Quantcast

Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
9.833
Doktorica ne bi mogla nista da napise jer je i sama luda za psima iako ima nekolicinu dece.
Ti su Mujo, Muje mrze pse jer su to prljave zivotinje, doktorica i ja imamo malo drugacije predstave o psima.

Eh, moraću da te razočaram, i da ti kažem da je moj zadnji pas uvežen iz Srbije i plaćen stotinama eurona, ali on ne može zamijeniti moju djecu....

Eh, vidiš, taj tvoj poremećaj prate i izljevi agresije prema svima ko nešto kaže protiv pasa, to je tako tipično. Jer u normalnom modusu ti nisi još nikog na forumu prozivala zbog njegove vjere...

JeanColdHand

Buduća legenda
Poruka
25.191
Ova naša kosovka đevojka, doktorica, bi vjerovatno mogla da napiše kako se zove taj poremećaj kod žena kada u nedostatku svog potomstva usmjerava majčinske instinkta ka životinjama....
nema tu nikakvog poremecaja, nemaju sve zene materinske Instinkte niti su sve stvorene da budu majke...

Esad Dzudo

Poznat
Banovan
Poruka
7.093
Nisam je našao pa kiselo grojze...baš nekonzistentno.
Bila je replika šala kolegici koja favorizira psiće.

Ali poslednja šansa mi je Vraka Skadar da kupim mladu Arnautkinju za starijeg sina i mene.

Kažu da su nevine neiskvarene patrijahalne i da peru noge mužu i familiji. Pa da malo guštam u srednjim godinama i starosti. Cena prava sitbica 3 tisuće e.para.

Poruka
9.833
Nisam je našao pa kiselo grojze...baš nekonzistentno.
Bila je replika šala kolegici koja favorizira psiće.

Ali poslednja šansa mi je Vraka Skadar da kupim mladu Arnautkinju za starijeg sina i mene.

Kažu da su nevine neiskvarene patrijahalne i da peru noge mužu i familiji. Pa da malo puštam u srednjim godinama i starosti. Cena prava sitbica 3 tisuće e.para.

Ali Esade ako je ne budeš podmirivao kao prvu, otići će ti i ta bukuroshe...

Muertero

Elita
Poruka
15.928
Aaaa, a ja mislio neke se žice pogrešno spojile pa umjesto bebica vole štenad..

Mnogo veći, i češći, poremećaj nastaje u slučajevima kad ljudi imaju decu ''jer tako treba'', ''jer je to prirodno'', ''jer moraju da se ostvare kao roditelji'' i slično. Zato danas imamo, kao što reče Aleister Crowley, ''bujanje bezoblične bagre''.

Poruka
9.833
MNogo veći, i češći, poremećaj nastaje u slučajevima kad ljudi imaju decu ''jer tako treba'', ''jer je to prirodno'', ''jer moraju da se ostvare kao roditelji'' i slično. Zato danas imamo, kao što reče Aleister Crowley, ''bujanje bezoblične bagre''.

Da, naravno... Nažalost, po mom nekom poimanju njih ima mnogostruko više od babacura sa štenadima...

kyo.

Elita
Poruka
22.686
50 kvadrata u Beogradu kao 400 u Kuli

Stan od 50 kvadrata u centru Beograda, na Starom gradu, u proseku košta oko 84.500 evra, a za tu sumu se mogu pazariti skoro četiri nekretnine od po sto kvadrata u Kuli. Tamo je kvadrat oko 220 evra, pa ispada da se može kupiti čak sedam kvadrata za jedan u centru prestonice.

Prema podacima Nacionalne korporacije za osiguranje stambenih kredita (NKOSK), u opštinama i gradovima u Srbiji, najmanje košta kvadratni metar u Bačkom Petrovcu, svega 117 evra. Deluje da je povoljno kupiti nekretninu i u Bečeju, jer je kvadrat 212 evra, u Topoli 223, u Priboju 311, Šidu 313, Žablju 232 evra, a u Boru 335 evra. Toliko ih plaćaju kupci koji uzimaju stambene kredite osigurane u NKOSK.

Najjeftiniji kvadrat u centralnim beogradskim opštinama je u Rakovici, 922 evra, dok je u prigradskim opštinama najpovoljnije skućiti se u Barajevu, gde je kvadrat upola jeftiniji i košta oko 500 evra. Osim u prestonici, u svim ostalim gradovima i opštinama kvadrat je daleko ispod 1.000 evra. Jedini izuzetak je Čajetina, u kojoj je, zbog Zlatibora, kvadratni metar prošle godine bio "težak" 1.302 evra. Tako prosečna nekretnina na ovoj srpskoj planini košta više nego na Novom Beogradu.

Kaća Lazarević, iz istoimene agencije za nekretnine, smatra da je - da zivite u 50 kvadrata u Beogradu

Prosla tema je dostigla svoj limit pa zato otvaramo novu....

Link ka prethodnim temama:

https://forum.krstarica.com/showthread.php/779050-Da-Prosla tema je dostigla svoj limit stranica.

Tihi kuco stara. Gde ce ti dusa? Prodati gajbu u Bgu da kupis kvadrate u Kuli:mrgreen:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.