Curka

Sad se pitam da nije isti muskarac u pitanju...hm....
To moze samo jedan...

Mada sad su ga (daj boze) satrle godine!!! Zenski svet je potpuno izbezumljen sa njim....eh sto sam bila glupaaaaaaaa....
slatko slatko slatko glupaaaaaaa.....
Zaljubljeno, sareno, roze glupa. Sa zvezdama u ocima i vatrom u srcu. Sa rukama punim zelja.

a on je govorio kako sam pametnaaaaaaaaa...

:P
Па и? Шта је било?:lol:
 
Nikad mi se to nijedesilo... a od vaših postova mi se čini da sam za nešto ostala uskraćena... meni to deluje baš onako :zaljubljena:

I jeste tako mackice kad ti kazem...to se desi iznenada ne znas sta te snaslo..ne verujem da bi bas sve volele da im se to desi, jer tada bas i nisi sva svoja. Jeste da izgleda ovako kad se prica romanticno ali nije bas sve tako. Osecas se pored njega potpuno glupo i nemocno. Nekako ne znam...Nisi nista propustila, to ti je kao sve drugo ili ti se desi ili ne.
E sad kada to preraste u vezu ne znam kako izgleda kasnije, ali ovo je muka jedna. Kasnije kada sam jel ;) da kazem upoznala muskarce :rumenko: onda sam shvatila da je mnogo lepse kada volis. I kada si voljen naravno to je onda savrseno.
Pretpostavljam da je ovo samo strast, a to onda obicno budu burne veze sa mnogo turbulencija i obicno ne traju dugo. Mada eto ima primera da su ih privele pred oltar :ok:
U svakom slucaju ko nije doziveo nije nista propustio bolje da ti se desi prava ljubav :vatromet:
 
uh to je moglo da mi se desi kad sam bila mladja,sad ne postoji muskarac koji bi mogao da me toliko zbuni
moze neko da deluje impozantno na mene ali to je na prvi pogled,posle kad upoznas malo dublje osobu,vidis da tu nema razloga da budes curka
sto rece jedna supermoderatorka:mozda on bolje rukuje kompjuterom al ja pravim bolju gibanicu :mrgreen:
ako me neko i fascinira na prvi pogled sasvim brzo uocim i nedostatke tako da napravim neku ravnotezu na toj slici i eto...
jedno leto sam imala one night stand,s jednim lepim ko holivudski glumac :lol: i to samo zato sto je bio taaako lep.kasnije u krevetu sam ga samo gledala ,ko zna sta je on mislio al znate kad je nesto lepo,pa morate da gledate :) je l to curka?
 
Nema u ljubavi i zabavljanju mnogo priče. Zbog slične stvari sam ja jednom patila, ali sada znam da tu nije bilo ljubavi i da bi svakome ko bi me voleo, moja zbunjenost i ćutanje bilo drago.

Ne sviđa se baš muškarcima brbljiva i samozadovoljna devojka, već suprotno. Zato nemoj da osuđuješ sebe, jer on nije bio dostojan tvoje privrženosti.
 
Saznala sam kako se zeni jedan tip u koga sam svojevremeno bila zaljubljena kao ni u koga pre ili posle njega. I to me podseti..
Kada je pocela ta nasa nazovi veza, a pocela je na osnovu sirove fizicke privlacnosti, ja sam bila toliko izbezumljena divljenjem i strascu prema njemu, da mi je tesko padalo i da disem, a tahikardije i da ne pominjem. I to se nastavilo, nesmanjenim intenizitetom..On je bio, pored toga sto je bio lep, i pametan, i zanimljiv, i ambiciozan, i pricljiv..ALI..Ja, koja sam sigurna da nisam glupacica, i koja sam imala stosta da podelim s njim, samo sam blejala u njega non stop kao curka. I kad sam pokusavala nesto da kazem, izletalo je neko zamuckivanje, sacuvaj Boze! ..Da ne duzim, ta se prica spontano zavrsila, a ja sam ostala u ubedjenju da je on ostao sa slikom o meni kao praznoj glupaci :confused:
Jel vam se to nekad desilo? Jel ima nekog leka? Inace, uopste nisam nesigurna osoba, ne znam sta to bi :D

Stvarno bih volela da upoznam nekog kome se u ljubavnim igricama nije dogodilo da ispadne "ćurka", "guska", "magarence", "najnaivnija glupača na svetu celom".....:roll: Ali sve mu to dođe deo onog "poljubiš gomilu žabaca, pa se na kraju udaš za konja". A i ko zna koliko puta se neki muškarac u našem prisustvu osećao nesigurno i nije mogao ni prostoproširenu rečenicu da sastavi....
 
I jeste tako mackice kad ti kazem...to se desi iznenada ne znas sta te snaslo..ne verujem da bi bas sve volele da im se to desi, jer tada bas i nisi sva svoja. Jeste da izgleda ovako kad se prica romanticno ali nije bas sve tako. Osecas se pored njega potpuno glupo i nemocno. Nekako ne znam...Nisi nista propustila, to ti je kao sve drugo ili ti se desi ili ne.
E sad kada to preraste u vezu ne znam kako izgleda kasnije, ali ovo je muka jedna. Kasnije kada sam jel ;) da kazem upoznala muskarce :rumenko: onda sam shvatila da je mnogo lepse kada volis. I kada si voljen naravno to je onda savrseno.
Pretpostavljam da je ovo samo strast, a to onda obicno budu burne veze sa mnogo turbulencija i obicno ne traju dugo. Mada eto ima primera da su ih privele pred oltar :ok:
U svakom slucaju ko nije doziveo nije nista propustio bolje da ti se desi prava ljubav :vatromet:

Imam ja jednog sa kojim sa telepatski povezana... to traje ili ''traje'' nekih 7-8 godina... neverovatna hemija, nverovatan sex, neverovatno smo se kapirali, nismo morali da pričamo... ne čujemo se mesecima i BOOOM uvek me pozove kad sam u očaju :think:
Jednostavno imam i ja ''nekog tamo'' ali moj defekt se ne iskazuje tako što zanemim nego pretpostavljam tako što ne mogu da ućutim sa njim! :hahaha: :rumenko:
 
Cuj sad mackicu :think: mico pa vi mackice ste stvarno lukave :super:.....pa to ti je to samo varijanta toga. A kako si ono rekla ,,cini mi se da sam propustila nesto,, ja pomislih nikad nije dozivela.
Ma kod mene je stvar u tome sto sam bila dete takoreci..bas devojcica i onda posto nisam imala nikakvog iskustva pa sam se vezala u cvor..bas sam bila tupa, al i to je deo odrastanja :whistling:
 
Cuj sad mackicu :think: mico pa vi mackice ste stvarno lukave :super:.....pa to ti je to samo varijanta toga. A kako si ono rekla ,,cini mi se da sam propustila nesto,, ja pomislih nikad nije dozivela.
Ma kod mene je stvar u tome sto sam bila dete takoreci..bas devojcica i onda posto nisam imala nikakvog iskustva pa sam se vezala u cvor..bas sam bila tupa, al i to je deo odrastanja :whistling:

Kad bolje razmislim to je taj osećaj... samo sam ja možda svoju tupavost prikrivala brbljanjem :rumenko::hahaha:
 
Saznala sam kako se zeni jedan tip u koga sam svojevremeno bila zaljubljena kao ni u koga pre ili posle njega. I to me podseti..
Kada je pocela ta nasa nazovi veza, a pocela je na osnovu sirove fizicke privlacnosti, ja sam bila toliko izbezumljena divljenjem i strascu prema njemu, da mi je tesko padalo i da disem, a tahikardije i da ne pominjem. I to se nastavilo, nesmanjenim intenizitetom..On je bio, pored toga sto je bio lep, i pametan, i zanimljiv, i ambiciozan, i pricljiv..ALI..Ja, koja sam sigurna da nisam glupacica, i koja sam imala stosta da podelim s njim, samo sam blejala u njega non stop kao curka. I kad sam pokusavala nesto da kazem, izletalo je neko zamuckivanje, sacuvaj Boze! ..Da ne duzim, ta se prica spontano zavrsila, a ja sam ostala u ubedjenju da je on ostao sa slikom o meni kao praznoj glupaci :confused:
Jel vam se to nekad desilo? Jel ima nekog leka? Inace, uopste nisam nesigurna osoba, ne znam sta to bi :D

Zašto imam utisak da je težište priče :"saznala sam kako se ženi..." ;)
 
Zašto imam utisak da je težište priče :"saznala sam kako se ženi..." ;)

Pa, to me jeste iznenadilo, u smislu da je on od onih tipova koji se ne vezuju (kao npr Nikola Kojo u "Mi nismo andjeli" - :hahaha:a kad smo vec napravili lepo poredjenje, i ja sam se verovatno ponasala kao Marina, samo sto sam ja stvarno imala dobre noge :mrgreen:). Ali, nije me potreslo, proslo je to, ja sam zadovoljna i srecna pored mog muzapuza :heart:
 
Pa, to me jeste iznenadilo, u smislu da je on od onih tipova koji se ne vezuju (kao npr Nikola Kojo u "Mi nismo andjeli" - :hahaha:a kad smo vec napravili lepo poredjenje, i ja sam se verovatno ponasala kao Marina, samo sto sam ja stvarno imala dobre noge :mrgreen:). Ali, nije me potreslo, proslo je to, ja sam zadovoljna i srecna pored mog muzapuza :heart:

A cemu onda ono pitanje s pocetka teme:dontunderstand:
 
Saznala sam kako se zeni jedan tip u koga sam svojevremeno bila zaljubljena kao ni u koga pre ili posle njega. I to me podseti..
Kada je pocela ta nasa nazovi veza, a pocela je na osnovu sirove fizicke privlacnosti, ja sam bila toliko izbezumljena divljenjem i strascu prema njemu, da mi je tesko padalo i da disem, a tahikardije i da ne pominjem. I to se nastavilo, nesmanjenim intenizitetom..On je bio, pored toga sto je bio lep, i pametan, i zanimljiv, i ambiciozan, i pricljiv..ALI..Ja, koja sam sigurna da nisam glupacica, i koja sam imala stosta da podelim s njim, samo sam blejala u njega non stop kao curka. I kad sam pokusavala nesto da kazem, izletalo je neko zamuckivanje, sacuvaj Boze! ..Da ne duzim, ta se prica spontano zavrsila, a ja sam ostala u ubedjenju da je on ostao sa slikom o meni kao praznoj glupaci :confused:
Jel vam se to nekad desilo? Jel ima nekog leka? Inace, uopste nisam nesigurna osoba, ne znam sta to bi :D

Jaoo i opet jao!! Postoji jedno deriste od 24 godine na koga ja tako regujem!! Totalno se pogubim kad sam u njegovom prisustvu i to je toliko ocigledno da me cesto zeza!! :rumenko: doduse,u poslednjih par susreta sam uspela da se iskontrolisem malo i da jos i tresnem po koju prosto-prosirebu smislenu recenicu!! Inace,decko i nije nekog intelekta ni obrazovanja,samo je mlad,lepo izgleda,FANATSICAN LJUBAVNIK i to je sve..dovoljno da ja izgledam kao guska na kub pred njim :dontunderstand:
 
E, upravo mi se to desava.. Ali znas kako ja to resavam?
Lepo mu kazem.. Ej, ono izvini ali kad pricamo ja se pogubim ,tako delujes na mene .. Prija egu a i sympa je.. Zaljubila si se , pa to je valjda super...:whistling::zurka::manikir:

Pametno receno... i precizno! :)
Uh... desava se to ili nesto slicno i meni... i njoj... ali ipak umerenije :ok:
 

Back
Top