Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Plata 65.000: GSP-u nedostaje 120 šofera, Vlada odobrila da se zaposli 184 vozača
Beograd -- Vlada Srbije odobrila Gradu Beogradu prijem 184 vozača u Gradsko saobraćajno preduzeće "Beograd".
IZVOR: TANJUG SREDA, 29.05.2019. | 14:30


Podeli
Foto: Depositphotos, Kzenon, 79105702

Foto: Depositphotos, Kzenon, 79105702​
Nadležna komisija Vlade Srbije odobrila je danas Gradu Beogradu prijem 184 vozača, od čega 84 u stalni radni odnos, a 100 na određeno vreme, rekao je Vesić, navodeći da u ovom trenutku GSP-u nedostaje 120 vozača, jer na ovim poslovima radi 2.685, a potrebno je 2.805 vozača.
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić kaže da je u GSP-u prosečna plata iznosi 65.000 dinara, dok je prošle godine bila 52.000 dinara, čime je Grad Beograd pokazao da je veoma važno da vozači budu bolje plaćeni i da se vodi računa o životnom standardu kako njih tako i drugih zaposlenih u komunalnom sistemu grada.


On je istakao da će do petka, 31. maja, na ulicama Beograda biti 40 novih autobusa, a do 24. juna još 30, dok će do kraja septembra u pogonu biti još 174 nova autobusa, što znači ukupno 244 nova vozila.
Vesić je istakao da je neophodno da naplata karata za prevoz bude bolja i pozvao sve kompanije da poštuju mišljenje Ministarstva finansija i kupuju mesečne karte za zaposlene ili da opravdaju trošenje tih sredstava originalnim računima.
Poreska uprava Srbije je nedavno, na zahtev Privredne komore Srbije, kompanijama koje posluju u Beogradu poslala jasno uputstvo kako se sprovodi mišljenje Ministarstva finansija, a nedavno sam se sastao i sa državnim revizorom koji mi je obećao da će prilikom kontrole javnih preduzeća, državnih organa i organa lokalne samouprave utvrdjivati kako se sprovodi ovo mišljenje, rekao je Vesić i dodao da karte u prevozu moraju da se plaćaju.



SRBIJA RADI - BEOGRAD SE GRADI :thumbdown:

Vlada Srbije finansira besplatan prevoz beogradjana o trosku svih gradjana Srbije :thumbdown:
 
Некад је српски био језик четири акцента, краткосилазни, дугоузлазни, итд, али се сад под утицајем кварног Београда то губи :(
И онда долази до немилих забуна.
Prokleti dugouzlazni... i ja ga preferiram. :prstic:
 
Plata 65.000: GSP-u nedostaje 120 šofera, Vlada odobrila da se zaposli 184 vozača
Beograd -- Vlada Srbije odobrila Gradu Beogradu prijem 184 vozača u Gradsko saobraćajno preduzeće "Beograd".
IZVOR: TANJUG SREDA, 29.05.2019. | 14:30


Podeli


Foto: Depositphotos, Kzenon, 79105702



Foto: Depositphotos, Kzenon, 79105702

Nadležna komisija Vlade Srbije odobrila je danas Gradu Beogradu prijem 184 vozača, od čega 84 u stalni radni odnos, a 100 na određeno vreme, rekao je Vesić, navodeći da u ovom trenutku GSP-u nedostaje 120 vozača, jer na ovim poslovima radi 2.685, a potrebno je 2.805 vozača.
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić kaže da je u GSP-u prosečna plata iznosi 65.000 dinara, dok je prošle godine bila 52.000 dinara, čime je Grad Beograd pokazao da je veoma važno da vozači budu bolje plaćeni i da se vodi računa o životnom standardu kako njih tako i drugih zaposlenih u komunalnom sistemu grada.


On je istakao da će do petka, 31. maja, na ulicama Beograda biti 40 novih autobusa, a do 24. juna još 30, dok će do kraja septembra u pogonu biti još 174 nova autobusa, što znači ukupno 244 nova vozila.
Vesić je istakao da je neophodno da naplata karata za prevoz bude bolja i pozvao sve kompanije da poštuju mišljenje Ministarstva finansija i kupuju mesečne karte za zaposlene ili da opravdaju trošenje tih sredstava originalnim računima.
Poreska uprava Srbije je nedavno, na zahtev Privredne komore Srbije, kompanijama koje posluju u Beogradu poslala jasno uputstvo kako se sprovodi mišljenje Ministarstva finansija, a nedavno sam se sastao i sa državnim revizorom koji mi je obećao da će prilikom kontrole javnih preduzeća, državnih organa i organa lokalne samouprave utvrdjivati kako se sprovodi ovo mišljenje, rekao je Vesić i dodao da karte u prevozu moraju da se plaćaju.



SRBIJA RADI - BEOGRAD SE GRADI :thumbdown:

Vlada Srbije finansira besplatan prevoz beogradjana o trosku svih gradjana Srbije :thumbdown:
Tiksi ne plaća porez, Beograd mu plaća platu ženi na budžetu! :thumbdown:
 
BG: Verovali ili ne - automobilima jure kroz park kako bi izbegli gužvu na ulicama VIDEO
Na Topčideru je svakog jutra gužva, a pojedini vozači kako bi brže stigli na svoje odredište ne prezaju ni od čega - čak ni da voze kroz park.
IZVOR: PRVA SREDA, 29.05.2019. | 17:53


Podeli


Screenshot/TV Prva



Screenshot/TV Prva

Ekipa Prve televizije snimila je pet vozila kako prolaze kroz zaštićeno područje.



















https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=05&dd=29&nav_category=12&nav_id=1548235

Tako je svako jutro. Sto je jos gore, ovi idioti sto voze šinama aktiviraju senzor na semaforu kod top night-a pa se njima automatski pali zeleno kao da ide tramvaj, a crveno ovima sto iz Drajzerove idu ka novom mostu i tu se onda stvara jos veca kolona gore do Dragise Misovica i kroz sam park.

Ne mo's ti naseg coeka beogradjanina zaebati z:D

Ljudi smislili senzore na pruzi da GSP ide brze ali nas narod snalazljivi, sam ode autom na prugu pali sam sebi tako zeleno dok ovim sto postuju zakon i voze regularno pali crveno na semaforu z:D

Fin neki narod...
 
Mašala...eh konja još nisam imao, ali od tih malih sam skoro sve imao...Cak sam prije rata imao i golubove poštare, ali sam ih morao pustiti, nije bilo žitarica 1992/1993....

Pa ne moze se islamska dzamahirija praviti i srpski narod genocidisati i proterivati - a sve u rahatluku i bericetu ziveti, a na minderluku sve duvan puHseci a golubove srpskim zitom hraniti....

Sve to kosta...

 
Jes ti gledo kad je neko nesto od struju? Ja gledo i niko nije nesto, mislim da nas lažeš malo? A sećam se kad sam bio u školu, to ti nisi doživo, da smo se svi uhvatli zaruke i onaj profesor počo da vrti neku ručcu i svima nam se podigla kosa... a jednom što se držo za nejlepšiju u razred i još ponešto. Reko nam da je to od struju, tako su nas u školu učili.

Rifke trebao si okretati tu ručicu a profesra gurnuti poslednjeg,ako nije "munjen" sigurno nebi pristao da bude poslednji.
Komično ali od njega počinje iako je poslednji.
 
Kaze Sizif u Beogradu nema guzve i svuda se stize za 15 minuta.

Kad ono medjutim narod kaze drugacije


Pa to je tako vec nekoliko godina. Pozivam sve da dodju i da prodju Drajzerovom radnim danom oko 8:00, za putovanje od 15min vikendom, ista destinacija 1,5h. A kad je utakmica na nekom od stadiona, onda se samo pimolite jer pored gužve, vožnja traje i po 2-3h.
(Nikola, 29. maj 2019 18:36) ]
 
Pa ne moze se islamska dzamahirija praviti i srpski narod genocidisati i proterivati - a sve u rahatluku i bericetu ziveti....

Sve to kosta...

Znaš koja je to ljepota moći rahat spavati i znati da nisi nikome ništa nažao učinili a mogao sam...

Mi Srbe nikad nismo izgonili niti ćemo, ali dripce kao ti svakako...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top