Da li je ovo kovid, grip ili šta je?

To nema šanse da je prava manuka za tolipacno para?
Image1.jpg

Najbolje se raspitati na forumu kad čovek ima simptome neke bolesti.

Ako forum preporuči odlazak kod lekara, onda treba otići i kod lekara.
Нема потребе ићи љекарима за сваку ситницу
Ово је вјероватно нека вироза само даље се шири вирус ако идеш код љекара
Лези кући пар дана ако баш потраје дуже од 7 дана онда се јави љекару

Иначе нема терапије за вирозу
Што више витаммина Ц конзумирајте ,купите онај у праху у ДМ или шумеће таблете ако нема у праху
Домаћи мед ако знате правог и поштеног пчелара ,природни мед има антибиотска својстава,пчеле луче природне антибоитике кад конзервирају нектар тако може позитивно да дјељује да не дође до бактеријских упала прликом вироза изазваних падом имунитета и слабости организма

To je izgleda zavladalo po celoj Evropi. Mene treslo cetiri dana, povisena temperatura, kasalj i bolovi u kostima.
Ako uspes da nadjes slobodno mesto kod doktora sto je sve teze i komplikovanije u Francuskoj, dijagnoza grip
Da ja tebi otkrijem tajnu srpskog zdravstva, kao novooboleli od ozbiljnije bolesti...
Pogledas prognozu i ako je lepo vreme ne dolazis kod lekara...
A ako je kisa i hladno , spremis se i dodjes....
Srbi su ti cudan narod, ozdrave kad je lepo vreme, i kad su slave i doceci i slavlja, a razbole se 16og januara i onda su bolesni tamo do na prolece, do uskrsa...

kakva je korist?
Mozda je nikakva korist ali je velika steta ako ne budes oznacen kao covid bolestan, mene su zbog neoznacavanja stalno odbijali kad sam imao upalu pluca, urade mi covid test, a ja kazem imao sam kovid pre 10 dana, ali posto nemas, a jos se ne cuje, nece da te salje na rengen ili kod specijaliste, jer nigde nisi oznacen da si imao pa da si izlecen , neka ujdurma od pravila....i onda niti ti mozes iako si testiran da odes kod pneumologa, niti mozes da uradis nesto za sebe ....sve dok jedna dobra dusha nije ukapirala i poslala me na test ali celu proceduru i onda je mogla da otvori i zatvori status kao provereno necovidan....i tek onda sam mogao da se vratim u zdravstveni sistem....a to je trajalo 3 meseca samolecenja, jer nece da ti daju antibiotik, jer nisi covidan...a imas na plucima ali nesto ali...ko ce ga znati sta je bilo to ali..

Od tada ma koliko glupo zvucalo i kostalo , ne u parama nego sto dobijas propratne zaraze, jer i odlazak kod lekara kosta , dobijes razne bakterije od onih koji su najbrojniji u cekaonici ili u bolnickom odelenju....ipak moras da se drzis dogmi i stigmi lekarske prakse..
Suvise su zatvorenog uma da bi ti mogao nabedjenim lekarima da menjas svest i da te shvate kao pojedinca koji ima svoje reakcije, simptome i brzinu lecenja...
Npr meni za urolosku infekciju pocinje da radi antibiotik tek 4og dana, a ako je doza za 5 dana, nista od izlecenja, mora znaci 4,5,6,7,8 znaci mora osam dana, nekad mozda moze 7 ....

Dakle budi kao mile postar.....on je prelezao kovid , dobio ga stojeci , uzeo bolovanje iako nije imao simptome, nije imao povecan dimer, dobio 14 dana bolovanja, posle otisao u banju gratis, zvanicno bio oznacen, kasnije kad je bila epidemija tih upala pluca , ono sto sam i ja zakacio , samo se javio , dobio bolovanje opet, proslo ga za 2 dana, ali je ostao svih 10 na bolovanju , doduse pomagao meni da mi zamena uruci posiljku , fer covek bio...itd itd..

Mozda je nikakva korist ali je velika steta ako ne budes oznacen kao covid bolestan, mene su zbog neoznacavanja stalno odbijali kad sam imao upalu pluca, urade mi covid test, a ja kazem imao sam kovid pre 10 dana, ali posto nemas, a jos se ne cuje, nece da te salje na rengen ili kod specijaliste, jer nigde nisi oznacen da si imao pa da si izlecen , neka ujdurma od pravila....i onda niti ti mozes iako si testiran da odes kod pneumologa, niti mozes da uradis nesto za sebe ....sve dok jedna dobra dusha nije ukapirala i poslala me na test ali celu proceduru i onda je mogla da otvori i zatvori status kao provereno necovidan....i tek onda sam mogao da se vratim u zdravstveni sistem....a to je trajalo 3 meseca samolecenja, jer nece da ti daju antibiotik, jer nisi covidan...a imas na plucima ali nesto ali...ko ce ga znati sta je bilo to ali..

Od tada ma koliko glupo zvucalo i kostalo , ne u parama nego sto dobijas propratne zaraze, jer i odlazak kod lekara kosta , dobijes razne bakterije od onih koji su najbrojniji u cekaonici ili u bolnickom odelenju....ipak moras da se drzis dogmi i stigmi lekarske prakse..
Suvise su zatvorenog uma da bi ti mogao nabedjenim lekarima da menjas svest i da te shvate kao pojedinca koji ima svoje reakcije, simptome i brzinu lecenja...
Npr meni za urolosku infekciju pocinje da radi antibiotik tek 4og dana, a ako je doza za 5 dana, nista od izlecenja, mora znaci 4,5,6,7,8 znaci mora osam dana, nekad mozda moze 7 ....

Dakle budi kao mile postar.....on je prelezao kovid , dobio ga stojeci , uzeo bolovanje iako nije imao simptome, nije imao povecan dimer, dobio 14 dana bolovanja, posle otisao u banju gratis, zvanicno bio oznacen, kasnije kad je bila epidemija tih upala pluca , ono sto sam i ja zakacio , samo se javio , dobio bolovanje opet, proslo ga za 2 dana, ali je ostao svih 10 na bolovanju , doduse pomagao meni da mi zamena uruci posiljku , fer covek bio...itd itd..
Pa zato što svi hoće da rade PCR test.

Skupo sam platio skolu , ako hoce das im da urade i miran si , a ne da ti zabranjuju sa upalom pluca ulaz u dom zdravlja....niko ne veruje ali se to desavalo vise puta, i neke jos gore stvari...ali i ovo je zivotno ugrozavanje...

Nikad ne zaboravite da je Srbija seljacka zemlja i deca i doktori su potomci svih tih seljaka, ograniceni u svojoj gordosti ili negordosti....sta vam je blize da pomislite..

zar to nije bilo proletos? Sad su valjda batalili?
Pogledajte prilog 1495729

Nemam manuka med, tenutno imam ovaj :lol:

Hajde, Mitke, da vidimo :lol:
običan med treba da se kupuje lokalno jer tako gradiš sebi imun sistem, a naroćito ako imaš problem sa alergijama

Back