Да ли ће бити промене власти после избора?

Ту више није проблем странка , него људи који владају , као што си рекао без образа и стида мењају партије да би опстали на власти а тек шта раде и чиме се баве ,, то е НИГДЕ ВИЂЕНО , апсолутно НИГДЕ ВИЂЕНО у свету ...Ако неко мисли да има проблема у Србији онда само нека оде у Аранђеловац , то је огледало корумпиране власти ..то је ТРАГЕДИЈА!

Ако негде има највише проблема то је Аранђеловац ..треба све да се затвори , тамо све странке да се укину , сви у затвор да се пошаљу и ни тада не би било довољно правде ...СТРАВА И УЖАС ОД ГРАДА !
Vidjeno, recimo "dribling telom" 93. Mira Marković osnuje stranku i u nju pretrči gamad, pa se očisti SPS da može da funkcioniše...slično je sa SNS om, radikali i SPS se očiste, a gamad pokaže svoj snajperski položaj....
 
Vidjeno, recimo "dribling telom" 93. Mira Marković osnuje stranku i u nju pretrči gamad, pa se očisti SPS da može da funkcioniše...slično je sa SNS om, radikali i SPS se očiste, a gamad pokaže svoj snajperski položaj....

То је проблем , то је оно што је највећи проблем , људи који прелазе из партије у партију да би опстали на власти ..рекох више није питање СНС , то мора да стане а шта тек раде и како се силе док су на власти , пример је Аранђеловац , огледало пропасти Србије и мене чуди да нико о томе не пише а брусају се у груди о патротизму и шУМАДИЈИ ..КАТАСТРОФА
 
Партија је само уточиште за корупционере и мафију , њима ништа није свето ..искрено до скоро сам и подржавала СНС , мислила има мало части и поштења , али оно што сам видела и чула о Аранђеловцу и тамошњој власти и градској управи ...немам коментар
 

Back
Top