Да ли би шпијунирали за своју земљу?

Да ли би шпијунирали за добробит своје земље Србије

  • да

  • не

  • Нисам способан

  • можда


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ја сам свој давно урадила!

Није Ана једина !

У Југославији за време њеног уништења било је на хиљаде тајних агента и шпијуна
из западних земаља.Она је пример како се једна земља може подсреством шпијуна уништити.

Onakvu Jugu-pljugu nisu uništili strani špijuni! Takvu tvorevinu je trebalo ili temeljito preurediti, ili UNIŠTITI!
 
Нисам задовољна!

Пренети и доћи до информација да ће можда шиптари сутра да нападну Митровицу
и побију комплетан народ јесте посао човека који воли своју земљу.

а!

Sve je relativno: Navodno su Ameri znali za 'tajni' napad Japanaca na Pearl Harbour, ali su ga dozvolili...dalje znaš šta je bilo!
 
З

alg_anna_chapman_closeup.jpg


ије!

Zanimljiva slika! Iako je JPG, ipak je previše 'deformirana' kao da ima neke 'šifrirane' podatke u sebi! Ali, to može biti i podvaljeno, ko zna!?
 
За земљу Србију ,да ли би радили као шпијуни у Америци ,Британији и осталим западним земљама у интересу своје земље.

Да би своју земљу заштитили.одбранили и обезбедили сигурност!

Шта данас мислимо о шпијунима о људима који зарад своје земље живот стваљају на црту.

alg_anna_chapman_closeup.jpg


Колико далеко би ишли да би дошли до података који су везани за безбедност земље Србије!

Maybe you should ask another, more concrete question:


Would you like to have sex in the name of your beloved fatherland Serbia?


I do not believe anyone will answer with "no".

:hahaha:
 
Још нисам добила одговор на питање које сам поставила!
Када би били у могућности да са знањем Албанског будете шпијун у Приштини да ли би били спремни на све да дођете до информација.

Када ће Шипрати да напaдну ,шта имају у плану ,као што је био Мартовски прогон!

Да ли би били спремни НА СВЕ!да добијете ту информацију ?
 
Још нисам добила одговор на питање које сам поставила!
Када би били у могућности да са знањем Албанског будете шпијун у Приштини да ли би били спремни на све да дођете до информација.

Када ће Шипрати да напaдну ,шта имају у плану ,као што је био Мартовски прогон!

Да ли би били спремни НА СВЕ!да добијете ту информацију ?

Sta znaci na sve? Na smrt? Na patnju? Na gubitak casti? Na unistenje zemlje i naroda u ciju korist radis?
Mislis li da je Princip bio spreman na sve? Koliko li je patio u trenutku smrti jer je verovatno umro osudjujuci sam sebe da je on zgresio i odveo Srbe i Srbiju tamo gde je bila u trenutku njegove smrti?Da je pozivio jos par godina da li bi to kajanje nestalo? Da li bi bio ponosan na svoj cin? Da li je Obrenovic bio spreman na sve kad je ubio Karadjordja? Niko nije spreman na sve, samo to "SVE" tumacimo svako po svojim granicama.
 
Sta znaci na sve? Na smrt? Na patnju? Na gubitak casti? Na unistenje zemlje i naroda u ciju korist radis?
Mislis li da je Princip bio spreman na sve? Koliko li je patio u trenutku smrti jer je verovatno umro osudjujuci sam sebe da je on zgresio i odveo Srbe i Srbiju tamo gde je bila u trenutku njegove smrti?Da je pozivio jos par godina da li bi to kajanje nestalo? Da li bi bio ponosan na svoj cin? Da li je Obrenovic bio spreman na sve kad je ubio Karadjordja? Niko nije spreman na sve, samo to "SVE" tumacimo svako po svojim granicama.

Полако другарице ,мислила сам НА СВЕ да би се дошло до информација у циљу заштитите свог народа!

Не губи се част када се ради у интересу отаџбине,љубав према отаџбини је изнад љубави према самом себи!

Принцип је нешто друго !

Овде говоримо о шпијунима који раде за интерес своје земље ,који долазе до података који могу да промене ток дешавања.Као на пример Мартовски прогон!

Да ли би била спремна на све да дођеш до информације у циљу заштите свог народа и отаџбине па макар после због тога и изгубила живот!

Изгубила свој али заштитла хиљаде живота деце.жене,..цивила и своје отаџбине!
 
Полако другарице ,мислила сам НА СВЕ да би се дошло до информација у циљу заштитите свог народа!

Не губи се част када се ради у интересу отаџбине,љубав према отаџбини је изнад љубави према самом себи!

Принцип је нешто друго !

Овде говоримо о шпијунима који раде за интерес своје земље ,који долазе до података који могу да промене ток дешавања.Као на пример Мартовски прогон!

Да ли би била спремна на све да дођеш до информације у циљу заштите свог народа и отаџбине па макар после због тога и изгубила живот!

Изгубила свој али заштитла хиљаде живота деце.жене,..цивила и своје отаџбине!


A to pitas, mislila sam da pitas nesto malo komplikovanije.

Izgubiti zivot za mene uopste nije sve, cak sta vise, postoji mnogo ali bas mnogo stvari koje bih teze ucinila nego sto bih dala zivot.
Ali da uprostim i odgovorim: Da, sigurno bih dala zivot za i manju korist mojoj zemlji nego sto je spasavanje hiljadu zivota.

I naravno da se ne gubi cast radeci za interes svoje otadzbine ali nacin na koji se dolazi do takve koristi obicno zahteva neke postupke i dela koja i te kako znaju da uniste dostojanstvo coveka kao coveka.Verovatno su ti poznati takvi primeri u istoriji a i danasnjici.
 
A to pitas, mislila sam da pitas nesto malo komplikovanije.

Izgubiti zivot za mene uopste nije sve, cak sta vise, postoji mnogo ali bas mnogo stvari koje bih teze ucinila nego sto bih dala zivot.
Ali da uprostim i odgovorim: Da, sigurno bih dala zivot za i manju korist mojoj zemlji nego sto je spasavanje hiljadu zivota.

I naravno da se ne gubi cast radeci za interes svoje otadzbine ali nacin na koji se dolazi do takve koristi obicno zahteva neke postupke i dela koja i te kako znaju da uniste dostojanstvo coveka kao coveka.Verovatno su ti poznati takvi primeri u istoriji a i danasnjici.

Koliko sam nabrzinu pročitao, ova kgbeovka zbog koje ovolika halabuka, nije rizikovala ništa sem neke polne bolesti. :think: Vidiš da crvena navodi vodu na tu vodenicu...
 
За земљу Србију ,да ли би радили као шпијуни у Америци ,Британији и осталим западним земљама у интересу своје земље.

Да би своју земљу заштитили.одбранили и обезбедили сигурност!

Шта данас мислимо о шпијунима о људима који зарад своје земље живот стваљају на црту.

[]

Колико далеко би ишли да би дошли до података који су везани за безбедност земље Србије!

конечно

Я хотел бы положить бомбу в Пентагоне
 

Back
Top