Quantcast

da li je dosadno u ks-u

M

MIDA

Gost
Krusevac je veoma dosadan grad ..
Nista se ne desava u njemu nema nikakvih noviteta svake god isto sranje leti rupa zimi grand ..
iskreno nisam tamo izlazio ime 2 god ali cujem da je sada tamo veoma dosadno i skenjavajuce ...
Mnogo je malo mesta za izlazak sa drustvom gde covek moze da se opusti ..

Z

Zorica4

Gost
E,stvarno si u pravu,ime rupa potpuno prilici!
jeeca:
Lord of Chaos:
Jeco, za normalne ljude ne bi trebalo da vazi 'kud svi Turci, tud' i mali Mujo'....Rupa je u zadnjih par godina postala ubedljivo najgore mesto za izlazak, pre bih sedeo na fontani nego sto bih tamo svratio.... 8)
pa znam ja to...zato i ne idem tamo....i ti si sasvim uptavu...
ali ne mozes non stop ni da ides na fontanu ili na onaj parkic kod kosturnice.....ili neznam ni ja...da sedis s drustvom kuci i da gledas filmove....sve ti to vremenom dojadi.....
Stvori ti se zelja za necim novim.....
Neznam koliko ti cesto dolazis u KS......ali kad bi bio non stop veruj mi da bi prebacio.....
Mada vidim da si bas upucen u sva desavanja tako da i znas kako bi ti bilo

Z

Zorica4

Gost
Jastrebac je super,samo je prljav u poslednje vreme,nikad nije bilo tako lose kao ovog leta.E.T.je isto ok.Gde si ziveo u inostranstvu?
Lord of Chaos:
ET, kafe Grad (manje-vise, uglavnom za kaficu u toku dana), Positive je OK s' vremena na vreme, Bagdala, Slobodiste, Jastrebac....U principu i nije toliko bitno gde si, vec s' kime si....

S

Shomy

Gost
jeeca:
Lord of Chaos:
Jeco, za normalne ljude ne bi trebalo da vazi 'kud svi Turci, tud' i mali Mujo'....Rupa je u zadnjih par godina postala ubedljivo najgore mesto za izlazak, pre bih sedeo na fontani nego sto bih tamo svratio.... 8)
ali ne mozes non stop ni da ides na fontanu ili na onaj parkic kod kosturnice.....ili neznam ni ja...da sedis s drustvom kuci i da gledas filmove....sve ti to vremenom dojadi.....
Neznam koliko ti cesto dolazis u KS......ali kad bi bio non stop veruj mi da bi prebacio..... Aman bre ljudi Kosturnica je zakon!!!!Mada je sad malo hladno,u Indexu su dobre zurke,rupa je bedna,u nju ne bih usao ni mrtav!!!!Ako ima istomiljenika javite se na sunsetsl@yahoo.com

S

Shomy

Gost
Shomy:
jeeca:
Lord of Chaos:
Neznam koliko ti cesto dolazis u KS......ali kad bi bio non stop veruj mi da bi prebacio..... Aman bre ljudi Kosturnica je zakon!!!!Mada je sad malo hladno,u Indexu su dobre zurke,rupa je bedna,u nju ne bih usao ni mrtav!!!!Ako ima istomiljenika javite se na sunsetsl@yahoo.com
Krusevac je zakon!!!!

H

hamburg

Gost
hallo leute in krusewac,
mnogo pozdrava nebojsi, jevticu koji u subotu 06.12.03 (1962)rodjendan ima.
pozdrav i vama svima koji neznate gde vase dosadno vreme da provedete.
kako bi bilo sa sastajanjem i druzenjem sa prijateljima?? napravite sami neku zurku a ne tehno!?to je jedna najdosadnija muzika koju sam do sada cula.
cao iz hamburga :lol:

internjet

Početnik
Poruka
38
Ma ko kaze da je dosadno !!!
Gomila glumaca, nabedjenih cura i mafijasa. E, tu smo mi prestonica. Na zalost ! U vojsci sam od 57 drugara iz cete imao samo jednog zemljaka iz Krusevca. I samo sam se sa njim potukao. U vojsci,u Somboru ! Na 350 km od kuce. A to je bilo 1989/90.
Gomila Siptara, Slovenaca, Hrvata...
Ali bez obzira na sve to - Krusevac ima neke svoje pozitivne strane. Nisam ja manji lokal patriota od vas, ali kazem realno...

ooo

Primećen član
Poruka
513
Da vise ne bude dosadno

Ove godine, poceo je sa radom Avanturisticki Klub "Avantura".

Planinarenje, Alpinizam, Slobodno Penjannje,
Brdski biciklizam, Topografija i Orjentacija,
Ishrana i Prezivljavanje u Prirodi,
Splavarenje, Kunf fu, Skijanje i Snoubording,
Trazenje i Spasavanje

Konacno Sve u Jednom........

Kao Klub imali smo dve akcije:

10.01.04. Izlazak na "Sokolov Kamen"
na Jastrepcu.

19.01.04 Avantura vadjenja krsta iz Morave
u selu Bela Voda

Svi oni koji u sebi gaje Duh Avanture, Neizvesnih Pustolovina
i imaju dovoljno hrabrosti i volje da sa nama suprostavljaju
opasnostima i da se dive lepoti prirode su dobrodosli....

Kontakt telefon 064/1195196 VEVE

G

gorancir

Gost
Provali! Ja sam isao u Nadu Popovic, pa u Gimnaziju, pa 2 godine u BGu na Menadzmentu kod Zecevica, i evo me sad u Parizu... Ovde je skroz OK, mnogo bolje i od BGa, mada je problem sto ponekad stvarno dosadi biti samo sa strancima... A kada se ja vratim, dragi moji, ja cu da otvorim nesto kao Business Club, sto ce da radi preko dana za poslovne ljude a uvece za matore a u fazonu ludnicu od provoda.. Kako? Cenjenica je da je Krusevac pun seljaka (mislim na one izvorne sa Nove pijace :)) pa bi to bila ok zabava za nas iz grada :). Pa tako nadjemo nekog smesnog lika bukvalno sa planine u opancima i postavimo ga da celo vece igra na u etno fazonu uz dobro nasu muziku. + da ima igracica kao u BUSu u BGu ili tako nesto.. da je prostor veliki i fensi.. pa sledeceg dana nadjemo neku stariju zenu sa sela, treba da se malo napije i to je to.. to je ovde super atrakcija i svi se smeju i ekstra je zabavno.. Krusevac je izgubio kvalitetne mlade iz razloga sto se nista ne desava.. A kad bi se otvorilo tri fakulteta i da se napravi studentski dom i javni prevoz i da se smanji broj taksista.. ma polako.. :)
do tada - idite u BG pa nece da vam bude dosadno, tj. dosadno je samo onima koji nista ne studiraju.. ko studira, on je u BGu, pa 1 dodje u mesec dana i super mu je.. a vi, upisite nesto u BGu, finansijska situacija je samo izgovor da se ne moze, jer ko hoce itekako moze (stanujte u domu i primajte republicki kredit i bice vam MNOGO DOBRO). Potrudite se!!!

G

gorancir

Gost
Provali! Ja sam isao u Nadu Popovic, pa u Gimnaziju, pa sam bio 2 godine u BGu na Menadzmentu kod Zecevica, i evo me sad u Parizu... Ovde je skroz OK, mnogo bolje i od BGa, mada je problem sto ponekad stvarno dosadi biti samo sa strancima... A kada se ja vratim, dragi moji, ja cu da otvorim nesto kao Business Club, sto ce da radi preko dana za poslovne ljude a uvece za "matore a u fazonu", nice ludnica od provoda.. Kako? Cenjenica je da je Krusevac pun seljaka (mislim na one izvorne sa Nove pijace ) pa bi to bila ok zabava za nas iz grada. Pa tako nadjemo nekog smesnog lika bukvalno sa planine u opancima i postavimo ga da celo vece igra u etno fazonu uz dobro muziku. + da ima igracica kao u BUSu u BGu ili tako nesto.. da je prostor veliki i fensi (za dobre klubeve to "fensi" kvari imidz).. pa sledeceg dana nadjemo neku stariju zenu sa sela, treba da se malo napije i to je to.. to je ovde super atrakcija i svi se smeju i ekstra je zabavljaju.. Krusevac je izgubio kvalitetne mlade iz razloga sto se nista ne desava.. A kad bi se otvorilo tri fakulteta i da se napravi studentski dom i javni prevoz i da se smanji broj taksista..
do tada - idite u BG pa nece da vam bude dosadno, tj. dosadno je samo onima koji nista ne studiraju.. ko studira, on je u BGu, pa dodje 1 u mesec dana i super mu je.. a vi, upisite nesto u BGu, finansijska situacija je samo izgovor da se ne moze, jer ko hoce itekako moze (stanujte u domu i primajte republicki kredit i bice vam MNOGO DOBRO). Potrudite se!!!

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.