Da li biste gledali u INBOX devojci/decku na forumu...

zanimljiva tema.... mislim da onaj ko je ubedjen da ima potpuno poverenje u svog partnera a kao iz radoznalosti zaviruje u tudje poruke,veruje da nece naci nista sto bi mu zasmetalo,ali tada i najbezalenija stvar moze da ga iznenadi:think:.... i da stvori sumnju,a posto ne sme otvoreno da pita partnera o tome,jedna sumnja radja drugu i tako dodjemo do nepoverenja....a nepoverenje unistava vezu ...... i tako od jedne lepe veze i namere da se zabavimo u jednom trenutku dodjemo do jedne nepoverljive veze .......a da za to uopste nije bilo potrebe :besna:.........
zato ako nemate probleme u vezi nemojte bespotrebno ni da ih stvarate..........
 
Ja sam nekada bio pun poverenja, etichan i ostavljao sam sve na izvolte pa ako si djubre onda gledaj.

I $ta se de$ava. Mlad i naivan pristanem na muvanje neke foruma$ice koja je uspela da me odvuche u krevet posle par PPova i malo alkohola. Nakon jednog zhestokog sexa i svih nezhnosti koje iza toga dolaze izvinim se i odem do WCa da pustim vodicu kad eto ti nje brze bolje stigla da mi pogleda u Contacts na mobilnom telefonu i odmah krecu prozivke. Zna$ ovu foruma$icu, zna$ onu foruma$icu.. i ja $ta cu siroma kazhem - Znam bre ali ih nisam ****. To su mi drugarice. Jel smem ja da imam drugarice?!

Chovek sam od krvi i mesa, ali da se razumemo. Uvek su na mene prve kidisale, a ja sam odolevao koliko sam mogao i umeo.

Nedugo zatim.. (posle jedno dve godine) na insistiranje te foruma$ice da joj kazhem kako mi je u sexu i vezi sa tada$njom devojkom, ja se raspisah malo vi$e. Da ispadnem full djentlmen otvorim joj du$u preko MSNa jedno 3 prsta.

To divno ljudsko bicje od moje tada$nje devojke odluchi da me proveri $ta to kuckam preko MSNa sa kojekakvim zhenama te otvori history i vidi kako sam onoj krstosexualki napisao da mi sex sa njom nije najbolji i tu mi napravi opasnu scenu, raskine samnom i sve to.. da ne pricham muku i bedu u detalje.

Jel ima neko naravnouchenije?! Ima.

Zhene vam nisu nikakve prijateljice i drugari. One samo zhele va$ penis, novac, uticaj, pazhnju, da vas kontroli$u i budu jedina zhenka u va$em zhivotu. Leka za to naravno ima, a povremeno ga provlachim kroz svoje postove... pa kom opanci...
 
blog?
kaki blog?
promenila sam sliku, nisi video? pa, sta radis na tom tvom mod poslu, vatas zjale i kidas im krilca? na ovoj sam lepa ki upisana :lol:

pa blog gde te worshipujem sa gomilom drugih nerdova i sanjamo te ko nove graficke cipove iz nvidia ;)

shalim se

elem, video sam novu sliku svaki liliputanac bi se zaljubio u onu devojku sa fotke pored guliverove ruke :cool:

p.s. to za Modove koliko nas placaju dobro i radimo :D
 
pa blog gde te worshipujem sa gomilom drugih nerdova i sanjamo te ko nove graficke cipove iz nvidia ;)

shalim se

elem, video sam novu sliku svaki liliputanac bi se zaljubio u onu devojku sa fotke pored guliverove ruke :cool:

p.s. to za Modove koliko nas placaju dobro i radimo :D

aaa, posecujes mesta od interesa redovno, to je za svaku pohvalu mladicu :lol:
a, jel da da sam kul na sliki? :lol:
prosto se neka ladnoca rasirila svud oko mene tog dana, pa ljudi navukli kapute :lol:
 
Kako ne bez nove graficke sam ko sugav patike pocepane ali kome trebaju patike kad su tu frejmovi :)

jesi kool mojne se samo uobrazis! malo je reci bilo sta mislim da te je kolega Dijenek negde bio okarakterisao kao "idealna" i slazem se sa tom deskripcijom

Tebi ako je hladno mozemo napisemo peticiju ko obozavaoci pa da sunce odvrne slavinu garant si u letnjim dezenima josh kulja :D :P
 

Back
Top