Da li je dozovoljeno uzgajanje industrijske konoplje po zakonu u Srbiji?

Da li ti kapiras sta je INDUSTRIJSKA KONOPLJA?
да, један корак ближе ка оној не индустријској, наркоманској, робској...
(не може то на брзину да се уведе - то се ради полако!!)

Svaka šesta odrasla osoba u Srbiji je alkoholičar. U ukupnom broju stanovnika, pet odsto stanovništva čine teški zavisnici od alkohola.
ако не и више.. али то је наметнуто такође од система.. и још што је горе нико не зна шта трпају у пиво (да нису можда нека хемија која прави зависност??)
што рече онај темплар: "а ко каже да не трпају марихуану и друге дроге у обичне цигаре?"

милим, ко те овде пита за алкохол?? - класичан трип наркомана да мењају тему! а још боље што чујем од истих је "па алкохол је много смртоноснији од траве, јер од траве нико није слупао кола..."
ђавола!
у мом "селу" одакле сам ја знам барем 20так младих погинуло од траве а 0 од алкохола!!
 
Poslednja izmena:
да, један корак ближе ка оној не индустријској, наркоманској, робској...
(не може то на брзину да се уведе - то се ради полако!!)

izvini ali ja mislim da ti nisi normalan

zamisli da ja kazem da je uzgajanje sljiva, korak blize promociji alkohola
sto je cak i logicnije od ove tvoje nebulozne izjave
 
Svaka šesta odrasla osoba u Srbiji je alkoholičar. U ukupnom broju stanovnika, pet odsto stanovništva čine teški zavisnici od alkohola.
izvini ali ja mislim da ti nisi normalan
мош ти мислити шта хоћеш, ја имам на списку њих 20-30так који мисле да сам итекако нормалан... и шта мислиш коме ћу веровати теби или својој фамилији?

и да шљиве потпомажу производњу алкохола - баш ме брига, јер алкохол се напијеш и за дан два с опет нормалан и не мораш га пити.

оно што ради трава јесте да уништава твоје лучење мелатонина и замењује га вештачким, изазваним тхц-ом..
није то проблем, проблем је што то уништава твоју централну хормонску жлезду - епифизу!! која контролише све остале хормоне!!

колико знам алкохол не делује толико софистицирано и циљано, да не набрајам да ни један "пушач траве" није ништа урадио битно у животу - углавном пропадају.


ево ја сам се алкохолисао када сам био млад (никад трава) сада сам догурао много високо.. да ти не спомињем своју плату и позицију!
 
мош ти мислити шта хоћеш, ја имам на списку њих 20-30так који мисле да сам итекако нормалан... и шта мислиш коме ћу веровати теби или својој фамилији?
to se zove "kapilarni glasovi" a ne dokaz da si normalan..... :zcepanje:

stvari su mi jasnije sad:
" сада сам догурао много високо.. да ти не спомињем своју плату и позицију!"

ajde otkrij nam poziciju
 
ajde otkrij nam poziciju
саветник за ризике у једној врло познатој светској фирми у Швици,
не би о плати јер би доста људи изгубило смисао за живот

to se zove "kapilarni glasovi" a ne dokaz da si normalan.....
зови како хоћеш - ја сам нормалан.. а боље постави питање себи ако већ пушиш траву јеси ли ти?
 

Back
Top