Da li je ovo kovid, grip ili šta je?

Нема потребе ићи љекарима за сваку ситницу
Ово је вјероватно нека вироза само даље се шири вирус ако идеш код љекара
Лези кући пар дана ако баш потраје дуже од 7 дана онда се јави љекару

Иначе нема терапије за вирозу
Што више витаммина Ц конзумирајте ,купите онај у праху у ДМ или шумеће таблете ако нема у праху
Домаћи мед ако знате правог и поштеног пчелара ,природни мед има антибиотска својстава,пчеле луче природне антибоитике кад конзервирају нектар тако може позитивно да дјељује да не дође до бактеријских упала прликом вироза изазваних падом имунитета и слабости организма
ja dodam i cink za svaki slučaj :)
 
U mojoj okolini je jedan dečko u ranim dvadesetim navukao nešto gde ga je zezao stomak, mučnina, pa onda sav smalaksao, bol u mišićima, lagana nesvestica i povišena temperatura oko 38.6 C

Brzo se oporavio, iz prve. Nakon dobrog odmora je bio kao nov, ali je sutradan opet bilo sve po starom. Sad je opwr kao dobro id drugog (ako ne i iz trećeg) cuga

A ja sam se muvao oko njega i evo mene sa istim simptomima.

Šta je u pitanju?
Može biti korona, grip, adenovirus, rotavirus, citomegalovirus.....
 
Evo kako sam se lečio:
  • Ivermektin, dve tabletice od po 12mg, ponovio nakon 24 sata
  • vitamin C. masu
  • Cink, malo
  • Red bull jednu konzervu
  • Neki zdrav sok od ceđenog voća
  • čaj od kamilice dvaput
  • Manuka med jedno 3-4 prepune kašičice, da preliva
  • 4 ibuporofena odjednom (800 mg)
  • Pleskavica (oveća) sa malo leba (više mesa nego leba) sa dosta kisele paprike (ona crvena, okrugla)
  • spavanje

Sad mi samo još pomalo blagi grčevi u stomaku, to će cenim pražnjenje creva da anulira
 
Evo kako sam se lečio:
  • Ivermektin, dve tabletice od po 12mg, ponovio nakon 24 sata
  • vitamin C. masu
  • Cink, malo
  • Red bull jednu konzervu
  • Neki zdrav sok od ceđenog voća
  • čaj od kamilice dvaput
  • Manuka med jedno 3-4 prepune kašičice, da preliva
  • 4 ibuporofena odjednom (800 mg)
  • Pleskavica (oveća) sa malo leba (više mesa nego leba) sa dosta kisele paprike (ona crvena, okrugla)
  • spavanje

Sad mi samo još pomalo blagi grčevi u stomaku, to će cenim pražnjenje creva da anulira
Nije baš pametno Ivermektinom se lečiti.
 
Nije me niko naučio, jednostavno to nije lek za humanu upotrebu,to je lek za goveda,ovce i svinje.
Ti to ne znaš, ali zato potpadaš pod narativ propagande.
Moj savet ti je da zakažeš ultrazvuk jetre,fibroscan jetre, ultrazvuk pankreasa i CT srca.
mnogo si ti ozbiljan. Meni je jak organizam, to bi moralo da me muči neko vreme (recimo par nedelja) pa da pomislim na lekara
 
U mojoj okolini je jedan dečko u ranim dvadesetim navukao nešto gde ga je zezao stomak, mučnina, pa onda sav smalaksao, bol u mišićima, lagana nesvestica i povišena temperatura oko 38.6 C

Brzo se oporavio, iz prve. Nakon dobrog odmora je bio kao nov, ali je sutradan opet bilo sve po starom. Sad je opwr kao dobro id drugog (ako ne i iz trećeg) cuga

A ja sam se muvao oko njega i evo mene sa istim simptomima.

Šta je u pitanju?
Ne znam.
To vi antivakseri bolje znate :D
Poy
 
Ne znam Sensei , ispran mi je mozak i ne čujem dobro :D
To je bio moj odgovor na uvredu onoga kojega sam citirao.
Nekako se vakserima čini da je sasvim normalno da kažeš za antivaksere da su šljam, a obrnuto je kažnjivo?

Ali, mi ne možemo o tome da raspravljamo jer je krstarica uvela zabranu na bilo koju kritiku vaksera. Ne može šut protiv rogatog.

na temu - očigledno je da je propaganda u pitanju jer se odmah provlači kako nisu dovoljno vakcinisani i sad će sva deca u Srbiji da pomru.

A kad smo kod toga, kada je počela masovna vakcinacija protiv malih boginja u Srbiji?
 

Back
Top