Da li bi ste popusile za 10 MILIONA DOLARA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koji očin...

Ja bih mu popušio za 10 miliona, čak i domaće valute!

Ndah, definitivno je svako ko vredi (tj ume da sastavi prostoproširenu rečenicu barem kao misao, ako ne i da izgovori) odlučio da napusti ovo mesto razvrata i nemorala. Koji je mene andrak ter'o da se navratim?!
 
nikad mi nece biti jasno odakle nekom ideja da ******* moze da kosta 10 miliona..
aco bre, idi u javnu kucu, sigurno je manje od 500e...
ima zena kojima je to profesija, jel tako...

ali mislim da nije fora ovde u pusenju, nego u dokazivanju da su sve zene kur.ve, samo treba odrediti cenu...
 
Sa mojim poimanjem boja, nemoguća misija.

A inače su ovakve teme bile i ranije (evo link na jednu). Ova se pamti po sledećem odgovoru:

JOVANA77:
mrzim sto cu biti ovako grozna.....ali ebi ga.....sto se mora nije tesko... :?

znaci kazete da se samo foliramo, da bi se svaka od nas koja se nadje u takvoj situaciji, odmah uhvatila za dedin slic.....ma sta kazete? :shock: :shock:

cek, cek :? ....rekoste da svako ima cenu.....ok, da vidimo :!:

za jedno 15-ak dana treba da dobijem menstruaciju. zarad ovog eksperimenta,sacekacu je nespremna (bez uloska). posle dva-tri sata cu taj okrvavljeni ves skinuti i ostaviti jedno tri meseca da odstoji (joj, meni se vec zgadilo :? ). e sad idemo na glavni zadatak:

dragi moji muskarci, dajem 1000 evra onome koji bude pristao da taj moj ves posle tih tri meseca stajanja(zamislite samo kako to izgleda :x )lepo ocisti jezikom (detaljno, molim vas)!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ajmo momci....i bez foliranja....pa zar se ne secate...sve ima svoju cenu :lol: :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top