Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? Vol.5

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
IMT je najveći krš ikad, pravili su neke kopije meričkih traktora. Na sreću, uskoro kreće izgradnja stanova na odličnoj lokaciji koja je zvrjala prazna poslednjih 20-ak godina.
Što se tiče moje profesija, izgleda da opet nisi u pravu, jer eto, ja radim i imam, dok ti... ma znaš i sam. Kakva škola, takva i zarada.
Inače, upravo su Kinezi ti koji obaraju cenu raznih traktora i mašina, ne usluga kojima ne umeju da se bave. Ali kao primer, ovih dana radim za jedni kineskinju zato što ona ne ume da radi ono što ja umem. I nije tražila po Kini već je htela da joj ja radim.
Lep pokušaj, mada neuspešan. Idemo dalje Stojko moi, čim krene nova pauza eto tebe.
nije neuspešan...sjajno te izebao
 
Pokajte se i krenite pravim putem jos dok ima zivota u vama tj dok jos imate vremena. Pakao je strasno boraviste....
Sasvim je svejedno ko je iz kojih razloga primio veru hriscansku
Osnovni zadatak svakog od nas na zemlji jeste spasenje duse nase
Sta nam vrede sva bogatstva ovog sveta ako dusu izgubimo.
Setite se novozavetne Isusove price o ubogom Lazaru i bogatasu
Spiritual cringe...
 
e pa to je onda i kod sizifa...ostali mu kompleksi iz škole, verovatno...nastavnici su voleli da upotrebljavaju taj izraz
Na svu sreću nisi u pravu, kao i po mnogim drugim pitanjima. Čika Siza je bio dobar đak, Vuk Karađžić dobar. Ne bih to nužno ni potezao, osim u ovim kontraofanzivnim pozicijama na koje me od jutros prisiljavaš.
 
seljo, ne proziva on mene, shvati ponovo...ajde umeš ti kad hoćeš... :D
Aaaa, pa to se vi međusobno dopunjujete...
tenor.gif
 
Katolici su pali u jeres , tzv papskim koncilima su promenili osnove nase do tada zajednicke i iste vere , i napravili nesto drugo.
Zato vise nemaju boziji blagoslov....
Katolici nemaju božji blagoslov, ali tebe to ne sprečava da svaki dan kačiš slike iz njihovih krajeva, da nam pokažeš kako je priroda lepa.

Nešto tu škripi.
 
Nemo me ispravljas za ovu brojku, znam sta si hteo da kazes.
Meni je uvek bilo neverovatno da se ljudi prepiru oko gimnazije pa
sad ko je zavrsio tu cetrnajestu taj je kao mnogo pametan i obrazovan, a ko je nekakvu
na Vozdovcu i Dedinju taj je budala. Stalno sam slusala te price, a ja sam zavrsila finu gimnaziju
u Zajecaru, nikako nisam bila gluplja ili pametnija od ovih iz cetrnajeste.
Jel ima na Novom Beogradu neka gimnazija? Ja znam samo ove starostavne.
 
kao što nije isto voziti motor i pričati o religiji tako nije isto biti vukov đak u popučkama ili 14oj
Na međunarodnim olimpijadama se vidi ko je kakav, nešto se ne sećam da su momčad iz 14-te bili po bilo čemu ispred nas iz matematičke...

Mada tebi koji tvrdiš da je Zvezda na prevaru postala šampion sveta teško čovek može išta dokazati činjenicama. World view ti je malo naheren.
 
Пропустио си занимљиву расправу о Бањој Луци :mrgreen:
Мора да је за викенд била расправа тада слабије пратим форум јер сам више у Chill Out фазону.
Који су закључци расправе?Јел Мањача издоминирала као што и овдје доминира Голија? :mrgreen:
 
Neko direktniji bi rekao da je Rašanin "živa pretnja pakla"


Ти, Тикси, сувише смрдиш да би било кога позивао на било какву духовност.

Од тебе се шири смрад.

И зато, разумећеш - мада вероватно и нећеш - твоји позиви не могу бити продуктивни.


Neko mozda smrdi spolja a nekom je smrad u dusi samo ga ne vidi....

Al onaj ko treba - sve vidi.

I bogatas na onom snimku je spoljno mirisao a ubogi Lazar smrdeo.

Na kraju znamo kako su obojica zavrsili....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top