Quantcast

Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? Vol.5

Frankov referendum: IMA LI U SRBIJI POSLA?

• Ima i posla i radnika i dobrih plata

glasova: 3 11,1%
  • Ima posla i radnika, ali ne i dobrih plata

glasova: 5 18,5%
  • Ima posla i dobrih plata, ali ne i radnika

glasova: 3 11,1%
  • Nema posla

glasova: 4 14,8%
  • Nema pasoša

glasova: 16 59,3%

• Ukupno glasova
    27

crnicrnja

Iskusan
Poruka
5.197
Nemo me ispravljas za ovu brojku, znam sta si hteo da kazes.
Meni je uvek bilo neverovatno da se ljudi prepiru oko gimnazije pa
sad ko je zavrsio tu cetrnajestu taj je kao mnogo pametan i obrazovan, a ko je nekakvu
na Vozdovcu i Dedinju taj je budala. Stalno sam slusala te price, a ja sam zavrsila finu gimnaziju
u Zajecaru, nikako nisam bila gluplja ili pametnija od ovih iz cetrnajeste.
Jel ima na Novom Beogradu neka gimnazija? Ja znam samo ove starostavne.
ima 9. i 10.
9. je teška, 10. je boza
ima velike razlike među školama...popučke i vračar nije isto

Reefer

Zaslužan član
Poruka
108.632
ima 9. i 10.
9. je teška, 10. je boza
ima velike razlike među školama...popučke i vračar nije isto
Ima i stručnih, recimo odlična grafička srednja, kao i turistička, a tu je i mašinska škola sa nekoliko odličnih smerova, recimo CNC ili smer zavarivač (trogodišnji, ali svi imaju obezbeđen posao, jer to stipendiraju Nemci).
Deseta je izuzetno tražena i teška gimnazija, naročito bilingvalno školovanje. Racimo za takve razrede je bilo potrebno preko 110 bodova za upis, dok si u I gimnaziju mogao i sa 90 bodova (jedan od primera).

crnicrnja

Iskusan
Poruka
5.197
Na međunarodnim olimpijadama se vidi ko je kakav, nešto se ne sećam da su momčad iz 14-te bili po bilo čemu ispred nas iz matematičke...

Mada tebi koji tvrdiš da je Zvezda na prevaru postala šampion sveta teško čovek može išta dokazati činjenicama. World view ti je malo naheren.
džajić i cvele uhapšeni, binić i ceca pod istragom zbog obilića, arkan ubijen (da nije bio bi u hagu), savićević se klanja poginulim šiptarima a prosinečki tuđmanu...da, to je ta šampionska zvezda koja je btw u finalu igrala sa najvećom kriminalnom organizacijom evrope koja je sebe zvala olimpik iz marseja...udario junak na junaka :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Reefer

Zaslužan član
Poruka
108.632
džajić i cvele uhapšeni, binić i ceca pod istragom zbog obilića, arkan ubijen (da nije bio bi u hagu), savićević se klanja poginulim šiptarima a prosinečki tuđmanu...da, to je ta šampionska zvezda koja je btw u finalu igrala sa najvećom kriminalnom organizacijom evrope koja je sebe zvala olimpik iz marseja...udario junak na junaka :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Kao što sam malopre napisao - qurve o poštenju, navijači neuspešnih klubova o krađi evropskog i svetskog kupa...

crnicrnja

Iskusan
Poruka
5.197
Ima i stručnih, recimo odlična grafička srednja, kao i turistička, a tu je i mašinska škola sa nekoliko odličnih smerova, recimo CNC ili smer zavarivač (trogodišnji, ali svi imaju obezbeđen posao, jer to stipendiraju Nemci).
Deseta je izuzetno tražena i teška gimnazija, naročito bilingvalno školovanje. Racimo za takve razrede je bilo potrebno preko 110 bodova za upis, dok si u I gimnaziju mogao i sa 90 bodova (jedan od primera).
jel deseta beše i jezička ili sportska gimnazija?

Reefer

Zaslužan član
Poruka
108.632
I ne samo da jedan domacin zivi na dedovini, nego i deca, unuci, snajke, shurnjaje
pa se jos i hvale time.
Rajka, nije loše da deca/unici naslede od ozbiljnih ljudi fabrike i imanja. Ali ne da ostanu na tom nivou, već da unaporede i povećaju to što su dobili na gotovo. Na žalost, malo takvih primer imamo, ovde na temi sigurno ne.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
108.632
jel deseta beše i jezička ili sportska gimnazija?
"Današnji naziv škola nosi od 1991. godine. Uz XII gimnaziju ovo je jedina gimnazija opšteg tipa u Beogradu, što znači da ima ravnomeran odnos prirodnih i društvenih predmeta.
Nastava se pored klasičnih učionica odvija i u tri savremena računarska kabineta, multimedijalnoj učionici, kabinetu za hemiju i biologiju, kabinetu za muzičko i likovno, a za potrebe fizičkog vaspitanja koristi se sala za fiskulturu. Škola takođe poseduje i biblioteku, stomatološku ambulantu, više sportskih terena, video nadzor i obezbeđenje."
Izuetno je tražena.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
108.632
pazi, uprave fudbalskih klubova su leglo zla, naročito u banana državama kao što je naša, ali zvezda...to na svetu nema...najgori i najveći šljam iz državne uprave se sliva u zvezdu...i tako decenijama, od osnivanja
Ja sam odavno prestao da gledam sport (osim nekog velikog događaja, olimpijade ili svetskog prvenstva) jer je to sve postao biznis, ali u nekom najružnijem obliku. Ebo ligu (ili kup, kako se već zove) šamipona kad imaš po 3-4 kluba iz jedne države. Koliko to šampiona oni imaju???
A mućki je uvek bilo, seti sa samo kad su u tvoje vreme partizani u poslednjoj utakmici kola "slučajno" pobedili sa potrebnom gol razlikom kako ne bi ispali u II ligu? Napunili protivnika, a pre toga gubili u nizu mesecima. Ovde je danas sve tako otvoreno i neskriveno, pa i mućke.

Nina

Starosedelac
Supermoderator
Poruka
196.320
pored neverovatnih bljuvotina ovde napisanih, uvreda, nipodaštavanja, kvalifikacija...tebi smeta i oštro reaguješ na ... tupko???????????
Smeta..zato sto iz svog neznanja da se vlastita imena i prezimena pisu velikim pocetnim slovom ,reagujes uvredljivim etiketiranjem
A da sam ostro reagovala sada bi bio u banu, samo sam te zamolila za ubudujce da povedes racuna, jer sve se moze reci na kulturan nacin