Da li je pas nesto cime se hvalimo ili je to nas naj drug!?

gigule:
Machak69:
JA sam divlji ulicni machor sa tikovima :wink: , ona vrsta sto se samozadovoljno sunca na haubi kola, i pretura po kantama u potrazi za nekim presporim misem, uvek spreman da da po nosu nekoj nalickanoj dzukeli ili kucnoj cica-maci. Dosta vise svadje i prepucavanja na kuchecoj temi, daj da vidimo od cega se zivi - a to su, naravno, MACHKE! :lol:

:lol: mačor a jel daš da te maze lepe tete? Jel predeš,barabo mačija,a?

p.s. Pazi, tek sad sam ukacio ovo 'barabo machija' - hiiiiiiiii?! Sram te, bre, bilo, s'o se vredjas, ja jesam machor lutalica i nisam ras(t)an ali sam fino vospitan i sav sam nobles! Baraba ti ker, znas! :x
 
smeh:
Machak69:
JA sam divlji ulicni machor sa tikovima :wink: , ona vrsta sto se samozadovoljno sunca na haubi kola, i pretura po kantama u potrazi za nekim presporim misem, uvek spreman da da po nosu nekoj nalickanoj dzukeli ili kucnoj cica-maci. Dosta vise svadje i prepucavanja na kuchecoj temi, daj da vidimo od cega se zivi - a to su, naravno, MACHKE! :lol:

Tooo se mačak!!! Nadam se da imaš i malo buva (da presadiš tim nalickanima), dobro dođe i šuga i blago čarupanje :wink:

PS S obzirom na struku, objasni neobaveštenima šta su tikovi :wink:

Buve ne delim, one su licno vlasnistvo, sugu nemam (machke su kao sto je opste poznato vrlo higijenski nastrojena bica!), a chupav nisam nego samo nakostresen - stilski!! :lol: :lol: :wink:
 
Machak69:
smeh:
Machak69:
JA sam divlji ulicni machor sa tikovima :wink: , ona vrsta sto se samozadovoljno sunca na haubi kola, i pretura po kantama u potrazi za nekim presporim misem, uvek spreman da da po nosu nekoj nalickanoj dzukeli ili kucnoj cica-maci. Dosta vise svadje i prepucavanja na kuchecoj temi, daj da vidimo od cega se zivi - a to su, naravno, MACHKE! :lol:

Tooo se mačak!!! Nadam se da imaš i malo buva (da presadiš tim nalickanima), dobro dođe i šuga i blago čarupanje :wink:

PS S obzirom na struku, objasni neobaveštenima šta su tikovi :wink:

Buve ne delim, one su licno vlasnistvo, sugu nemam (machke su kao sto je opste poznato vrlo higijenski nastrojena bica!), a chupav nisam nego samo nakostresen - stilski!! :lol: :lol: :wink:

Ma moj tip 101% :wink:
 
Eto vidis! A tamo neki zuba reche na jednoj drugoj temi da su machke ljigave i.....sta jos reche? Odvratne? Ili vec. Ne secam se.

Jegulje su ljigave. I lignje. I...i, i....sipe!! I hobotnice. (I poneki ljudi, takodje).

Machke nisu ljigave, machke su mazljive, i lukave, i pametne i nikog prve nikad ne zadevaju.

A machkovi - e, oni su posebna pricha! :wink: Ali - ne mogu da odajem machorske tajne na psecem forumu! :wink:

(Evo sad ce odma da se javi onaj zubica i da kaze kako su tikovi prelazna bolest! :lol: )
 
Machak69:
gigule:
Machak69:
JA sam divlji ulicni machor sa tikovima :wink: , ona vrsta sto se samozadovoljno sunca na haubi kola, i pretura po kantama u potrazi za nekim presporim misem, uvek spreman da da po nosu nekoj nalickanoj dzukeli ili kucnoj cica-maci. Dosta vise svadje i prepucavanja na kuchecoj temi, daj da vidimo od cega se zivi - a to su, naravno, MACHKE! :lol:

:lol: mačor a jel daš da te maze lepe tete? Jel predeš,barabo mačija,a?

p.s. Pazi, tek sad sam ukacio ovo 'barabo machija' - hiiiiiiiii?! Sram te, bre, bilo, s'o se vredjas, ja jesam machor lutalica i nisam ras(t)an ali sam fino vospitan i sav sam nobles! Baraba ti ker, znas! :x

Ma srećo znam bre...simpa si mi...ne vređam te!!!
Ja i svom mačoru kažem,barabo...Kapiš?
I ne vređaj mi kera!!!
 
Machak69:
gigule:
Machak69:
A sto upropasti jadnu machku pa ga nazva Poslanik Steva?! :o :shock:
zato što je mufljuz kao poslanik Steva.

Nemoj biti tako strog prema meni!

A ko je poslanik Steva?? :shock:

Nisam strog prema tebi - to sam ja zachudjen! (zamisli kakav li sam kad sam strog?!) :wink:
pa to je jedan lokalac.Vaspitačicama u zabavištu je rekao "Ako decama tebaju sigračke ima da im obezbedimo!" :lol:
 
milaki:
Niko ne prica o mesancima kojji su u nacelu za dzabe i nemaju pedigre. Posle vise rasnih pasa uzeo sam mesanca, kakva sam budala bio sto to nisam ranije uradio!!! Pisite o iskustvima sa ulicarima punih buva i ljubavi za ljude.

Bez obzira da li je rasan ili ne pas je pas. Stoji da je pas chovekov najbolji prijatelj, ali je chovek psu najveci neprijatelj. Da li pruzate dovoljno tom zivom stvoru? Kupili ste mu najbolju hranu, dzemper da se ne smrzne (!?), i ne izvodite ga napolje duze od 10 min a i to neredovno. Neki ljudi kastriraju zivotinju zbog "neprijatnog mirisa" shto je po meni podjedanko morbidno kao i onaj snobizam sa pochetka priche. Znaju shta je za "njihovu kucu najbolje" jer su prochitali u reklami. Na izlozbama pasa i machaka najvishe su uzbudjeni njihovi vlasnici. Zivotinji je na tim mestima po obichaju - dosadno. Da li ljudi zaista vole zivotinje ili leche frustracije odnosno gledaju ekonomsku stranu (prodaja mladunaca)? Takodje izbor rase dovoljno govori o naravi vlasnika. A podatak da neko voli meshanca je samo "plus" za tu osobu, jer je to neko ko stvarno voli zivotinju bez obzira shto se ne uklapa u neku enciklopediju o rasama. Meni je kao akvaristi u pokushaju bitno da se ribice slazu i da se socijalizuju jedna sa drugom bez obzira shto su razlichitih vrsta. A shto su one surove...
 
Ja sam uglavnom imala mjesance..Prvog je neko ostavio ispred moje osnovne skole...msm da sam imala 7-8godina.Naravno,nisam mogla gledati kako ga djeca maltretiraju i poslije skole sam donijela kuci...mama zamalo da srcku dobije :mrgreen: ..kasnije je jedna komsinica molila moje roditelje da joj ga poklone i oni su to ucinili..ona se dobro brinula o njemu,izrastao je u pravu mrcinu,mada msm da je sada vec uginuo...zatim su mama i tata donijeli malo kucence(takodje mjesanca)...nikad,ali nikad nije bio bolestan,i onda kada je imao 4 godine izletio je na put i pregazilo ga je auto :sad2: i to na moj rodjendan :besna: .To mi je bio najgori rodjendan u zivotu!Ali nedugo nakon toga u moj pardon nas zivot,usla je Nina,ona je mjesanka nemam pojma cega,mada dosta lici na kern terijera...ona je jos uvijek sa nama i ne bih je dala ni za sta na svijetu....obozavam je :heart:.od rasnih pasa imala sam pekinezerku i pudlu...a sto se tice toga da su spasene zivotnje zahvalnije od kupljenih..to je 100% istina....mada moj najbolji primjer je macka,a ne pas..moju prvu macku Cicu,neko je ostavio u moje dvoriste(valjda jer je bila crna,pa jos zensko),inace ovde gdje ja zivim ljudi su poprilicno sujevjerni..mi smo je prihvatili,ja sam tad imala 5 godina i bukvalno sam odrasla s njom...za mene to je bila najljepsa i najpametnija macka,nikad me nije iznevjerila..na zalost nje vise nema,uginula je sa 11 godina...imam osjecaj da je nikada necu prezaliti :rida:
Izvinjavam se zbog preduge poruke i mozda offtopica :rumenko:
 

Back
Top