Cyber Sex !

Charobnjak36Bgd:
Devilishgirl:
Charobnjak36Bgd:
Uh, kako je za*ebano kad zensko stavi tacku, a musko nikako da ukapira :roll:

Sta tu ima da se kapira? :?
znas valjda da muskarci teze kapiraju neke stvari, obicno duze gaje laznu nadu i slicno, na to sam mislio

yup, desavaju se i takve stvari... mozda zensko ne kaze to dovoljno jasno, tj. nacrta... hahaha
 
Devilishgirl:
typhoon:
Devilishgirl:
Sta :roll: :?[/quot
Nemoras da detaljises... nego jel" se kod doticnog pojavilo neko zrno emocija ili je bio samo cist sex?
Koliko je to vase trajalo....ima li kontakta jos uvek (without sex)?

Rekoh ja kod mene nema cistog sexa :twisted: ..salim se, da, bilo je emocija i s njegove strane, za mene nedovoljno. Mesecima, ne znam tacno. Stavila sam tacku, posle tacke pocinje nova recenica - nema kontakta, nema sexa. Nema zezanja :lol:
kako mi se svideo ovaj komentar, pogotovo ovo zadnje, nema zezanja, imas pice za ovo zadnje
 
ma, sta je bilo, bilo je... nego, preko msn messengera sam upoznala jednog lika, nas covek, a zivi u Danskoj... (sve je trulo u drzavi Danskoj)... lepo mi chat-ujemo, vrtimo svakakve teme... heheheh... ali, do leta ima fore...
 
Heheheh, salim se malo, nemoj da si bukvalista :wink:
Ne bih ovde bas da iznosim iskustva, ali bilo ih je, zaista, u poslednjih godinu dana, sto preko chata, sto na forumu, pa recimo da sam upoznao 15. tak devojaka-zena... :)
 
Charobnjak36Bgd:
Heheheh, salim se malo, nemoj da si bukvalista :wink:
Ne bih ovde bas da iznosim iskustva, ali bilo ih je, zaista, u poslednjih godinu dana, sto preko chata, sto na forumu, pa recimo da sam upoznao 15. tak devojaka-zena... :)

:shock: sta si radio sa toliko zena :shock: :lol:

Kapiram ja private, ali sve sto kazes ostaje medju nama :twisted: Necu te tuziti :D
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
Devilishgirl:
typhoon:
Devilishgirl:
Sta :roll: :?[/quot
Nemoras da detaljises... nego jel" se kod doticnog pojavilo neko zrno emocija ili je bio samo cist sex?
Koliko je to vase trajalo....ima li kontakta jos uvek (without sex)?

Rekoh ja kod mene nema cistog sexa :twisted: ..salim se, da, bilo je emocija i s njegove strane, za mene nedovoljno. Mesecima, ne znam tacno. Stavila sam tacku, posle tacke pocinje nova recenica - nema kontakta, nema sexa. Nema zezanja :lol:
kako mi se svideo ovaj komentar, pogotovo ovo zadnje, nema zezanja, imas pice za ovo zadnje

Imam pice, zifeli :lol: :wink:
 
Devilishgirl:
Charobnjak36Bgd:
Heheheh, salim se malo, nemoj da si bukvalista :wink:
Ne bih ovde bas da iznosim iskustva, ali bilo ih je, zaista, u poslednjih godinu dana, sto preko chata, sto na forumu, pa recimo da sam upoznao 15. tak devojaka-zena... :)

:shock: sta si radio sa toliko zena :shock: :lol:

Kapiram ja private, ali sve sto kazes ostaje medju nama :twisted: Necu te tuziti :D
U najkraćem: 90% su predivna iskustva :)
 
Devilishgirl:
Charobnjak36Bgd:
Heheheh, salim se malo, nemoj da si bukvalista :wink:
Ne bih ovde bas da iznosim iskustva, ali bilo ih je, zaista, u poslednjih godinu dana, sto preko chata, sto na forumu, pa recimo da sam upoznao 15. tak devojaka-zena... :)

:shock: sta si radio sa toliko zena :shock: :lol:

Kapiram ja private, ali sve sto kazes ostaje medju nama :twisted: Necu te tuziti :D

jel' ovo "necu te tuziti" vazi za mene ili...? (blondie)
 
to u zagradi znaci da sam plavusa, pa i meni ponekad neke stvari treba da se crtaju...hehehe... neka bude srece da se sve lepo nastavi sa Danskom, pa cu da ti pricam nasiroko i nadugacko... hehehe.... koja sam ja dijabola...
 

Back
Top