Да ли би шпијунирали за своју земљу?

Да ли би шпијунирали за добробит своје земље Србије

  • да

  • не

  • Нисам способан

  • можда


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Dobro je da Ruskinju nisu otkrili u Hrvatskoj.
Ovako bi prošla:lol:
]
 
Ljudi vole zemlju?!?!?! Ljudi vole zemlju?!?!?! Ljudi vole zemlju?!?!?!

Prvi put cujem da neko ima ljubav prema zemlji!. Pojasni mi to...obraza ti.
Cus... "voli zemlju"

Razumijem ljubav prema svome bliznjem, ljubav prema stvarima, novcu... ali da neko voli zemlju to mi je nepoznato.

52.gif
52.gif
52.gif
...da sam juče umrla ne bih sad pročitala ovakvu gomilu gluposti.
 
Обавештајна служба је владина институција која се бави прибављањем информација (обавештајна делатност) у циљу очувања националне сигурности и одбране. Средства обавештајне делатности могу обухватати шпијунажу, криптоанализу, сарадњу са другим установама и евалуацију јавних извора. Сакупљање и пропагирање ових информација скупа се називају обавештајном анализом.

Обавештајне службе пружају следеће услуге државним установама:

* Анализа у областима релевантним за националну сигурност
* Рано упозоравање надолазећих криза
* Национална и међународна служба са циљем супротстављања тренутним и потенцијалним противницима
* Национално обавештавање о планирању одбране и војним операцијама
* Заштита тајни, њихових извора и активности
* Може да делује тајно са циљем заштите националне сигурности

Обавештајне службе се могу прикључивати одбрамбеним активностима попут контрашпијунаже и контратероризма.

Постоји разлика између сигурносног обавештајног рада и обавештајног рада у иностранству. Сигурносни обавештајни рад бави се борбом против опасности по националну сигурност, попут тероризма и шпијунаже. Обавештајни рад у иностранству бави се прикупљањем информација о политичким и економским активностима на тим местима.

Неке обавештајне службе се оптужују за укљученост у атентате, трговину оружја, пучеве и пропаганду у циљу одбране интереса њихових влада.
 
Док сам био млађи ,хтео сам да се борим против шпијуна, значи не да шпијунирам него да се борим против њих.Миссим да је то због Кригера у последњој епизоди Повратка Отписаних где се он трансформише у "полу" шпијуна полу терористу.
Задовољна одговором Комунисткиња ?
 
Poslednja izmena:
Nikad ne bih spijunirao bilo koju zemlju zbog bilo koje druge zemlje pa ni maternje . Sta ce mi to u zivotu :neutral:

Ispravno spijuniranje je vrlo skakljiv i nezahvalan posao za ljude koji imaju stabilna i cvrsta uverenja u zvotu, a drzava casom preokrene politiku pa od neprijatelja napravi prijatelje, ja nisam od tih koji se menjaju kako vetar duva.
Drzava poput Srbije je vrlo rizicna jer nema definisanu strategiju i politiku, kod nas je sve relativno pa su i nasa prijateljastva i neprijateljstva samo stvar trenutne politike, zato nam jeste tako kako jeste.
Istorija nam je puna takvih primera totalne endoslednosti, dakle sa nasom drzavom ne ortacite.
 
Једно од основних начела мора бити љубав према сопственој земљи,та врста љубав и жеља
да се помогне и заштити сопствена земља ,НЕМА ЦЕНУ и све је дозвољено.

И то што је Рускиња "скидала гаћице" и "ходала без њих" и прикупила информације за своју земљу
И да је оргијала није радила за сопствено задовољство ,него је радила свој посао,за своју земљу, ако је уопште шпијун и била!
 
На пример говорите Албански језик уз помоћ службе се пребаците у Приштину и ваш је задатак
да се приближите Шиптарским руководиоцима и утичете на њихову политику ,усмерите је у правцу који одговaра Србији.Скупљате податке о планираним нападима шиптара на Србију

Да ли би били спреми на све ,НА СВЕ,да би то тих података дошли?

У циљу одбране свог народа ,у име своје земље!
 
И то што је Рускиња "скидала гаћице" и "ходала без њих" и прикупила информације за своју земљу
И да је оргијала није радила за сопствено задовољство ,него је радила свој посао,за своју земљу, ако је уопште шпијун и била!

:hahaha::hahaha::hahaha: a sta ako nije spijun? a skida gace, orgija, luduje celi dan i noc?
 
Ne bih pristao na sve! Zato verovatno ne bih bio spijun, za to treba da si posebna licnost i nije samo patriota onaj koji bi pristao da bude spijun.....
zadovoljna?

Нисам задовољна!

Пренети и доћи до информација да ће можда шиптари сутра да нападну Митровицу
и побију комплетан народ јесте посао човека који воли своју земљу.

И циљ је заштита српског народа ,цивила,деце...земље!

Један човек који довољно воли своју земљу би био спреман на то !

И у том циљу би био спреман на све!

То је за мене патриота!
 
Нисам задовољна!

Пренети и доћи до информација да ће можда шиптари сутра да нападну Митровицу
и побију комплетан народ јесте посао човека који воли своју земљу.

И циљ је заштита српског народа ,цивила,деце...земље!

Један човек који довољно воли своју земљу би био спреман на то !

И у том циљу би био спреман на све!

То је за мене патриота!

o neee :dash: Da li bi Karadjordje bio spijun, sta mislis, citala si o njegovoj naravi....jel bi Vojvoda Misic bio spiun....i u njihovo vreme postojali su neki spijuni.....nije svako rodjen da bude spijun.......
ps ja cenim te ljude, ali ja ne bih mogao sta cu.........
po tebi su znaci najvece patriote spijuni?
 
o neee :dash: Da li bi Karadjordje bio spijun, sta mislis, citala si o njegovoj naravi....jel bi Vojvoda Misic bio spiun....i u njihovo vreme postojali su neki spijuni.....nije svako rodjen da bude spijun.......
ps ja cenim te ljude, ali ja ne bih mogao sta cu.........
po tebi su znaci najvece patriote spijuni?

Свако може да воли своју земљу разлика у томе јесте ,шта је неко спреман да уради
да би помогао и заштитио своју земљу.Да би спречио ,на пример егзодус српског народа са Косова и масовно уништење!Да би зауставио оне који желе да убију његов народ.

Да се разумемо Мартовски прогон није био изненада него планиран,веома дуго
Да си се ти нашао у ситуацији да га спречиш,тиме да га откријеш на време, да ли би био СПРЕМАН НА СВЕ!?
 
Свако може да воли своју земљу разлика у томе јесте ,шта је неко спреман да уради
да би помогао и заштитио своју земљу.Да би спречио ,на пример егзодус српског народа са Косова и масовно уништење!Да би зауставио оне који желе да убију његов народ.

Да се разумемо Мартовски прогон није био изненада него планиран,веома дуго
Да си се ти нашао у ситуацији да га спречиш,тиме да га откријеш на време, да ли би био СПРЕМАН НА СВЕ!?

Ne znam! i to niko ne moze da zna dok se ne nadje u takvoj situaciji!
 
За земљу Србију ,да ли би радили као шпијуни у Америци ,Британији и осталим западним земљама у интересу своје земље.

Да би своју земљу заштитили.одбранили и обезбедили сигурност!

Шта данас мислимо о шпијунима о људима који зарад своје земље живот стваљају на црту.

alg_anna_chapman_closeup.jpg


Колико далеко би ишли да би дошли до података који су везани за безбедност земље Србије!

Ko je ova i sta ce ona ovde.
jel ima decak?
spijunirao bi za Pakistan i Tanzaniju.
 

Back
Top