Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
koliko ja vidim pokupio je on burek sa sirom i žuri da ga odnese šefu
Moj šef je 7000km od Beograda i sumnjam da zna šta je burek. :lol:

- - - - - - - - - -

Лажеш к'о Пинокио...:roll:
Разлог је да се коорцхиш како имаш брз мотор, скоројевићу....:mrgreen:

Dođavola, opet sam raskrinkan. :mrgreen:
 
Moj šef je 7000km od Beograda...

šta je to za tebe...tričavih 13 minuta:hahaha:

- - - - - - - - - -

Crnji, aj' na kafu, ja častim? Znam da si u mom kraju, samo kaži gde i eto me. Mogu i ja da predložim mesta gde ima sojinog mleka.

si normalan? danas bre derbi...nisam lud da prelazim mostove
 
evo gde sam ja bio...tihi, jel veruješ da je ovo u beogradu a nije košutnjak

IMG-20190422-WA00021.jpg


IMG-20190422-WA00031.jpg


- - - - - - - - - -

Pa taj derbi je na onoj manje razvijenoj strani, nije valjda da nisi danas došo na poso?

uštedeo sam firmi 1,1 milion evra pa sam dao sebi slobodu da malo duže odmaram od cifara ;)
 
Rulet: Kupili stanove koje investitor nije završio, a sada ih iseljavaju zbog odluke suda

Beograd -- Vlasnici 78 stanova i lokala u Spasenovićevoj 11 i Trgovačkoj 40 u Žarkovu su ljuti zbog dugovanja investitora prema izvođaču radova.

11100187635cc183489c725288796363_w640.jpg


Zbog investitorovog bankrota i izgubljenog sudskog spora mogu da ostanu bez svojih kvadrata, koje su isplatili.

U Trgovačkoj ulici, investitor nije završio zgradu, pa kupci sami sada dovršavaju. Sve platili, sad prete da će njihovim stanovima da isplate izvođača."Vlasnici stanova su kupili nekretnine u periodu od 2008. do 2013. Izvođač radova tužio je investitora zbog neizmirenih dugova. Prevareni kupci nisu bili upućeni da oni imaju spor. Investitor je na kraju izgubio pred sudom, a na osnovu presude izvođaču radova treba da se isplati novac, odnosno daju naši stanovi", objašnjava zabrinutu stanari, koji su investitoru do poslednjeg dinara isplatili svoje nazavršene domove.

Šta se sve desilo od 2008. godine kada su kupili nekretnine u izgradnji, zašto zgrada nije završena, ko sada pokušava da im oduzme stanove, za Prvu TV pričaju Stanojka Petrović, Draginja Jovanović i Dono Stojanov.

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2019&mm=04&dd=25&nav_id=1534758

Budi budala pa kupi stan.

Tu gresku ce 100 porodica platiti veoma skupo. Veoma skupo....

Beograd grad lopova i prevaranata....

Cast svim postenim izuzecima....
 
Rulet: Kupili stanove koje investitor nije završio, a sada ih iseljavaju zbog odluke suda

Beograd -- Vlasnici 78 stanova i lokala u Spasenovićevoj 11 i Trgovačkoj 40 u Žarkovu su ljuti zbog dugovanja investitora prema izvođaču radova.

11100187635cc183489c725288796363_w640.jpg


Zbog investitorovog bankrota i izgubljenog sudskog spora mogu da ostanu bez svojih kvadrata, koje su isplatili.

U Trgovačkoj ulici, investitor nije završio zgradu, pa kupci sami sada dovršavaju. Sve platili, sad prete da će njihovim stanovima da isplate izvođača."Vlasnici stanova su kupili nekretnine u periodu od 2008. do 2013. Izvođač radova tužio je investitora zbog neizmirenih dugova. Prevareni kupci nisu bili upućeni da oni imaju spor. Investitor je na kraju izgubio pred sudom, a na osnovu presude izvođaču radova treba da se isplati novac, odnosno daju naši stanovi", objašnjava zabrinutu stanari, koji su investitoru do poslednjeg dinara isplatili svoje nazavršene domove.

Šta se sve desilo od 2008. godine kada su kupili nekretnine u izgradnji, zašto zgrada nije završena, ko sada pokušava da im oduzme stanove, za Prvu TV pričaju Stanojka Petrović, Draginja Jovanović i Dono Stojanov.

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2019&mm=04&dd=25&nav_id=1534758

Budi budala pa kupi stan.

Tu gresku ce 100 porodica platiti veoma skupo. Veoma skupo....

Beograd grad lopova i prevaranata....

Cast svim postenim izuzecima....

Stan pripada onome ko je upisan kao vlasnik u zemljišnim knjigama.
Ako je to investitor, stanovi mogu biti oduzeti. Ako su stanari upisani kao vlasnici, izvođač radova može samo da im pljune pod prozor.
 
Stan pripada onome ko je upisan kao vlasnik u zemljišnim knjigama.
Ako je to investitor, stanovi mogu biti oduzeti. Ako su stanari upisani kao vlasnici, izvođač radova može samo da im pljune pod prozor.

Ako ja dobro razumem oni su platili nekretnine unapred a zgrada nikada nije zavrsena tj nije dobila upotrebnu dozvolu. Samim tim kvadrati nikada nisu mogli biti uknjizeni na kupce stanova i pored kupoprodajnih ugovora koje imaju tj zgrada i parcela se i dalje vode na investitora. Posto je investitor imao dugove, utuzen je i izgubio je slucaj na sudu, stanove i lokale pleni poverilac a kupci stanova zavrsavaju na ulici.

Naravoucenije: NIKADA ne kupujte kvadrate unapred. Kupujte samo uknjizenu nekretninu, ako kupujete stan tj koja postoji u katastru 1/1 , a ako kupujete nelegalizovanu kucu kupujte takodje samo ako je sve 1/1 ili ako se svi suvlasnici potpisu i sloze.

Nekretnina postaje vasa tek kad vas u katastru upisu kao vlasnika - nikako pre. To sto ste potpisali nekakav ugovor - pravno ne znaci nista dok se to ne zavede u katastru nepokretnosti.

Ovi stanari su izgubili zbog sopstvene gluposti svoje nekretnine.

Sad jos preko toga samo mogu da popiju krivicne prijave jer sprecavaju legitimnog vlasnika da udje u svoj posed.
 
Siromašni ne mogu da budu lepi. Čak i da se rode lepi, ako im je otac neko bogataš oplodio sirmašnu majku, vremenom postaju ružni. To je prirosdni ciklus a protiv prirode se ne može. :(

У томе има доста истине. Већ друга генерација је таква, многи су то приметили.

They have that gloss that the children of wealthy people possess. They exude prosperity. They look like film stars.

Ја на послу, гледајући само лица, могу са неким релативним успехом да погодим ко је ко.
 
Trifunović je deratizator sovjetije.
Sjajan je!
:ok:

- - - - - - - - - -



To je skupo

Šta čovjek radi boljševicima, to nije normalno.

- - - - - - - - - -

Moj šef je 7000km od Beograda i sumnjam da zna šta je burek. :lol:

- - - - - - - - - -



Dođavola, opet sam raskrinkan. :mrgreen:

Burek sa sirom ne postoji, to je pita sirnica :)

Sve su pite pite, samo je burek pitac...
 
Burek sa sirom ne postoji, to je pita sirnica :)
Been there done that... :lol:

Пет година сам радио и живео са инсанима избосне, чуо сам то око шес' до седам милиона пута.
На крају смо направили консензус: оно што се у Босни зове "сирница", са десне стране Дрине се зове "бурек са сиром", и нема никакве живе везе са босанским "буреком" који се у Србији зове "бурек са месом".

Логично!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top