Quantcast

Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? Vol.5

Frankov referendum: IMA LI U SRBIJI POSLA?

• Ima i posla i radnika i dobrih plata

glasova: 3 8,6%
  • Ima posla i radnika, ali ne i dobrih plata

glasova: 8 22,9%
  • Ima posla i dobrih plata, ali ne i radnika

glasova: 4 11,4%
  • Nema posla

glasova: 6 17,1%
  • Nema pasoša

glasova: 18 51,4%

• Ukupno glasova
    35

Тихи

Zaslužan član
Poruka
100.868
Ja sam jos kao beba odabrao katolicanstvo zato sto sam jos tada znao da ce to

ici na k.rac

RUSOGUZIMA!!!

Katolici su pali u jeres , tzv papskim koncilima su promenili osnove nase do tada zajednicke i iste vere , i napravili nesto drugo.

Zato vise nemaju boziji blagoslov....

Dobro bi bilo za vas katolike da se resetujete na fabricka podesavanja.

Year 0...

Reefer

Zaslužan član
Poruka
108.997
Naime ja sam u energoprojektu imao jednog kolegu kom si mogao da kažeš i da je glup i da je somina i da je dilea
ali lik počne da se trese i histeriše kad mu kažeš:"pričaš gluposti"
to je trebalo doživeti...
Samo ta formulacija ga izvodi iz takta iako jedina bez uvrede
To kolega iz magacina isto?

Poruka
9.232
da, to objašnjava zašto je pobegao iz valjeva u beograd
ali ne lezi vraže, uvek taj forum i prokleti crnicrnja :hahaha:
pazi, forum radi od 2003. a ja od 2004. tu se svakodnevno prišivaju epiteti iz narodne radinosti neistomišljenicima.
Sad je 2019-ta, pa sistemom eliminacije upotrebljenih izraza možemo doći do onog koji pogadja.
Interesantno je da osoba koja deli epitete drugima šakom i kapom skače kad je nazoveš bezazlenim izrazom... Kako ono beše? :mrgreen:

Esad Dzudo

Iskusan
Poruka
5.236
Katolici su pali u jeres , tzv papskim koncilima su promenili osnove nase do tada zajednicke i iste vere , i napravili nesto drugo.

Zato vise nemaju boziji blagoslov....

Dobro bi bilo za vas katolike da se resetujete na fabricka podesavanja.

Year 0...
Ali Sotona je jači dao hrvojima preko tisuću km2 morske obale i 2 tisuće otoka pa sada krivoslavci konobare za 8 stoja u ustašistan.

Vidi moj ti tko je nahebo. Ili sljedbenici Save i Nemanje što se preibratiše iz katolučanstva u krivoslavlje na bizanski rahatluk.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
108.997
a ko to radi?
nekad je bilo likova koji su po žurkama krali ploče i vhs kasete, ko bi to danas radio? i gde?
Tvoj drugar Tiksi to radi, hvalio sa ovde na ovoj temi mnogo puta. I još ubeđivao da krađa filmova preko torenta nija krađa, a da je registrovanje auta na invalide samo "sanalaženje". To su te moralne gromade zbog kojih danas imamo ove idiot ekoji preslažu kocke, popravljaju asfalt nakon 5 dana od postavke, krpe fontane nakon 2 dana...

Poruka
9.232
Tvoj drugar Tiksi to radi, hvalio sa ovde na ovoj temi mnogo puta. I još ubeđivao da krađa filmova preko torenta nija krađa, a da je registrovanje auta na invalide samo "sanalaženje". To su te moralne gromade zbog kojih danas imamo ove idiot ekoji preslažu kocke, popravljaju asfalt nakon 5 dana od postavke, krpe fontane nakon 2 dana...
ja tebi film mogu da dadnem na cedeju a mogu i mrežno a to mrežno se zove torenat mada možemo i preko vpn-a ali zašto kad je torenat konmformniji?
a kola za invalide i pomoć na putu se zove Car Go i to svi podržavaju

Тихи

Zaslužan član
Poruka
100.868
Pokajte se i krenite pravim putem jos dok ima zivota u vama tj dok jos imate vremena. Pakao je strasno boraviste....

Sasvim je svejedno ko je iz kojih razloga primio veru hriscansku

Osnovni zadatak svakog od nas na zemlji jeste spasenje duse nase

Sta nam vrede sva bogatstva ovog sveta ako dusu izgubimo.

Setite se novozavetne Isusove price o ubogom Lazaru i bogatasu

Poruka
9.232
Nego bi negde sa tobom radio u magacinu? Neka hvala, radije bih da sam i dalje ovako, nije da mi ide loše.
Ja radim ono što državni aparat smatra da treba državi i da će pokrenuti Srbiju.
Naime oni su pozatvarali svu proizvodnju a pootvarali magacinsko poslovanje.
Obzirom da je potrebno platiti račune i jesti onda se pomiriš da IMT i ZMAJ više ne postoje i odeš u trange frange podigni i spusti...
Jer ako državni aparat smatra da jedino to može pokrenuti Srbiju onda ko sam ja da kočim napredak?
Zar unuci da ispaštaju zbog mog kočenja?

Sa druge strane ta tvoja škola je beskorisna jer Kinezi obaraju cenu usluge kojom se baviš pa ti zato ostaje samo ono za male pare što ni Kinezi neće. :kiss:

crnicrnja

Iskusan
Poruka
5.256
pazi, forum radi od 2003. a ja od 2004. tu se svakodnevno prišivaju epiteti iz narodne radinosti neistomišljenicima.
Sad je 2019-ta, pa sistemom eliminacije upotrebljenih izraza možemo doći do onog koji pogadja.
Interesantno je da osoba koja deli epitete drugima šakom i kapom skače kad je nazoveš bezazlenim izrazom... Kako ono beše? :mrgreen:
tupko
:hahaha:

De_Sisti

Buduća legenda
Moderator
Poruka
38.279
Ти, Тикси, сувише смрдиш да би било кога позивао на било какву духовност.

Од тебе се шири смрад.

И зато, разумећеш - мада вероватно и нећеш - твоји позиви не могу бити продуктивни.
Neko direktniji bi rekao da je Rašanin "živa pretnja pakla"

Reefer

Zaslužan član
Poruka
108.997
Ja radim ono što državni aparat smatra da treba državi i da će pokrenuti Srbiju.
Naime oni su pozatvarali svu proizvodnju a pootvarali magacinsko poslovanje.
Obzirom da je potrebno platiti račune i jesti onda se pomiriš da IMT i ZMAJ više ne postoje i odeš u trange frange podigni i spusti...

Sa druge strane ta tvoja škola je beskorisna jer Kinezi obaraju cenu usluge kojom se baviš pa ti zato ostaje samo ono za male pare što ni Kinezi neće. :kiss:
IMT je najveći krš ikad, pravili su neke kopije meričkih traktora. Na sreću, uskoro kreće izgradnja stanova na odličnoj lokaciji koja je zvrjala prazna poslednjih 20-ak godina.
Što se tiče moje profesija, izgleda da opet nisi u pravu, jer eto, ja radim i imam, dok ti... ma znaš i sam. Kakva škola, takva i zarada.
Inače, upravo su Kinezi ti koji obaraju cenu raznih traktora i mašina, ne usluga kojima ne umeju da se bave. Ali kao primer, ovih dana radim za jedni kineskinju zato što ona ne ume da radi ono što ja umem. I nije tražila po Kini već je htela da joj ja radim.
Lep pokušaj, mada neuspešan. Idemo dalje Stojko moi, čim krene nova pauza eto tebe.

Poruka
9.232
Ти, Тикси, сувише смрдиш да би било кога позивао на било какву духовност.

Од тебе се шири смрад.

И зато, разумећеш - мада вероватно и нећеш - твоји позиви не могу бити продуктивни.
Gledam nešto ovaj video pa se setih tebe, sve mi suze teku niz ledja ...