Da li ce vlada u senci (LDP) ukinuti opoziciju?

Sta se primas, podhebavam neistomisljenike. Nisam LDP-ovac, ali obzirom da je na tvom avataru, po meni, najveci sin Srbije, sigurno ne gledem LDP kroz radikalske oci ;)

Ma nema veze, nego mi je retardirano kad cujem jedno te isto 100 puta dnevno i onda se kao jos neko i smeje :dash::dash::dash:

To mi je kao da cujem vic deseti put danas a juce su ga ispricali u talk show-u na pinku nekom pa zato...A ja ga znam vec 5 godina :thumbdown:
 
Da li je LDP preuzeo kontrolu nad vladom?
Da li je budzet Srbije prazan?
Da li nam se vraca diktatura (pokusajem ukidanja opozicije), recimo kao ona iz '48-e?
Da li je bilo novije slike Karadzica bez brade?
Ko je i kada uhapsio Karadzica zapravo?
Da li BIA kontrolise ovaj sajt?
Koliko je ljudi bilo na mitingu sinoc: nasi mediji (b92, politika) su javili 15000, a strani 50000. Ako se umanjuje, zasto?
Ko je naredio policiji da baci suzavac i upotrebi silu?
Koliko je dece povredjeno (i policajca)?

Ovo su neka pitanjca na koja bi mogli da date komentar.
Hvala

Zaboravio si da pitaš ko je stariji kokoška ili jaje...:roll:

Inače, podozrevam da ovaj sajt ne kontroliše MIA :???:
 
Da li je LDP preuzeo kontrolu nad vladom?
Da li je budzet Srbije prazan?
Da li nam se vraca diktatura (pokusajem ukidanja opozicije), recimo kao ona iz '48-e?
Da li je bilo novije slike Karadzica bez brade?
Ko je i kada uhapsio Karadzica zapravo?
Da li BIA kontrolise ovaj sajt?
Koliko je ljudi bilo na mitingu sinoc: nasi mediji (b92, politika) su javili 15000, a strani 50000. Ako se umanjuje, zasto?
Ko je naredio policiji da baci suzavac i upotrebi silu?
Koliko je dece povredjeno (i policajca)?

Ovo su neka pitanjca na koja bi mogli da date komentar.
Hvala

ldp citaj ameri.jeste.
ova zemlja od 6 april 1941 ima hronicno prazan budzet.
jok.ne vraca se diktatura.ona je tu bez prekid jos od karadjordje.
karadzica je uapsio njegov zemo tadic.ustvari prodao za saku evrovi.
sovu priliku ocu da pozdravim agenti bia a posebno agenti cia koji citaju nasi komentari sortiraju i belezu.
sto se tice povredjene dece sta ce deca na ulicu.i otkud ti 15 godisnjaci znaju ko je karadzic kad su 1995 imali cuclu u usta.
a za povredjeni policajci bas me zabole.sve su to njiovi. i karadzic i demonstranti i tadic i policajci.gradjani srbije ne treba da se mesaju u njiovi sukobi.
 
ldp citaj ameri.jeste.
ova zemlja od 6 april 1941 ima hronicno prazan budzet.
jok.ne vraca se diktatura.ona je tu bez prekid jos od karadjordje.
karadzica je uapsio njegov zemo tadic.ustvari prodao za saku evrovi.
sovu priliku ocu da pozdravim agenti bia a posebno agenti cia koji citaju nasi komentari sortiraju i belezu.
sto se tice povredjene dece sta ce deca na ulicu.i otkud ti 15 godisnjaci znaju ko je karadzic kad su 1995 imali cuclu u usta.
a za povredjeni policajci bas me zabole.sve su to njiovi. i karadzic i demonstranti i tadic i policajci.gradjani srbije ne treba da se mesaju u njiovi sukobi.
milune tacno tako! :ok: :ok:
 

Back
Top