Curka

manja..pa ša ima veze, našla si ovog sa afatara koji je zakofrnuo na kauču pored tebe...misim, aj jednom da čutiš i ne umeš da gookneš od treme i uzbuđenja, al stalno tako..pa sfe ćeš ih saraniš..al nisi ćoorka..nego numeš dasizraziš...
 
Saznala sam kako se zeni jedan tip u koga sam svojevremeno bila zaljubljena kao ni u koga pre ili posle njega. I to me podseti..
Kada je pocela ta nasa nazovi veza, a pocela je na osnovu sirove fizicke privlacnosti, ja sam bila toliko izbezumljena divljenjem i strascu prema njemu, da mi je tesko padalo i da disem, a tahikardije i da ne pominjem. I to se nastavilo, nesmanjenim intenizitetom..On je bio, pored toga sto je bio lep, i pametan, i zanimljiv, i ambiciozan, i pricljiv..ALI..Ja, koja sam sigurna da nisam glupacica, i koja sam imala stosta da podelim s njim, samo sam blejala u njega non stop kao curka. I kad sam pokusavala nesto da kazem, izletalo je neko zamuckivanje, sacuvaj Boze! ..Da ne duzim, ta se prica spontano zavrsila, a ja sam ostala u ubedjenju da je on ostao sa slikom o meni kao praznoj glupaci :confused:
Jel vam se to nekad desilo? Jel ima nekog leka? Inace, uopste nisam nesigurna osoba, ne znam sta to bi :D

Ne, ti samo jos nisi bila upoznala muskarce u potpunosti, inace im se ne bi toliko divila, ah nema tog, veruj mi na rec
 
Saznala sam kako se zeni jedan tip u koga sam svojevremeno bila zaljubljena kao ni u koga pre ili posle njega. I to me podseti..
Kada je pocela ta nasa nazovi veza, a pocela je na osnovu sirove fizicke privlacnosti, ja sam bila toliko izbezumljena divljenjem i strascu prema njemu, da mi je tesko padalo i da disem, a tahikardije i da ne pominjem. I to se nastavilo, nesmanjenim intenizitetom..On je bio, pored toga sto je bio lep, i pametan, i zanimljiv, i ambiciozan, i pricljiv..ALI..Ja, koja sam sigurna da nisam glupacica, i koja sam imala stosta da podelim s njim, samo sam blejala u njega non stop kao curka. I kad sam pokusavala nesto da kazem, izletalo je neko zamuckivanje, sacuvaj Boze! ..Da ne duzim, ta se prica spontano zavrsila, a ja sam ostala u ubedjenju da je on ostao sa slikom o meni kao praznoj glupaci :confused:
Jel vam se to nekad desilo? Jel ima nekog leka? Inace, uopste nisam nesigurna osoba, ne znam sta to bi :D
:hahaha: ДАААААААААА, десило ми се.

С тим што сам ја сконтала шта ми се дешава па кренула у постепено размагнетисавање.

Наравно, циљ ми је био да ипак останемо у контакту, пошто сам се водила логиком да се никад не зна.

Е сад следи тактика коју сам применила:
Прво сам му послала као грешком смс, Боже није била намењена њему него мом добром другару који се и зове и презива исто као он.Чак је и садржај смс-а био као да је намењен другу.

Он се огласио на тај смс у стилу :''Све је уреду, али мислим да си послала поруку погрешно''.
А ја се ту као силно изненадим и наговестим му да ћу га позвати на кафу.

Прође два месеца и пустим му ја смс за ту кафу.
Пристане он моментално ( знала сам ја да му се допадам, али сам имала тај трип да сам деловала као дебил пред њим, па сам морала да му докажем да нисам:lol:)

Међутим, нешто је искрсло, па се нисамо видели, али смо се видели за две недеље, јер сам ја имала неке силне обавезе.
У међувремену смо контактирали.

И коначно се деси та кафа.
Ја се наоружала самопоуздањем, нашли се ми испред његовог посла, кад видим ја он се сав нешто зацрвенео, па се као стиди .:eek::lol:
Не могу вам описати какав је отклон у том тренутку моје самопоуздање направило- скочило је до неба.:mrgreen:
Кафа је прошла у пријатном разговору и након те кафе сам се ратосиљала поменутог трипа.

Од тад га зовем без устезања кад год ми затреба- постали смо другари.:D

И више ме ни не привлачи.

Све сам ближа схватању да мушкарац и жена могу бити прави пријатељи тек након сексуалне десензибилизације.:whistling:
 
Poslednja izmena:
Meni se desilo jednom jos dok sam bila klinka. To je bilo tako jako a ja nisam znala sta mi se desava, takvu fizicku privlacnost nikada u svom zivotu ni do dana danasnjeg nisam osetila, to je animalno. Ali na zalost ja sam bila dete a on odrastao muskarac i jos pri tom ozenjen. Tesi me jedino sto smo oboje bili smuseni kada bismo poceli nesto da pricamo i kako smo zbog blama sto nam se to desava se oboje kezili ko nenormalni. Samo sto sam ja usput i crvenela. To nikada necu zaboraviti. Ostalo mi je u lepoj uspomeni sto je on bio fin i dzentlmen i nije iskoristio priliku ...ili mozda nije bas sve video...a da me je samo poveo za ruku..bez ikakvog objasnjenja ja bih posla i ne bih pitala gde i zasto. Za mene je to potpuno cudno jer to nisam ja. Ali tako je bilo. Nikada ga posle nisam srela, sva sreca :manikir:
 
Mada mi se desilo da mi priđe dečko i onda tuc muc počne da lupa gluposti i da se znoji :roll: pa meni bude više neprijatno nego njemu... onda ja ''ortački'' opustim atmosferu i ništa od romanse jer postanem ORTAK! :sad2:

E cekaj, moze da bude romansa, a da ne budes u tom tripu da cutis ko mula
Zasto bi se to iskljucivalo:dontunderstand:

Ja sam u najvecoj romansi kad se svadjam s ovim mojim:P
 
E cekaj, moze da bude romansa, a da ne budes u tom tripu da cutis ko mula
Zasto bi se to iskljucivalo:dontunderstand:

Ja sam u najvecoj romansi kad se svadjam s ovim mojim:P
A ma neee, nije to isključeno! I ja sam sa mojim u romansi a nisam zamuckivala.. kao i sa svima ostalima.... Ovo je bio pojedinačan predmet da je on ispao ćuran...
 
Не знам ко је прописао то правило:manikir:, али у тим ситуацијама, кад се један збуњује, а други доминира, кад почне веза и кад се људи бар мало упознају, обично се обрне ситуација- ћутолог постаје доминантан, а доминантни ћутолог.:mrgreen:
 
Не знам ко је прописао то правило:manikir:, али у тим ситуацијама, кад се један збуњује, а други доминира, кад почне веза и кад се људи бар мало упознају, обично се обрне ситуација- ћутолог постаје доминантан, а доминантни ћутолог.:mrgreen:


T to iz iskustva:think::mrgreen:
 
Saznala sam kako se zeni jedan tip u koga sam svojevremeno bila zaljubljena kao ni u koga pre ili posle njega. I to me podseti..
Kada je pocela ta nasa nazovi veza, a pocela je na osnovu sirove fizicke privlacnosti, ja sam bila toliko izbezumljena divljenjem i strascu prema njemu, da mi je tesko padalo i da disem, a tahikardije i da ne pominjem. I to se nastavilo, nesmanjenim intenizitetom..On je bio, pored toga sto je bio lep, i pametan, i zanimljiv, i ambiciozan, i pricljiv..ALI..Ja, koja sam sigurna da nisam glupacica, i koja sam imala stosta da podelim s njim, samo sam blejala u njega non stop kao curka. I kad sam pokusavala nesto da kazem, izletalo je neko zamuckivanje, sacuvaj Boze! ..Da ne duzim, ta se prica spontano zavrsila, a ja sam ostala u ubedjenju da je on ostao sa slikom o meni kao praznoj glupaci :confused:
Jel vam se to nekad desilo? Jel ima nekog leka? Inace, uopste nisam nesigurna osoba, ne znam sta to bi :D

Hmm... Da, desilo mi se jedanput, ali davno je to bilo. :mrgreen:
Nisam se osećala kao ćurka ili guska, nego sam samo bila iznenađena činjenicom da jedan muškarac može da vodi razgovor sa mnom kako mu se prohte, a da ja na to nemam skoro nikakvog uticaja. I činilo mi se da je prostor između nas nabijen elektricitetom, koji ću poremetiti čak i ako udahnem malo vazduha a kamoli nešto kažem. Uglavnom - (zaneseno) sam gledala u njega i treptala.
Za utehu: posle mi je rekao kako je, zbog mog "ispitivačkog" pogleda, imao utisak da mu čitam misli. :lol: A ništa nisam pročitala, samo sam se nadala ... nečemu.:)

p.s. Nismo postali "ortaci". Bio je to početak jedne lepe i burne veze.
 
Saznala sam kako se zeni jedan tip u koga sam svojevremeno bila zaljubljena kao ni u koga pre ili posle njega. I to me podseti..
Kada je pocela ta nasa nazovi veza, a pocela je na osnovu sirove fizicke privlacnosti, ja sam bila toliko izbezumljena divljenjem i strascu prema njemu, da mi je tesko padalo i da disem, a tahikardije i da ne pominjem. I to se nastavilo, nesmanjenim intenizitetom..On je bio, pored toga sto je bio lep, i pametan, i zanimljiv, i ambiciozan, i pricljiv..ALI..Ja, koja sam sigurna da nisam glupacica, i koja sam imala stosta da podelim s njim, samo sam blejala u njega non stop kao curka. I kad sam pokusavala nesto da kazem, izletalo je neko zamuckivanje, sacuvaj Boze! ..Da ne duzim, ta se prica spontano zavrsila, a ja sam ostala u ubedjenju da je on ostao sa slikom o meni kao praznoj glupaci :confused:
Jel vam se to nekad desilo? Jel ima nekog leka? Inace, uopste nisam nesigurna osoba, ne znam sta to bi :D

Uh, znam to, to je tako gadno... I kad on ode, shvatim kako sam se ponasala, i dodje mi da se ubijem sto nemam priliku da mu pokazem kakva sam u stvari...
No, ko zna zasto je to dobro... : )
Inace, dobro je rekla Iron.lady, bolje je reci odmah sta se dogadja...
 
Не знам ко је прописао то правило:manikir:, али у тим ситуацијама, кад се један збуњује, а други доминира, кад почне веза и кад се људи бар мало упознају, обично се обрне ситуација- ћутолог постаје доминантан, а доминантни ћутолог.:mrgreen:

Al treba stici dotle...
 
On je bio, pored toga sto je bio lep, i pametan, i zanimljiv, i ambiciozan, i pricljiv..ALI..Ja, koja sam sigurna da nisam glupacica, i koja sam imala stosta da podelim s njim, samo sam blejala u njega non stop kao curka. I kad sam pokusavala nesto da kazem, izletalo je neko zamuckivanje, sacuvaj Boze! ..Da ne duzim, ta se prica spontano zavrsila, a ja sam ostala u ubedjenju da je on ostao sa slikom o meni kao praznoj glupaci :confused:
Jel vam se to nekad desilo? Jel ima nekog leka? Inace, uopste nisam nesigurna osoba, ne znam sta to bi :D

Било је давно и кратко је трајало.
Збрисала сам.
 
manja..pa ša ima veze, našla si ovog sa afatara koji je zakofrnuo na kauču pored tebe...misim, aj jednom da čutiš i ne umeš da gookneš od treme i uzbuđenja, al stalno tako..pa sfe ćeš ih saraniš..al nisi ćoorka..nego numeš dasizraziš...

:lol: s njim nisam imala gorepomenutih problema, inace ne bi mi stigli do tog kauca..al njega vooolim, a u onog gore sam bila samo zacurkena :)
 
Sad se pitam da nije isti muskarac u pitanju...hm....
To moze samo jedan...

Mada sad su ga (daj boze) satrle godine!!! Zenski svet je potpuno izbezumljen sa njim....eh sto sam bila glupaaaaaaaa....
slatko slatko slatko glupaaaaaaa.....
Zaljubljeno, sareno, roze glupa. Sa zvezdama u ocima i vatrom u srcu. Sa rukama punim zelja.

a on je govorio kako sam pametnaaaaaaaaa...

:P
 

Back
Top