Crnogorci "ne razumiju hrvatski" - još jedna stvar kao dokaz da ni(je)su Srbi

Ne vredi ti ta škola ništa. Ti si išao u sarajevsku školu, što je na tebe očigledno ostavilo teške frustracije.

Лепо да видим вас милогорце у таквом броју...
Јесте јутрос изјели трице..па сте тако паметни!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Upozoravam da se prekine pisati na jezicima koji nisu razumljivi većini na ovom forumu, kao i fontovima koji nisu srpska ćirilica i latinica. Pravilnikom je određeno da se može pisati na jezicima : srpski (u svim njegovim pojavnim oblicima) i engleski. Sve ostalo se smatra spamom.

A, ne dao Bog da ubacim to što pišete u translator. Biće svašta.
 
Poslednja izmena:
ne coce, vidis li da je covjek skolovan. Iz aviona se visdi da je od predmeta najvise voli mali i veliki odmor...

Marti, jesu li te tokom skolovanja zvali "Vojskovodja"?

********* шале ти постају глупе...
Мораш мало да се допуниш..погледај у своју жену бркату...и дођи себи..


Е ништа паметније од тебе до сада нисам видо.....
Удри јуначе..можда ти се врати сећање!
 
Pobrkali ti se fontovi na translatoru!

Па дај бар провери...јуначино...Сбутегина...

Немој да лупаш у напред...а јел знаш шта је то транлејтер!

Jes vidio sto ovaj google moze da ucini od dobra i prepostena covjeka skolovanog na pijaci...
Pravda za Branka.

Видим требало ти 20 постова да сконташ..мало си гледао бркату жену признај...чим си дошао себи!

али када боље размислим..толика фрустрација...мора да си неки мали цвикераш...који је нека фела у миловој партији....општина жабљак!
А кладим се да до сада видео девојке ниси!
Главни у селу...а!
 
Па дај бар провери...јуначино...Сбутегина...

Немој да лупаш у напред...а јел знаш шта је то транлејтер!



Видим требало ти 20 постова да сконташ..мало си гледао бркату жену признај...чим си дошао себи!

али када боље размислим..толика фрустрација...мора да си неки мали цвикераш...који је нека фела у миловој партији....општина жабљак!
А кладим се да до сада видео девојке ниси!
Главни у селу...а!

Skolovan covjek... :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
@ Marty Misterija to nije vazno, vazan je stav koji se izvuce na kraju a to je da se sacuva zdrav razum,pronadje istina i da se borimo protiv ove mrznje koja i sada postoji izmedju juznih slovena!
I da se vise genocid i bratoubilacki ratovi izmedju juznih slovena vise nikada ne ponove!

Ne možeš ti to njemu dokazati.
Njemu su "istoričari" tipa Deretića i one Pjanovićke duhovna hrana i on stvarno živi u uvjerenju da su Srbi narod najstariji i da cjelokupno čovječanstvo potječe od Srba. :mrgreen:
 
@ martymisteria to nije vazno, vazan je stav koji se izvuce na kraju a to je da se sacuva zdrav razum,pronadje istina i da se borimo protiv ove mrznje koja i sada postoji izmedju juznih slovena!
I da se vise genocid i bratoubilacki ratovi izmedju juznih slovena vise nikada ne ponove!

Наравно..ја лично подржавам Руску идеју Евро-Азијског пакта!
Али ако си приметио...Срби никада нису имали проблем..нити ја...
Погледај само постове пуне мржње изрода милогорских..који су задњи отпали од Србскога корпуса!
Ја нема проблем, са Чесима, Пољацима итд..
Проблем је што потурица увек мора да има крвавије руке...од турета!
Тако да ови нови латински Срби, крвати, ********* и маћедонци....морају да докажу своју оданост папи..или у примеру мухамеданских Срба..мухамеду...и то на рачун Своје Браће Срба...
зашто никада ми Срби нисмо са Русима, Пољацима или неким другим словенима ратовали....па јасни односи...они не морају доказивати да су нација..јер јесу..
А ови изроди...морају...јер нису..и онда на силу доказују..преко леђа своје Браће Срба!
 
To je opet nova podela,sta fali Evropi i Nato paktu sve Evropske zemlje ujedinjene u jednu Evropsku uniju to znaci i sve Slovenske drzave u EU.
A sto se vojnog pakta tice NATO ja bih licno ipak samo u EU a da Srbija ostane neutralna kao Austrija i Svedska na primer.

Брате..данас у свету..нема неутралности...
Можемо да бирамо...или са Браћом Русима...или са НАТО смрадовима који су нас убијали...
Јасна је ствар..спрема се тарапана..а ако си неутралан..има да те згазе сви..а овако имамо шансе са Русима!

Ма каква ЕУ...треба нама Евро-Азија....ЕУ економски пропада..и има живота још неких 40 година...
Када причам са Чесима и Пољацима..о ЕУ..кукају ко кишна година!

Све националне словенске струје у источно-европским земљама...су анти-ЕУ!
 
Ne znam da li je novinar koji je pisao članak neobavješten, ali Crna Gora je dobila prevedeni primjerak te dokumentacija prošle godine ljeti. Tako da mu "fora" propada! :mrgreen:

A što se prevodioca tiče, stvarno je bez osnova takvo inzistiranje.
U den Haagu su uglavnom srpski prevodioci, pa Hrvatska ne radi od toga problem.
Treba se spustiti malo na zemlju, a ne lupati ko Maksim po diviziji samo zato da se lupa! :cool:

Uzeli smo primjerak i sad smo vas zayebali
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Молим модераторе да реагују на ово како он каже Црна Гора.
Црна Гора је Србска држава..а ово сада се зове Мила Гора!
*********...немој као арбанаси да крадеш Србима историју..када већ крадете земљу!

Molim moderatore da ovaj post prebače na podforum psihijatrija, odnosno medicina
 
Изроде...како те није срамота...пре ђедом да се појавиш..осим ако није био скојевац..па те разумем!



Има *********..има!

%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D0%B3-%D0%9E%D0%B3%D1%83%D0%BB%D0%B8%D0%BD-%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%86-%D0%92%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%86%D0%B0.png

Ima, ima, malo śutra. N'o se ja bojim da ćete izgubit' i dobar dio ovoga što sad imate
 
Наравно..ја лично подржавам Руску идеју Евро-Азијског пакта!
Али ако си приметио...Срби никада нису имали проблем..нити ја...
Погледај само постове пуне мржње изрода милогорских..који су задњи отпали од Србскога корпуса!
Ја нема проблем, са Чесима, Пољацима итд..
Проблем је што потурица увек мора да има крвавије руке...од турета!
Тако да ови нови латински Срби, крвати, ********* и маћедонци....морају да докажу своју оданост папи..или у примеру мухамеданских Срба..мухамеду...и то на рачун Своје Браће Срба...
зашто никада ми Срби нисмо са Русима, Пољацима или неким другим словенима ратовали....па јасни односи...они не морају доказивати да су нација..јер јесу..
А ови изроди...морају...јер нису..и онда на силу доказују..преко леђа своје Браће Срба!

I onda su naši postovi puni mržnje :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top