Curka

...super...a jel' ti objasnila zashto je dobro varati zhenu...? :mrgreen:

:D i šta kaže ???
Pričaj brzo nemoj da provedem život u zabludi !
Мирка, теби као жени се неће свидети разлог, није се свидео ( у почетку!:mrgreen:) ни мени, али онда ми је госпоја објаснила да су те ствари неминовност код мушкараца и да треба и ми то да радимо, да би их сачекале спремне.:D
Рекла ми је буквално ''шта вам фали да жмурите мало једно другом на једно око''?:whistling:

Госпоја од седам банки!:D
 
Saznala sam kako se zeni jedan tip u koga sam svojevremeno bila zaljubljena kao ni u koga pre ili posle njega. I to me podseti..
Kada je pocela ta nasa nazovi veza, a pocela je na osnovu sirove fizicke privlacnosti, ja sam bila toliko izbezumljena divljenjem i strascu prema njemu, da mi je tesko padalo i da disem, a tahikardije i da ne pominjem. I to se nastavilo, nesmanjenim intenizitetom..On je bio, pored toga sto je bio lep, i pametan, i zanimljiv, i ambiciozan, i pricljiv..ALI..Ja, koja sam sigurna da nisam glupacica, i koja sam imala stosta da podelim s njim, samo sam blejala u njega non stop kao curka. I kad sam pokusavala nesto da kazem, izletalo je neko zamuckivanje, sacuvaj Boze! ..Da ne duzim, ta se prica spontano zavrsila, a ja sam ostala u ubedjenju da je on ostao sa slikom o meni kao praznoj glupaci :confused:
Jel vam se to nekad desilo? Jel ima nekog leka? Inace, uopste nisam nesigurna osoba, ne znam sta to bi :D


Dadadadada desilo mi se i to bas ovog leta , jos uvek me sramota :rumenko: sreca pa covek ne zivi ovde pa se ta prica zavrsila pre nego sto sam uspela da napravim kompletnog idiota od sebe... nadam se da mi se nece ponoviti tako nesto...
 
Мирка, теби као жени се неће свидети разлог, није се свидео ( у почетку!:mrgreen:) ни мени, али онда ми је госпоја објаснила да су те ствари неминовност код мушкараца и да треба и ми то да радимо, да би их сачекале спремне.:D
Рекла ми је буквално ''шта вам фали да жмурите мало једно другом на једно око''?:whistling:

Госпоја од седам банки!:D

:worth: Apsolutno poštujem njeno obrazloženje , i svidja mi se .
Deluje malo surovo al istina je.
Ako neću ja njega , on mene hoće.
Pa što da ga štedim :mrgreen:

Ako opet vidiš gospodju, kazi joj da je ta istina nekom otvorila oči :)
 
Auuuuu , dakle ja sam još u 17 veku, ja sve mislim da je za sex potrebno da nekog i voliš :mrgreen:
I da je taj bar punoletan :lol:

pih..taman sam se pohvalila kako sam pocela da se PONASAM malo bolje i sama sebi skocila u stomak..elem,prelazim ti ja ulicu kod terazija,i na pesackom naletim na njega..i mentol:roll:stanem na sred ulice (a taman se upalilo crveno) i blenem u njega ko tele!!! Kazem ovako:"Ja idem,do ovaj,znas..tuc muc..banke..ti..pa znas gde je..tu.." On se naceri onako klinacki i kaze:"A ja bih da predjem ulicu,za pocetak,da me nesto ne tresne po mojoj lepoj zadnjici!!" I tad meni dopiru one silne histericne trube do mozga :dash: rekoh mu,il ce on da menja posao,il ja!!!!!
 
pih..taman sam se pohvalila kako sam pocela da se PONASAM malo bolje i sama sebi skocila u stomak..elem,prelazim ti ja ulicu kod terazija,i na pesackom naletim na njega..i mentol:roll:stanem na sred ulice (a taman se upalilo crveno) i blenem u njega ko tele!!! Kazem ovako:"Ja idem,do ovaj,znas..tuc muc..banke..ti..pa znas gde je..tu.." On se naceri onako klinacki i kaze:"A ja bih da predjem ulicu,za pocetak,da me nesto ne tresne po mojoj lepoj zadnjici!!" I tad meni dopiru one silne histericne trube do mozga :dash: rekoh mu,il ce on da menja posao,il ja!!!!!


Koliko se meni javlja vako sabajle:eek: ovde ce nesto da bude, mislim sa vama ima da se spandjate..cek..cek..(okrecem prsten prorocki kao onomad jedan) :roll: JESTE javlja mi se bice tu nesto..bice videces !!!! Zivi bili pa videli :cmok: ima tu svasta da bidne :heart::cao:
 
Saznala sam kako se zeni jedan tip u koga sam svojevremeno bila zaljubljena kao ni u koga pre ili posle njega. I to me podseti..
Kada je pocela ta nasa nazovi veza, a pocela je na osnovu sirove fizicke privlacnosti, ja sam bila toliko izbezumljena divljenjem i strascu prema njemu, da mi je tesko padalo i da disem, a tahikardije i da ne pominjem. I to se nastavilo, nesmanjenim intenizitetom..On je bio, pored toga sto je bio lep, i pametan, i zanimljiv, i ambiciozan, i pricljiv..ALI..Ja, koja sam sigurna da nisam glupacica, i koja sam imala stosta da podelim s njim, samo sam blejala u njega non stop kao curka. I kad sam pokusavala nesto da kazem, izletalo je neko zamuckivanje, sacuvaj Boze! ..Da ne duzim, ta se prica spontano zavrsila, a ja sam ostala u ubedjenju da je on ostao sa slikom o meni kao praznoj glupaci :confused:
Jel vam se to nekad desilo? Jel ima nekog leka? Inace, uopste nisam nesigurna osoba, ne znam sta to bi :D

Pa verovatno mu nisi mogla parirati kao mozhda ostalim svojim partnerima. To ne znachi da si tjurka, nego samo da si tjurka u poredjenju s tim tipom. Meni se, koliko je u mojoj motji da objektivno procenim, nikad nije desilo da zatupim pred nekim, ali ni to ne znachi da sam pametna, nego da me je mozhda okruzhivao nekakav asortiman tjurana.:neutral:
 
mene to 'oce kad ne reagujem odmah, nego krenem da mislim sta i kako...
jednom sam tako upoznala nekog ibaju... sve fino, divno... skladno... dobre vibracije... veoma obecavajuce... ali, propustim ja tu priliku jer sam kao postena zena.... koja ne vara momka... sa kojim sam, btw, raskinula 3 dana kasnije...
elem... kad sam sledeci put videla doticnog... samo sam zinula, zanemocala da pustim glas... i korak...
obecam ja tu sebi da necu propustiti sansu sledeci put... i opet, kad se desilo, a dugo sam cekala... zanemim... al' ugleda mene covek...
elem, ni to mi nije mnogo vredelo... jer sam lupetala najstrasnije kad smo se culi fonom... bolje da sam cutala...:rumenko:

a vidjala sam i jednog u palati pravde... i samo zinem... blene i on u mene... ali da li zato sto mu se svidjam, ili zato sto se cudno ponasam nisam sigurna...
posle sam prestala da idem u palatu, i nista...
ako ovo cita molim ga da mi se javi na pp...:)
 
Oni nisu isti, ista im je sustina
Ko razume shvatice:mrgreen:
Meke dame ovde ocigledno me kontaju;)

Uh nisam htela da kazem da se ne slazem..samo sam cula i njih da isto tako o nama komentarisu..samo sam to hela da kazem :brus: Moj komentar se odnosio na to (nisam se dobro izrazila) da se meni nije dopalo kada sam cula to za nas, a ne da se ne slazem sa tvojim izlaganjem.
I nama je verovatno ista sustina al mi nekako nije prijalo uhu kada sam to cula. A da u tome ima istine ima :) I naravno da bi bilo lakse medju polovim kada bi upravo tu sustinu shvatili, bilo bi manje svadja, nerazumevanja, mozda i razvoda ko zna???
 
Poslednja izmena:

Back
Top