Da li je dozovoljeno uzgajanje industrijske konoplje po zakonu u Srbiji?

Nije jer bi time kanabis zamenio u bolnicama morfijum.
није што би у болницама ишта побољшао, већ што би на улици направио хаос!
не заборавите ђаво не ради ништа без вашег пристанка!
зато сви ови генијалци траже - да се стави потпис на легализацију дроге!

ко вама дувачима траве сада брани да је пушите.. ??? ионако зађете за ћошак па дувате..

јел вама власт, милиција..или већ неко долази кући да проверава какве цигаре пушите?? - не!

погледајте шта су направили од јамајке легализацијом дрога?!! - тамо нема више да се изађе на улицу и да се остане жив!! (као ма није та трава страшна, то је за болницу!! - еј па нисмо сви луди!!)
 
У Србији (верујем и у окружењу) скоро да нема човека који не узима Бенседин или неку органску верзију (пиво, ракија, вино). По мојој слободној процени, 80 посто народа је већ зомбирано јер у свесном стању не могу да издрже то што их је снашло. Увек може и горе, ал и ово дибидус не ваља.
Ima takvih ljudi ali se kriju, bas od zombija...
 
Evo ova tema ne bi bila postavljena od tih ljudi koji se ne zombiraju.
Vecina tih ljudi zna za polja konoplje samo se to retko gaji u brdima, vise po vojvodini...
Isto kao i vuna....ona danas nema nikakvu vrednost na trzistu Srbije jer svi zele da se ovajde, pa je namerno sabotiran posao sa vunom koji je bio normalan u Srbiji.

Srbija je kolonija, preradjuje drvo za druge, izvozi ono sto treba EU, a i na tome je zahvalna jer da robu kupuje samo srbin, ne bi se ni polovina zemlje obradjivala, jer ne bi imao ko da kupi, najvise ne bi imao sa cim da kupi...
 
сат времена видеа да видите шта дроге раде од људи и друштва генерално (нарвно то погодује власти јер их лако може контролисати). на срећу то амери пробали пре нас па можемо да видимо резултате!
Jesi ti prirodno toliko gl.up, ili svakodnevno treniraš?
INDUSTRIJSKA KONOPLJA je biljka koja u sebi sadrži manje od 0,3% THC-a i apsolutno ne može da se poveže sa drogom.
Primena konoplje u industriji je široka taman onoliko koliko je široka primena plastičnih masa, jer je konoplja prokazana baš da bi se otvorilo tržište plastici početkom dvadesetog veka.
Kao primer primene
https://www.agrobiz.hr/agrovijesti/sest-neocekivanih-proizvoda-od-konoplje-3135

Tekst je u uvodu pisao isto tako neko "pametan" kao ti, pa je zamenio industrijsku konoplju sa kanabisom.
 
Jesi ti prirodno toliko gl.up, ili svakodnevno treniraš?
говорим 5 језика.. паметном доста да сконта да ли сам глуп или не.
Primena konoplje u industriji je široka taman onoliko koliko je široka primena plastičnih masa, jer je konoplja prokazana baš da bi se otvorilo tržište plastici početkom dvadesetog veka.
опет ћу одговорити али се понављам по "стоти" пут: има још 1000 других биљака од којих се може свашта правити - НАМЕРНО СЕ НЕ СПОМИЊУ ЈЕР СЕ ХОЋЕ ПРОМОЦИЈА МАРИХУАНЕ КОЈА ПРАВИ ДЕБИЛЕ ОД НАРОДА КОЈИМ ЈЕ ЛАКО МАНИПУЛИСАТИ!!

ево рецимо од трске се могу правити цигље за градњу, панели, да не кажем да је термо-изолационо својство скоро подударно са стиропором.
од кромпира се може правити биоразградива пластика! (али он не може да се пуши и дебилизира народ!)
од сунцокрета се прави уље много боље и лакше!!

УЗМЕТЕ ЛИ ТРАВУ ИМАЋЕТЕ ПРОБЛЕМ ДА ИЗБРОЈИТЕ ДО 20!! - мислите о томе!!

гледам оног малагурског, исто промовише траву - рече нико није умро од траве!! КАКВА ЛАЖ!!
ја потичем из мањег војвођанског места ја знам да је за неких 10 година умрло барем једно 20 момака од неких 16-30 година ОД ТРАВЕ ИЛИ ПОСЛЕДИЦА ЛУДИЛА ТРАВЕ!!!!
 
говорим 5 језика.. паметном доста да сконта да ли сам глуп или не.

опет ћу одговорити али се понављам по "стоти" пут: има још 1000 других биљака од којих се може свашта правити - НАМЕРНО СЕ НЕ СПОМИЊУ ЈЕР СЕ ХОЋЕ ПРОМОЦИЈА МАРИХУАНЕ КОЈА ПРАВИ ДЕБИЛЕ ОД НАРОДА КОЈИМ ЈЕ ЛАКО МАНИПУЛИСАТИ!!

ево рецимо од трске се могу правити цигље за градњу, панели, да не кажем да је термо-изолационо својство скоро подударно са стиропором.
од кромпира се може правити биоразградива пластика! (али он не може да се пуши и дебилизира народ!)
од сунцокрета се прави уље много боље и лакше!!

УЗМЕТЕ ЛИ ТРАВУ ИМАЋЕТЕ ПРОБЛЕМ ДА ИЗБРОЈИТЕ ДО 20!! - мислите о томе!!

гледам оног малагурског, исто промовише траву - рече нико није умро од траве!! КАКВА ЛАЖ!!
ја потичем из мањег војвођанског места ја знам да је за неких 10 година умрло барем једно 20 момака од неких 16-30 година ОД ТРАВЕ ИЛИ ПОСЛЕДИЦА ЛУДИЛА ТРАВЕ!!!!
Možeš ti da govoriš 555 jezika GLUP SI!
Industrijska konoplja NIJE MARIHUANA.
Gl.up gl.up.......
Koga boli kur.ac za trsku, ili bilo koju drugu biljku, kada je industrijska konoplja jedna od najkorisnijih biljaka i njena proizvodnja je jedna od najprofitabilnijih........A ti se bavi uzgojem ananasa, za bolje i nisi......
 
Industrijska konoplja NIJE MARIHUANA.
ма ни макац "паметни" ... не може јер је то први степеник у легализацији... после има начина да се лако преиначи индустријска у обичну и обрнуто већ по потреби.
Možeš ti da govoriš 555 jezika GLUP SI!
видим да ниси паметан јер ти није доста. то 5 језика значи да сам обишао доста држава и да сам видео како кретенизују и уништавају нације!
запитај се ако сам глуп како то да имам 50пута већу плату од тебе?? (да 50х добро си видео!)
 
видим да ниси паметан јер ти није доста. то 5 језика значи да сам обишао доста држава и да сам видео како кретенизују и уништавају нације!
запитај се ако сам глуп како то да имам 50пута већу плату од тебе?? (да 50х добро си видео!)

Ajde mirni bidite i lepo diskutujte, molicu lepo....

Sertite se dana kada je Konfucije rekao ono cuveno: "Pametniji popusta!"
 
ма ни макац "паметни" ... не може јер је то први степеник у легализацији... после има начина да се лако преиначи индустријска у обичну и обрнуто већ по потреби.

видим да ниси паметан јер ти није доста. то 5 језика значи да сам обишао доста држава и да сам видео како кретенизују и уништавају нације!
запитај се ако сам глуп како то да имам 50пута већу плату од тебе?? (да 50х добро си видео!)
50 puta!!!!!
Ja živim u Srbiji, nisam član nijedne partije, prošao sam više sveta od tebe, i imam platu veću od tebe(zaradim više od tebe).......To su činjenice........Ja se ne krijem iza nika na internetu, lako se kucajući moj nik mogu naći podaci o meni, za razliku od tebe, koji sem što si gl.up uz to je i bezobrazan, ali to valjda ide zajedno, uz naravno nedostatak svakog srama što je Frojd još davno okarakterisao.......
A tvoj prolbem je dublje prirode, verovatno i genetski čak......
 
50 puta!!!!!
Ja živim u Srbiji, nisam član nijedne partije, prošao sam više sveta od tebe, i imam platu veću od tebe(zaradim više od tebe).......To su činjenice........Ja se ne krijem iza nika na internetu, lako se kucajući moj nik mogu naći podaci o meni, za razliku od tebe, koji sem što si gl.up uz to je i bezobrazan, ali to valjda ide zajedno, uz naravno nedostatak svakog srama što je Frojd još davno okarakterisao.......
Видим да те погодило "50х" - нисам ни ја члан ни једне партије нити узимам опијате и видим где греше они што их узимају! а ти си један од тих који се негде зову "wasted" па покушаваш да се вратиш на колосек узимањем још траве - ПА НЕЋЕ МОЋИ ;)
A tvoj prolbem je dublje prirode, verovatno i genetski čak......
не бих рекао имам жену и деце и пар нормалних пријатеља који потврђју какав сам .. ништа се ти небрини за мене - ВИШЕ за СЕБЕ ЈЕР НЕЋЕШ ДАЛЕКО С ТРАВОМ!
uz to je i bezobrazan
С наркосима само ошто - нема милости!
 
ја би се родио као и сви остали срби и да конопље није било!
то што си сада рекао је глупост. а ево и зашто. свако ко проба дрогу било којег типа па и марихуани неће, ПОНАВЉАМ НЕЋЕ ништа урадити у животу. ај што неће ништа урадити већ ће изгубити и Душу. без тога је обичан робот - то треба онима који имају пара! да лепо робујеш другоме да се не питаш шта ће њему пета јахта и осма зграда! да се уопште не буниш. заправо животи тих наркомана смрде и одвратни су а они се смеју ко луди на брашно! јел конташ?

Не сери.
 
зато што су се скоро сви острвили на канабис а махом убијају ракију и пиво.

Ja znam jednog na heroinu, direkt sa trave.

Inace svi su ostavili kanabis jer nemaju kesa za isti, odrasli su, napusavanje pred zenom i decom nije nesto svakodnevno jel... Flasa piva kosta 60din....
 
поз људи... има још једна битна ствар коју сам сконтао за траву:

пошто се спроводи циљано микроталасовање популације - односно спречава се природно лучење мелатонина,
(путем вајфаја и мобилних) да би се уништила душа човека - тј да би се човек превео у послушног робота!

системи, попут држава, морају да понуде закрпу: а то је вештачко подстицање лучења мелатонина травом!
(чисто да би људи могли да спавају да су сутра способни да обављају своју робовску дужност)
 
значи зло је мање или више.. остаје да се види.

него што уводиш ракију у причу? ко је спомињао да ракија ваља? алкохол је такође зло које ти се ставља пред нос - па ти узми или остави (у продавници рецимо).

што се мене тиче марихуана је много веће зло од ракије (или алкохола генерално). ево ти један пример, ја сам из једног малог војовђанског места, тамо је један погинуо од алкохола док је једно 20 погинуло од траве!
о каквом мањем злу причате?

ето била је "ЛЕКОВИТА" за те момке и девојке сви мислим нису догурали ни до 25те! свима су рекли - ма то је мање штетно и од цигара... и ти наивни млади повероваше!
Da li ti kapiras sta je INDUSTRIJSKA KONOPLJA? Ne.

KAO da ti je vrana popila mozak pa vrtis nevezano o travi...

nemoj da lupas gluposti niko nije umro od trave.....ljudi mogu da umru od heroina i tako nekog zla ali najmanje od marihuane koju ja NIKAKO NE BIH LEGALIZOVALA JER VODI KA GOREM.
UOSTALOM nadji podatak da je neko umro od marihuane u Srbiji.
Znaci lupas kao Maksim po diviziji.


ALI:
Svaka šesta odrasla osoba u Srbiji je alkoholičar. U ukupnom broju stanovnika, pet odsto stanovništva čine teški zavisnici od alkohola.
https://www.blic.rs/vesti/drustvo/alkoholizam-izjeda-srbiju/pc58f68

Alkohol je veci problem nego sto mnogi veruju.
 

Back
Top