da li je dosadno u ks-u

U okviru karnevala u Vrnjačkoj Banji,ove godine elektronski magazin OptiMag organizuje žurke na Olimpijskom bazenu 16,17 i 18 jula u svrhu promocije časopisa.

16.jul – sreda
SUMMER HOUSE COCTAL PARTY

DJ WISH extreme power bgd
+
podrska: RAYGE vb
+
Igračice

17.jul – četvrtak
DIESEL PARTY,POVRATAK U LUDE ’90-te

DJ WISH, REYGE
+
special guest
IVAN GAVRILOVIĆ
+
Igračice

18.jul – petak
SALSA PARTY

Zaigrajte salsu sa nama, zabavni program, biranje najboljeg para, dodela nagrada


PROMOTIVNE CENE KOKTELA SVE TRI VECERI POCEVSI OD 185 din...

Cena karte:
Jedno vece - 150 din u predprodaji
Sve tri veceri - 300 din u predprodaji
Na ulazu za jedno vece - 200 din
Informacije na tel: 064/053-83-81
Vas OptiMag
 
Cenjenica je da je Krusevac pun seljaka (mislim na one izvorne sa Nove pijace :)) pa bi to bila ok zabava za nas iz grada :). Pa tako nadjemo nekog smesnog lika bukvalno sa planine u opancima i postavimo ga da celo vece igra na u etno fazonu uz dobro nasu muziku. + da ima igracica kao u BUSu u BGu ili tako nesto.. da je prostor veliki i fensi.. pa sledeceg dana nadjemo neku stariju zenu sa sela, treba da se malo napije i to je to.. to je ovde super atrakcija i svi se smeju i ekstra je zabavno.. /
Ja sam iz grada, rodjena sam u gradu i celog zivota zivim ovde, ali mislim da maltretiranje i ponizavanje ljudi sa sela nije interesantno, a ni smesno... I to su ljudi, aman.
Veliki club sa igracicama zvuci extra, ali to sto si ti napisao zvuci okrutno i govori lose o tebi. Hoce covek da napije stariju zenu sa sela... O, Boze.
Toliko o tome, idemo dalje.
Inace, smatram da nije dosadno u Krusevcu. Narocito ce mi nedostajati sada kada odem da studiram... Pozdrav Krusevljanima.
 
Tu si sasvim upravu......svaka generacija je sve gora i gora.....
a pogotovo sad ova deca.....posto po gradu vise ne mozed da vidis starije......sad su navodno "popularna"
'87, '88,...godista
CAO,JA SAM KRUSEVLJANKA,AL NE ZIVIM TAMO ZADNJIH 10-TAK GOD.,AL IDEM CESTO,
TACNO JE DA SE SVE PROMENILO IL SAM JA MNOGO OSTARELA,SAD CU JA KAO BABE,U MOJE VREME SE NAJVISE IZLAZILO U KOSMOS DISKOTEKU I BILO JE STRAVA,TAKODJE I U SKAKAVAC,I JOS NEKA MESTA KOJA VISE NE POSTOJE,A NE ZNAM NI GDE SU LJUDI KOJI SU TAD IZLAZILI VISE NIKOG NI DA SRETNES
 
Za izlazak u KS-u ima kod spomenika dve klupe na kojima se ceka bus...
koji litar piva i extra je...
a moze to i kod bilo kog supermarketa... ispred svakog ima klupice
Zbog>
- kafane su uvek pune i nema mesta
- Grizli je pun natripovanih klinaca i nije kao nekad
- KPD - u Zakicevoj nema klonju a kod autobuske izgleda kao skloniste
- Ima neki novi INN kod Porte al govore zle stvari o njemu
- Palladium, Rupa, Grand.. itd... tamo ne idem... to je kao no comment
A sto se tice ubijanja dosade preko dana... Ks je pun zabavnih i kulturnih manifestacija...
kao i prirodnih lepota... za njegovu velicinu i broj stanovnika...
Samo su ljudi ovde mnogo smorovi i ucmali pa ih mrzi da ustanu iz fotelja i posete neku zanimljivost...
vec samo *****ju kako je Krusevac propao, kako se nista ne desava, itd...
 
a da li ste primetili na ulazu u krusevac, iz pravca brusa, kod one jugopetrolove pumpe koliko je djubra, ruglo, sramota, smrad zaraza....strasno, strasno:dash: Bas me zanima da li ce nova vlast to uspeti da resi, ili pak otvaranje onog novog hipermarketa u naselju rasadnik:think: I OBRATITE PAZNJU< U KRUSEVCU NI JEDAN JAVNI SAT NE RADI SVAKI POKAZUJE NEKO DRUGO VREME... mozda ce neka donacija iz inostranstva da bude usmerena na navijanje satova, posto nam uvek fale pare za nesto:D
 
u krusevcu nije dosadno, uvek nadjem nesto zanimljivo...npr. obratite paznju na dvoriste crkve kod fontane, kakve sve divne skupocene automobile tamo mozete videti, UNUTAR porte, vlasnistvo nasih briznih duhovnika, a i ne ide da ih ostave ispred crkve gde parkiraju obicni smrtnici:mrgreen:pa dok setaju po zelenom travnjaku oko crkve, nasi bogom dani duhovnici primerom pokazuju obicnom narodu ko je tu glavni...a odmah tu do njihovih divnih zapadnjackih limuzina, kad je lepo vreme uvek se moze videti nakoliko siromaha koji prose i cekaju milostinju :dontunderstand: Inace, vise puta sam odustala od namere da udjem i zapalim svecu jer sve vise imam utisak da ulazim u neciji privatni posed..:think:
 
u krusevcu nije dosadno, uvek nadjem nesto zanimljivo...npr. obratite paznju na dvoriste crkve kod fontane, kakve sve divne skupocene automobile tamo mozete videti, UNUTAR porte, vlasnistvo nasih briznih duhovnika, a i ne ide da ih ostave ispred crkve gde parkiraju obicni smrtnici:mrgreen:pa dok setaju po zelenom travnjaku oko crkve, nasi bogom dani duhovnici primerom pokazuju obicnom narodu ko je tu glavni...a odmah tu do njihovih divnih zapadnjackih limuzina, kad je lepo vreme uvek se moze videti nakoliko siromaha koji prose i cekaju milostinju :dontunderstand: Inace, vise puta sam odustala od namere da udjem i zapalim svecu jer sve vise imam utisak da ulazim u neciji privatni posed..:think:

:super:
 
U Krusevcu je sr*nje, svi kafici su ne daj boze! Grizzli i ne lici na kafic, nego na jednu obicnu casu bez dna, oni ostali u njegovom komsiluku su malo bolje posto su mnogo skuplji( pa moraju da imaju dno). Sva sreca pa su ovog leta moji kupili apartman u Vrnjackoj banji, tamo je stvarno extra, za one koji hoce da slusaju narodnjake svako vece ima u hotelima uzivo muzika. Kafici lice na kafice, cak su oni u centru jevtiniji nego kafici u Krusevcu, 98% kafica ima po nekoliko plazmi... Ma u VB je extra 1 000 000 x bolje nego u Krusevcu i pre cu da odem 40 km od Krusevca da se lepo provedem nego da se peglam sa seljacima u Krusevcu!
 
daaa.definitivno.. :worth: nema gde da se izadje.. ne racunam paladium,elit,zonfa itd jer o tome necu da komentarisem :P ovo jke pravo selo,sve sami seljaci

U Paladium ne bi uso ni za neku vecu kintu, Treba da rizikujem da li ce plafon da mi padne na glavu :D Skoro sam proso preko dana pored njega i vidim preko krova neki najlon, neke machuge daleko bilo xD A i da ima ispravan plafon ne bi uso xD
 
u krusevcu nije dosadno, uvek nadjem nesto zanimljivo...npr. obratite paznju na dvoriste crkve kod fontane, kakve sve divne skupocene automobile tamo mozete videti, UNUTAR porte, vlasnistvo nasih briznih duhovnika, a i ne ide da ih ostave ispred crkve gde parkiraju obicni smrtnici:mrgreen:pa dok setaju po zelenom travnjaku oko crkve, nasi bogom dani duhovnici primerom pokazuju obicnom narodu ko je tu glavni...a odmah tu do njihovih divnih zapadnjackih limuzina, kad je lepo vreme uvek se moze videti nakoliko siromaha koji prose i cekaju milostinju :dontunderstand: Inace, vise puta sam odustala od namere da udjem i zapalim svecu jer sve vise imam utisak da ulazim u neciji privatni posed..:think:

:zcepanje::klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap::zcepanje:
 

Back
Top