Da li ce Hristos doci vidljivo ili nevidljivo?

Koji mi? Ti možda od tog doba možeš nešto da osećaš, ja sam mnogo mlađa. :mrgreen:

Izgleda da imaš problem da shvatiš šta je unutrašnji, duhovni doživljaj, a šta
spoljašnji. I vi i js ste okrenuti ka spolja..
Duhovno iskustvo sta mu to znaci.Nasta se fokusiras kad to dozivlhavas na dah na predmet na boga.Il to iskustvo slucajno biva ali sta to biva ne pada mi na pamet.
 
Rugala se sova sjenici. Osjećaš li Ga ti od osamsto četrdeset četvrte?
Jeli a gde ti otisao onaj tvoj verski pajtas sa foruma koji se spremao da poleti u vecnost...!?
..promasio par puta i to danas u 21 veku a vi ga cutke tolerisete iz nekog vaseg razloga...mozda sto vam iznosi prljavi ves koji provejava u neke vase krugove ?
...nego jako mi dobro zvuci ono sto si rekao o sovi i sjenici,bas ti pase,kompletno ! :D
 
Ne zezaj nisi sveti maksim.Duhivnih iskustava ima na milion i sve je razlicito zavisi od kulture religije pa i od predrasyda.Da pobegnes od sebe ne mozes.
Jesam li rekla da sam on? Opet fantaziraš. Rekla sam samo da ja ne mogu
da ti objasnim šta su to duhovna iskustva, jer dok sa mnom razgovaraš
mozak ti je u srcu, a srce valjda negde u doopetu..
 
Kazi jasno ne umem da objasnim neobjasnjivo recima a ne tako dupe spominjes i ono da ti byde na umu .Strasno.
Umem da objasnim i objašnjivo je rečima, ali tebi predrasude toliki
kuršlus naprave da ne čitaš šta pišem nego izmišljaš da sam rekla
nešto što nisam.
Kao što si izmislila da sam rekla da ubijeni ljudi nisu osećali bol
i da je totalno kul što su ubijeni. Pa si me onda optužila da sam
bezosećajna. Kako misliš onda da razgovaram sa tobom ozbiljno?
 
Umem da objasnim i objašnjivo je rečima, ali tebi predrasude toliki
kuršlus naprave da ne čitaš šta pišem nego izmišljaš da sam rekla
nešto što nisam.
Kao što si izmislila da sam rekla da ubijeni ljudi nisu osećali bol
i da je totalno kul što su ubijeni. Pa si me onda optužila da sam
bezosećajna. Kako misliš onda da razgovaram sa tobom ozbiljno?
Ne bi samo ja citala i drugima je to zanimljivo.Ja bi pisala da sam imala neko iskustvo .
 
Jeli a gde ti otisao onaj tvoj verski pajtas sa foruma koji se spremao da poleti u vecnost...!?
..promasio par puta i to danas u 21 veku a vi ga cutke tolerisete iz nekog vaseg razloga...mozda sto vam iznosi prljavi ves koji provejava u neke vase krugove ?
...nego jako mi dobro zvuci ono sto si rekao o sovi i sjenici,bas ti pase,kompletno ! :D
Misliš onaj kome sam ja više puta govorio da to što on uči nije u skladu sa pravoslavnom vjerom i da se samo bruka?
 
Pa nije Isus dosao 1844.
To je pocetak Bozjeg duda nad svim mrtvima.
Otkriću ti tajnu.
1844. su se između ostalog dogodile sljedeće stvari: James K. Polk je postao 11. predsjednik SADa, izumrle su velike njorke, rodio se budući kralj Petar I Karađorđević, donijet je Srpski građanski zakonik, osnovana je VMA u Beogradu.

1844. se nisu desile sljedeće stvari: nije počeo nikakav istražni sud, nije se dogodilo ništa značajno za hrišćansku vjeru i definitivno se nije ispunilo nikakvo biblijsko proročanstvo.
 

Back
Top