Да ли је овај момак у праву?

Погледајте снимак и процените сами.
Bedno je da ova žena smatra sebe "a lady", damom.
Ne podržavam to što je udarena (zauzvrat), ali mi se gade ovakve situacije.
Kao što vidimo, nijedna strana nema izlaz, a ni nameru da se skloni. Muškarac ima čak i "advokate" koji dolivaju ulje na vatru, bez obzira ko je u pravu.
Treba im pozvati policiju ili obezbeđenje, izolovati ih oboje od ničim dužne okoline da ovo posmatra i sluša, pa rešiti problem dalje zakonski.
 
Bedno je da ova žena smatra sebe "a lady", damom.
Ne podržavam to što je udarena (zauzvrat), ali mi se gade ovakve situacije.
Kao što vidimo, nijedna strana nema izlaz, a ni nameru da se skloni. Muškarac ima čak i "advokate" koji dolivaju ulje na vatru, bez obzira ko je u pravu.
Treba im pozvati policiju ili obezbeđenje, izolovati ih oboje od ničim dužne okoline da ovo posmatra i sluša, pa rešiti problem dalje zakonski.
Ne slazem se da iko treba da se mesa i sudi,svako nek odgovara za svoje ponasanje i dela, a ako ona misli da treba fizicki da se kaci s jacim nek plati lekciju,to moze i druga zena biti jaca nema veze sto je ocigledno slabija od muskarca
 
"Don't talk to me that way!", pa šamarčina iz sve snage, u avionu, ili nekoj drugoj varijanti javnog prevoza. Šta je bilo pre, ne znamo.
Možemo samo da pretpostavljamo zašto ova žena traži svoj telefon nazad, ali se nazire nešto mnogo ozbiljnije sa njene strane. Osoba koja je pored nje, neko njen, pridržava je i pokušava da stopira sukob: "You need to calm down!", i očigledno je zabrinuta jer nešto u tom njenom ponašanju nije u redu.
Zašto neko ko putuje-totalnog stranca toliko mrzi? Možda je posredi i rasizam i osećaj neke nadmoći nad muškarcem koji je iz nekog* razloga uzeo njen telefon, ali ne izgleda da je u pitanju pokušaj krađe. Uglavnom, ovo je nedopustivo ponašanje.
Jeste je udario, ali mi je u čitavoj situaciji više žao njega.
 
treba biblijsko oko za oko zub za zub. da li je isto kad zena udari muskarca i muskarac zenu, pa nije isto.kao sad kad te dete od 4 godine udari i ti uzvrati svom snagom. znaci da ju je ustipio ili slicno. udario po nozi ruci.
Može da bude isto čak i gore ako je žena profi borac. Najbolje je dostojanstveno se povući ako je tako moguće, mada bih je ja možda pljunuo ako bi mi dobru šamarčinu zalepila bez valjanog razloga.
 

Back
Top