Da li ima razlike u oralnom sexu za muskarce?

Gazdarica:
Da, da, bez muke nema nauke... :idea:
Nego, posto se Big ne izjasnjava, evo mali prilog savladavanju dubokog grla...
Vec sam pisala jednom o tome na forumu, ali evo opet...
Dakle, prije pokusaja gutanja, grlo treba par puta malo jace stegnuti, a kad dodje do "odbacivanja" datog organa i pojave nagona za povracanjem, umjesto odustajanja, treba poceto gutati...
Zvuci blesavo, ali prilikom gutanja, moze pomoci i izgovor glasa "k"...
Eto, je li od mene dosta? :roll:

Gazdarice...ajde da kontaktiramo , pa da ti malo pojasnish stvari mojoj dragoj supruzi...Ona mukica josh zivi u kameno doba....Moze?
 
kučka:
Dotična Tristana postavi muškom delu populacije na ovom forumu pitanje kad ono nasta ošpte žensko utrkivanje
da joj objasne kako to one dobro rade, fale još samo
male pokretne slike.

Ni malo ženstveno , ali zabaviste me onako svojski

Nije to nikakvo utrkivanje, vec prava zenska solidarnost.Sto znaci da apsolutno nije tacno da to nije zenstveno. :D
 
Tristana:
Dakle, muski deo foruma, pitanje je, da li ima razlike u partnerkama kada vam daju oralni ili je to manje vise sve isto?
nije isto i zato najbolje zadovoljavaju muskarci muskarce jer znaju kako i sta vole nesporazumi nastaju zbog nedostatka komunikacije izmedju partnera vazno je priznati sebi da nesto neznas ali da zelis da naucis.znanje je moc pa i u sexu.
 
kučka:
Dotična Tristana postavi muškom delu populacije na ovom forumu pitanje kad ono nasta ošpte žensko utrkivanje
da joj objasne kako to one dobro rade, fale još samo
male pokretne slike.

Ni malo ženstveno , ali zabaviste me onako svojski
Hmm, znala sam ja da cu se pokajati, sto napisah neke smjernice na ovom topicu...
Ne bacati bisere pred svinje, no, no...
 
Gazdarica:
kučka:
Dotična Tristana postavi muškom delu populacije na ovom forumu pitanje kad ono nasta ošpte žensko utrkivanje
da joj objasne kako to one dobro rade, fale još samo
male pokretne slike.

Ni malo ženstveno , ali zabaviste me onako svojski
Hmm, znala sam ja da cu se pokajati, sto napisah neke smjernice na ovom topicu...
Ne bacati bisere pred svinje, no, no...

Ne obracaj paznju na ove besramnike koji su prvo pogledali a onda se "gnushali"... Neka crknu od muke shto ne vole oralni sex... To je malo uzvishenije od obichnog bambusanja po krevetu - prilazimu partneru sa poshtovanjem
 
Dlakava_Strvina:
Tristana:
Je'l bi mogao neko da odgovori na pitanje konkretno bez glupiranja i prenesenog znacenja. PLEASE

Dao bih ti odgovor ali bi delovalo suvishe "masno" chak i za moj ukus. Verovatno ima na forumu jedna osoba kojoj moderator pomaze da brishe poruke (nisam imenovao jel da?) pa je razlog zashto on to radi verovatno - BASH TO - DOBRO BLAJZINGOVANJE... :twisted:

Tehniku mozesh da prochitash u mnogim erotskim chasopisima i povremeno u dnevnim novinama!? Svako ima svoj temperament i stila rada... Pa sad to bi bilo isto kao kad bih te pitao jel ima razlike kad si sa jednim momkom ili sa drugim... :wink:

Dlakavi, pa ti se meni svidjas!!! :wink:
 
storm cloud:
Dlakava_Strvina:
Tristana:
Je'l bi mogao neko da odgovori na pitanje konkretno bez glupiranja i prenesenog znacenja. PLEASE

Dao bih ti odgovor ali bi delovalo suvishe "masno" chak i za moj ukus. Verovatno ima na forumu jedna osoba kojoj moderator pomaze da brishe poruke (nisam imenovao jel da?) pa je razlog zashto on to radi verovatno - BASH TO - DOBRO BLAJZINGOVANJE... :twisted:

Tehniku mozesh da prochitash u mnogim erotskim chasopisima i povremeno u dnevnim novinama!? Svako ima svoj temperament i stila rada... Pa sad to bi bilo isto kao kad bih te pitao jel ima razlike kad si sa jednim momkom ili sa drugim... :wink:

Dlakavi, pa ti se meni svidjas!!! :wink:


VOLIM I JA TEBE PA TI NE DUVAM ZA VRAT :wink:

A sad pushenjeeee, daklem... kako to treba da nam radite (inache, stvarno mushkarcima psihicki znachi kad dozivi vrhunac u ustima partnerke, dozivljavam kao da me je prihvatila skroz, da sam to shto jesam... a tek shto celu stvar pojachava kad mazite po goozi...) :oops: :oops: :oops: :wink:
 
kučka:
Gazdarica:
Prosvijetli nas, molim te...
Ja eto, ne znam vise nista... :wink:

A ne, draga.Ovo je tvoj resor. Kod mene ne važi ono: gde ja stadoh, ti produži.Ja kada nešto počnem ja to završim do kraja. Ima vreme na za mene. :wink:
Rekoh vec da ne znam vise trikova za duboko grlo...
Steta sto ti svoje neces da podijelis sa nama...
Ali, kao sto rece Ira Tigerman, zenama koje vladaju ovom tehnikom, to dodje kao peti element... :wink:
 
Gazdarica:
kučka:
Gazdarica:
Prosvijetli nas, molim te...
Ja eto, ne znam vise nista... :wink:

A ne, draga.Ovo je tvoj resor. Kod mene ne važi ono: gde ja stadoh, ti produži.Ja kada nešto počnem ja to završim do kraja. Ima vreme na za mene. :wink:
Rekoh vec da ne znam vise trikova za duboko grlo...
Steta sto ti svoje neces da podijelis sa nama...
Ali, kao sto rece Ira Tigerman, zenama koje vladaju ovom tehnikom, to dodje kao peti element... :wink:

E, sad ja kao treba da se napalim ,posebno na peti element i da počnem da balavim o dubokom grlu.
Ne,ne, neće moći :wink:
 
jazzy999:
Tristana:
Dakle, muski deo foruma, pitanje je, da li ima razlike u partnerkama kada vam daju oralni ili je to manje vise sve isto?

Niste fer prema curi, traži savjet od vas, a ne da je zezate. Btw neki od muskaraca s ovog foruma bi mogli imati i koristi od toga (ukoliko to citaju njihove cure!).
keve ti objasni ti meni kako bolje da "lizem"?

kako pisanjem objasniti nesto u cemu ucestvuju sva cula kako njena tako i moja.

evo sad cemo dati savet samoi se ti opusti i uzmi "stvar u svoje ruke"

e da devojcice odma na posao! :wink:
 
kebda:
jazzy999:
Tristana:
Dakle, muski deo foruma, pitanje je, da li ima razlike u partnerkama kada vam daju oralni ili je to manje vise sve isto?

Niste fer prema curi, traži savjet od vas, a ne da je zezate. Btw neki od muskaraca s ovog foruma bi mogli imati i koristi od toga (ukoliko to citaju njihove cure!).
keve ti objasni ti meni kako bolje da "lizem"?

kako pisanjem objasniti nesto u cemu ucestvuju sva cula kako njena tako i moja.

evo sad cemo dati savet samoi se ti opusti i uzmi "stvar u svoje ruke"

e da devojcice odma na posao! :wink:

Dobro, hajde da srušimo postojeći mit: "duvanje" ne znači da treba doslovno duvati... osim iz daljine. Nemojte duvati niz njegov penis, to je skroz pogrešno. U redu? Penis je gotovo podjednako osetljiv kao i unutrašnjost vagine, tako da snažno povlačenje kožice ili griženje (osim ako on to ne traži) nije dobra ideja. Isto tako, treba da znate šta radite: mlataranjem glavom okolo nećete mnogo postići.

Najzad, odlučite unapred hoćete li da pljunete, progutate ili pustite partnera da ejakulira po vama - izbor je vaš. Jasno, većina muškaraca najviše voli da žena guta, ali ne sekirajte se ako vam se to ne sviđa, odluka je potpuno vaša - saopštite mu šta ćete da uradite.

Da biste mu priuštili najbolji felacio u životu, postupite prema sledećim uputstvima...

Prvo, ono najvažnije: započnite dugom predigrom. Probajte nešto poput masaže; ako imate dugu kosu, nadražujte ga njom. Kada budete spremni da krenete ka jugu, ljubite, ližite i milujte ga sve do stopala. Radite sve polako; nadražujte ga dok prolazite pored njegovog penisa i genitalija idući ka dole i nazad. Neka mu penis bude u punoj erekciji pre nego što mu i priđete ustima.

Zatim pređite na masturbaciju - neka vam jedna ruka bude pri dnu penisa, a drugom nadražujte druge delove njegovog tela kao što su anus, perineum, testisi i bradavice.

Kada budete spremni da pređete na oralni seks, osnovna tehnika koju treba da primenite jeste da mu masturbirate penis klizeći rukom uz i niz njega, lagano stiskajući dok prilazite vrhu i popuštajući dok ruku vraćate nazad. Sve vreme ustima prelazite preko njegovog penisa gore-dole (usnama prekrijte zube), čvrsto ali ugodno prijanjajući uz njega. Ako nije obrezan, nemojte mu vući kožicu, samo neka prelazi preko glavića.

Kada ovladate osnovnom tehnikom, čvršće ga uhvatite i pojačajte stimulaciju jezikom. Ližite penis kao da je lilihip, sporo i lagano prelazeći preko glavića i sa strane. Prekrijte zube usnama i nekoliko puta ga "štipnite" usnama (gricnite ga ne koristeći zube). Neka bude mnogo pljuvačke; što je penis bolje podmazan, osećaj je bolji. Najzad, uzmite njegov penis u usta i kružite jezikom oko glavića.

Pridržavajući penis jednom rukom, sprečićete da vas uguši tako što ćete konotrolisati koliko ćete duboko da ga primite u usta. "Duboko grlo" je kada u usta primite penis celom dužinom, a ne samo jedan njegov deo. Ovo ume da bude vrlo teško i neprijatno, može čak izazvati gušenje; samo vrlo iskusne osobe mogu to da izvedu, a glavić je ionako najosetljiviji deo, tako da je on i najvažniji.

Nadražujte partnera ubrzavajući i usporavajući, dobro ga uzbudite tako što ćete se brže kretati i snažnije ga uvlačiti, a zatim usporite kako ne bi doživeo orgazam. Sasvim se zaustavite i usredsredite svu svoju pažnju na deo koji ste nadraživali drugom rukom, potom se vratite penisu i nadražujte ga još neko vreme. Dovedite ga do same ivice orgazma, a zatim usporite. Uživajte (on svakako hoće), vi potpuno kontrolišete situaciju.
 

Back
Top