Da li bi ste ponovo ratovali za Kosovo i Metohiju?

Enfroz2891.:
bAdeme,ni ti ne bi ratovao za Kosovo,je l tako..misli ako ne daj boze srpska vojska krene?

a sto bih ja ratovao,j el ti mislis da samo srbi poseduju monopol na patriJote, doduse za neku lobisticku pomoc bih razmislio...ali ipak nisam ti ja za to, pa ja ipak postujem ljudski zivot. zar ne vidis sa kakvim sve imam posla ovde pa im "nista" ne kazem. gde bih ja pucao na neke ovde ....mislim steta ga osloboditi muka... kada ga je vec bog kaznio neka bude bozja volja
 
adem_ks:
a sto bih ja ratovao,j el ti mislis da samo srbi poseduju monopol na patriJote, doduse za neku lobisticku pomoc bih razmislio...ali ipak nisam ti ja za to, pa ja ipak postujem ljudski zivot. zar ne vidis sa kakvim sve imam posla ovde pa im "nista" ne kazem. gde bih ja pucao na neke ovde ....mislim steta ga osloboditi muka... kada ga je vec bog kaznio neka bude bozja volja


:lol: :lol: :lol: Bravo.
 
Enfroz2891.:
IIjuuu:lol: :lol:
Pa ja ne spadam u "te"?:lol:
Pochastvovan sam...hm...ili ne?:lol:

ipak moram priznati da ne spadas,doduse to ne znaci da se slazem sa tobom,ali dok god se ne predje neka granica, ja ipak postujem svaku osobu
ps. tamo spadaju dve-tri osobe...ili recimo cetiri. i ne volim se mesati u bozja posla, jer je on taj koji povlaci konce. i kao sto rekoh bog im je dao bog neka vodi "brigu"
 
Ponovo, mozda, cak bih pre ratovala sad kad smo jaki nego onda. Onda nisam ni pomisljala da treba mi da ratujemo za Kosovo - Americku vojnu bazu. Samo sam se pitala zasto Rusija ne brani svoje interese a da sam ja bila vlast odmah bih im predala Kosovo pa neka se onda Rusi malo biju u prsa.Kasne dosta, tek sad su videli kome treba Kosovo.Sad treba da prihvati Srbija fol da ratuje, Amerika ce to sve da sredi, nek sad bombarduju Kosovo i tako to, kad vise nema Srba tamo, prvo treba da skoro ugasimo nacisto svoju vojsku, i da pustimo dobrovoljce na Kosovo u ime Amerike, a fol zbog nacionalnih interesa. Kosovo je ionako Americko, tako cemo izvuci korist, nece Rusi da se ljute, nisu toliko glupi, mozemo da im zatrebamo drugi put, takav nam je polozaj.
 
topmodelsica:
Ponovo, mozda, cak bih pre ratovala sad kad smo jaki nego onda. Onda nisam ni pomisljala da treba mi da ratujemo za Kosovo - Americku vojnu bazu. Samo sam se pitala zasto Rusija ne brani svoje interese a da sam ja bila vlast odmah bih im predala Kosovo pa neka se onda Rusi malo biju u prsa.Kasne dosta, tek sad su videli kome treba Kosovo.Sad treba da prihvati Srbija fol da ratuje, Amerika ce to sve da sredi, nek sad bombarduju Kosovo i tako to, kad vise nema Srba tamo, prvo treba da skoro ugasimo nacisto svoju vojsku, i da pustimo dobrovoljce na Kosovo u ime Amerike, a fol zbog nacionalnih interesa. Kosovo je ionako Americko, tako cemo izvuci korist, nece Rusi da se ljute, nisu toliko glupi, mozemo da im zatrebamo drugi put, takav nam je polozaj.

mogu vam garantovati pobedu [doduse sada zavisi od ovih nasih lepotica] ako ti i tebi slicne krenete u rat. jedno znam ja i ostali albanci se predajemo unapred, mozete sa nama raditi sto hocete.i necemo nigde svedociti
 
adem_ks:

koji naslov, ja sam pomislio da cu unutra "svasta" naci ali... izgleda da su je glavne forumske patriJote preskocile tako da mi se odgovori bas dopadaju, osim par kom. sve u svemu ovakve teme sa ovakvim odgovorima osvezavaju
ps.doduse videcemo veceras kako ce biti kad dojdu oni diktatori
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vidim ja da su se fate i vi muje preplatili na ovaj naš forum...eno svratih vam na sax...tuga božja...ma ne možete vi bez nas, vuku koreni, a i geni... :lol: :lol: :lol:
 
Enfroz2891.:
Ma naravno da ne..ko je lud da gine za svoju zemlju?
Treba da im damo sve shto traze a ako se sutra neki Shiptar nadje nalozen da smatra BG prestonicom Velike Albanijhe niste valjda ludi da ginete za Beograd?
Bolje dati sve shto ti traze i kolektivno emigrirati iz Srbije jer je to"demoratski"princip.:)

Ne mogu da verujem da si svojevremeno rekao da bi samo glasao za DS? :lol:
Odakle takva promena? Zar nisi znao kako bi se oni postavili u odnosu na ovaj problem?
Sada si pravi radikal.:)
Salim se naravno, ne mislim nista lose, samo mi nije jasno odakle tolika promena. Pozz
 
Koja promena?
Niko nije lud da ratuje sada,niti zeli rat ali ovde se stalno provlachi neka pricha kako nikada ni po koju cenu neko nije valjda lud da ratuje za svoju zemlju.
Ova tema i sve slichne teme su najobichniji isprazan LDP propagandni defetoloshki pamflet.
Nekad se na zalost ratovati mora,kad te stisnu da nemash gde.
Da nashi pretci nisu ratovali mi danas ne bi smo imali drzau.Da je neko rekao:"Pa necete valjda da ratujete za taj usrani Bepgradski Pashaluk?"
Nismo valjda ludi za Krajinu?Nismo valjda ludi za RS?Nismo valjda ludi za Kosovo,Vojvodinu,Rashku....
Na kraju ce doci i do BG.
I postoji josh jedna stvar koja se zaboravlja,jkad je pravo ratno stanje do koga se nadam duboko d anece doci,niko te ne PITA ocesh-necesh.Mozesh samo da zapalish preko bare ako uspesh pre zatvaranja granica ili ne.
 
sada ne mozemo ratom nista da uradimo...da mi napravimo ovu zemlju kako treba i ne potpisujemo nikakvu nezavisnost,cisto da bude tenzija,pa nek se yebu sa Kforom i ovim silnim EU predstavnicima koji su im maznuli pare obecavajuci im istu....a i sa kojom vojskom oni da ratuju kad je nasa totalno razjebana zahvaljujuci idiotluku ogranicenog nam predsednika..
 
Vidis, uvek se ratuje, a najbolje je mudrom politikom. Shvatiti sta je u interesu drugih, a sta u tvom.
Sklopiti prave saveze i nikako ne dozvoliti da te stisnu. Strategija.
Tada je fakticki gotovo. Najednostavniji primer je I i II srpski ustanak.
Prvi je bio veci, vise ljudi je ratovalo, ali je drugi sa mnogo manje ljudi i uz pomoc Rusa izvojevao slobodu. Ko je veci covek Karadjordje ili Milos Obrenovic?
Samo da ti kazem da je otprilike 100.000 Srbe pobijeno tokom turske odmazde dok Pashi nije predata Karadjordjeva glava.
Nemoj da se brines, nece biti rata, SIGURNO.
Moze samo da se dogodi da ruska vojska dodje u Srbiju.
I da Kostunica sutne DS i formira Vladu sa RADIKALIMA, sto je cak , po mom misljenju, planirao odavno, ali ga je veliki protest javnog mnjenja naterao da sklopi savez sa DS.
Siguran sam da bi se i DS ponasao slicno kao LDP da nije Kostunice.
 
Cossack:
Diplomatija je UVEK bila bolje resenje. Rat samo kad BAS MORA.
Dobro je sto su pametni ljudi na Vlasti, pre svih Kostunica.
Pa kad si toliko pametan da vidim o cemu se vi to toliko dogovarate sa pristinom i u vezi cega?? Jel to o tome kako da se otcepe a da se srbi nerazljute??? Jeli, dobra vam ta vasa diplomatija, koliko vidim svi vasi takozvani prijatelji koji su nas prijateljski bombardovali su rekli u UN da zele nezavisno kosovo, jedino ta rusija koju ti mrzis i prezires je rekla NJET!! Dakle da vidim sada ko ti je prijatelj u svetu, mislim kako sada razmisljas ko ti je prijatelj a ko ne???
 
dmauka:
Verovatno da...samo bih morao da u prve redove bacim politicare i njihovu decu pa onda mi ostali..generalno, nikada nisam bezao pa ne bih ni sada ali da to bude za moju kucu a ne za kucu politicara koji ce lako da se dogovore kada dogori do nokata a mi ostali mozemo da mirisemo ljubicice odozdo...znaci, uslovno.
Najpostenije i najpatrijotsije!!! Prvo politicare i njhovu decu u prve borbene redove pa onda mi kao u davna vremena gde je bitku predvodio kralj na celu pa onda vitezovi i ratnici!!!! Sta ovi misle zasto zele ma kako i u kom pravcu islo ovo pitanje sa kosovom da to ide diplomatijom, pa da bi sacuvali svoju decu, a kada su govorili americi i NATO-u da nas bombarduju tada su bili radosni i njihova je prica bila da se po svakoj ceni nesme odustati od bombardovanja srbije i srba, pa sto se sada nebombarduje i nebrani oruzjem legalna i neotudjiva srpska prestonica KOSOVO?? Zar su toliko hrabri nasi politicari!!! Samo sto nesnesu jaja u svoje gace od same pomisli na rat!!! A sta misle kako je nama bilo kada su nas bombardovali??? Lepo si je receno: ko se maca lati od maca ce i umreti!! Dakle samozvana demokratijo prva ces pasti u ime kosova!!
 
Niko se ne dogovara sa Pristinom. Glavni dogovor je pao izmedju Kostunice i Putina. Ja VOLIM RUSIJU, A ZAPAD NE. Ne bi Rusija rekla NJET da ih Kostunica nije ubedio, a kako je ubedio Putina i sta mu je rekao NE ZNAM, ali mi se cini da RADIKALI poput SESELJA to ne bi uspeli, Toma Nikolic mozda, ali ne verujem ni da bi u njega RUSI imali previse poverenja. Inace, imam lepo misljenje o Nikolicu.
 
Cossack:
Niko se ne dogovara sa Pristinom. Glavni dogovor je pao izmedju Kostunice i Putina. Ja VOLIM RUSIJU, A ZAPAD NE. Ne bi Rusija rekla NJET da ih Kostunica nije ubedio, a kako je ubedio Putina i sta mu je rekao NE ZNAM, ali mi se cini da RADIKALI poput SESELJA to ne bi uspeli, Toma Nikolic mozda, ali ne verujem ni da bi u njega RUSI imali previse poverenja. Inace, imam lepo misljenje o Nikolicu.
Ma da , upravu si, samo da te pitam ciji bese ono prijatelj krepali Djindjicuuu??? Zar nebese prijatelj i drug ovog kojeg ti spominjes ovog kostunjicavog??? Zar nebejose obojica zahtevali 1999 da se bombarduje srbija zarad svrgavanja Slobodana sa predsednickog mesta a dolazenje njih sami na taj presto??? Zar nije bio povod bombardovanja to sto niste mogli smeniti milosevica pa ste napravili scenario sa albancima i amerikancima kako bi nas bombardovali, a sada kao reko Vojo nesto Putinu pa se on predomislio!!1 Ha ha ha ha ha, kako ti smesno pricas sine, pa zar nerekoste kako je voji najbolji prijatelji zapad i EU, zar niste hteli ulazak u NATO i EU??? Ili to vuk daklu menja, ALI ćud nikad!!!
 
pera_detlic_serb:
Ma da , upravu si, samo da te pitam ciji bese ono prijatelj krepali Djindjicuuu??? Zar nebese prijatelj i drug ovog kojeg ti spominjes ovog kostunjicavog??? Zar nebejose obojica zahtevali 1999 da se bombarduje srbija zarad svrgavanja Slobodana sa predsednickog mesta a dolazenje njih sami na taj presto??? Zar nije bio povod bombardovanja to sto niste mogli smeniti milosevica pa ste napravili scenario sa albancima i amerikancima kako bi nas bombardovali, a sada kao reko Vojo nesto Putinu pa se on predomislio!!1 Ha ha ha ha ha, kako ti smesno pricas sine, pa zar nerekoste kako je voji najbolji prijatelji zapad i EU, zar niste hteli ulazak u NATO i EU??? Ili to vuk daklu menja, ALI ćud nikad!!!

DSS je 1999-te godine osudio bombardovanje i nazvao ga zlocinackim.Kostunica je bio u Beogradu, a za Djindjica ne znam. DS nije osudio bombardovanje i mene to nervira.
DA! Putin se NE BI ZALOZIO za SRBIJU da ga Kostunica nije ubedio da ce se SRBIJA boriti i da ce biti uz RUSIJU. OK?
Kostunica se nikada nije odusevljavao NATO-om, ali ni sa EU nesto mnogo, ali kada nemas saveznike (SETI SE I RUSI SU PUSTILI NATO DA NAS BOMBARDUJE), moras i sa "neprijateljima", cak iako ih ne volis). Slazes se?
 

Back
Top