da li je dosadno u ks-u

gorancir:
Provali! Ja sam isao u Nadu Popovic, pa u Gimnaziju, pa sam bio 2 godine u BGu na Menadzmentu kod Zecevica, i evo me sad u Parizu... Ovde je skroz OK, mnogo bolje i od BGa, mada je problem sto ponekad stvarno dosadi biti samo sa strancima... A kada se ja vratim, dragi moji, ja cu da otvorim nesto kao Business Club, sto ce da radi preko dana za poslovne ljude a uvece za "matore a u fazonu", nice ludnica od provoda.. Kako? Cenjenica je da je Krusevac pun seljaka (mislim na one izvorne sa Nove pijace ) pa bi to bila ok zabava za nas iz grada. Pa tako nadjemo nekog smesnog lika bukvalno sa planine u opancima i postavimo ga da celo vece igra u etno fazonu uz dobro muziku. + da ima igracica kao u BUSu u BGu ili tako nesto.. da je prostor veliki i fensi (za dobre klubeve to "fensi" kvari imidz).. pa sledeceg dana nadjemo neku stariju zenu sa sela, treba da se malo napije i to je to.. to je ovde super atrakcija i svi se smeju i ekstra je zabavljaju.. Krusevac je izgubio kvalitetne mlade iz razloga sto se nista ne desava.. A kad bi se otvorilo tri fakulteta i da se napravi studentski dom i javni prevoz i da se smanji broj taksista..
do tada - idite u BG pa nece da vam bude dosadno, tj. dosadno je samo onima koji nista ne studiraju.. ko studira, on je u BGu, pa dodje 1 u mesec dana i super mu je.. a vi, upisite nesto u BGu, finansijska situacija je samo izgovor da se ne moze, jer ko hoce itekako moze (stanujte u domu i primajte republicki kredit i bice vam MNOGO DOBRO). Potrudite se!!!
Provali..........ti si sad u Parizu..........i sta mislis da si sada?Gospodin mozda?
 
zu-zu:
:P :lol: krusevac je najbolji grad na svetu!!! pozdrav svim krusevljanima!!
Ti mene zasmejavas,zar ne??? :lol: :lol: :lol:
Krusevac je takav smor da to nije normalno!!!
Tu dolazim svaki treci vikend kod babe i smorim se onako do jaja!!! :wink:
Jedino vam Grizzli vadi prosek :!: :wink: :wink:
BRRRRRUUUUUUUUUUUUUUUKKKAAAAAAAAAAAAA :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :!:
 

Back
Top