Crne vrane Srbije

U jee...pa vi se medjusobno dopunjujete...lepo... :lol:

A ja kad budem ko ti pisao i kopirao onolike tekstove za one protiv kojih sam i za koje ne glasam...onda moze da se raspravlja dal sam placen ili ne i eventualno koliko..

a i nemoj da mi krades fore...zna se ko ovde prima platu za postovanje po forumu....

P.S. ja ne mogu da budem "narko" jer nisam za cediste...a patriota-uvek
 
urospo:
U jee...pa vi se medjusobno dopunjujete...lepo... :lol:

A ja kad budem ko ti pisao i kopirao onolike tekstove za one protiv kojih sam i za koje ne glasam...onda moze da se raspravlja dal sam placen ili ne i eventualno koliko..

a i nemoj da mi krades fore...zna se ko ovde prima platu za postovanje po forumu....

P.S. ja ne mogu da budem "narko" jer nisam za cediste...a patriota-uvek

Po tvojoj paranoji iz Las Vegasa, ja bi rekao da si ti ipak narko-patriota.

A nemoj reci da ne duvas? Pa zar si gori od nasih momaka koji su ratovali u pr. Bosni, znam lika koji je tri puta ranjavan, i kaze svi su tamo varili... Dakle, jesi li muzicar ili nisi? ("Ni tamo, ni vamo, sa radikalima samo")
 
Dakle evo tih CRNIH VRANA jos jednom:

kraljica svih crnih vrana i bezobrazluka
Dejan Mihajlov DSS:

"Djindjiceva majka je rekla jednom ministru da je Djindjica ubio neko od njegovih"
(kasnije je pojeo G** i priznao da je slagao i izmislio tu perverziju)


Зато што ово грађани више не могу да издрже. Дошло је до напрезања, превеликог напрезања, долази до кидања и ви то добро знате. Очај је у народу, безнађе. Још мало па ће на Бранковом мосту семафоре да ставе, кад могу возила а кад могу скакачи с моста који хоће да се убију. Људи су у безнађу. Полиција 24 сата дневно дежура испод моста. Нека размишљају о томе.
(Jimmy Shea Nikolic,SRS)

Упозорења су озбиљна, верујем да нико од вас не би желео да се то деси ни комшијском ни његовом детету (Toma 002)

Јер то признаје Влада Србије да не може да заштити децу па да их држимо код куће? Нека укину школе.Ајде нека преко интернета нека завршавају и основну и средњу и факултет. Да подигнемо зидове око кућа. Извол'те решетке. Да уведемо струју у ограду, да криминалци не би улазили у куће да убијају децу. Јер то решење? (Toma 003)

Ајде да уведемо полицијски час за децу, а онда ћемо и за пензионере. И њих може неко да премлати ноћу (Toma 004)
 
Headhunter:
urospo:
U jee...pa vi se medjusobno dopunjujete...lepo... :lol:

A ja kad budem ko ti pisao i kopirao onolike tekstove za one protiv kojih sam i za koje ne glasam...onda moze da se raspravlja dal sam placen ili ne i eventualno koliko..

a i nemoj da mi krades fore...zna se ko ovde prima platu za postovanje po forumu....

P.S. ja ne mogu da budem "narko" jer nisam za cediste...a patriota-uvek

Po tvojoj paranoji iz Las Vegasa, ja bi rekao da si ti ipak narko-patriota.

A nemoj reci da ne duvas? Pa zar si gori od nasih momaka koji su ratovali u pr. Bosni, znam lika koji je tri puta ranjavan, i kaze svi su tamo varili... Dakle, jesi li muzicar ili nisi? ("Ni tamo, ni vamo, sa radikalima samo")

I sta posle reci...tvoji postovi i komentari su ko u deteta kad mu uzmu igracku...oni sve govore o tebi :lol: :D
 
Dakle evo tih CRNIH VRANA jos jednom,novo izdanje:

kraljica svih crnih vrana i bezobrazluka
Dejan Mihajlov DSS:

KLEPETE 1: "Djindjiceva majka je rekla jednom ministru da je Djindjica ubio neko od njegovih"
(kasnije je pojeo G** i priznao da je slagao i izmislio tu perverziju)


KLEPETE2Зато што ово грађани више не могу да издрже. Дошло је до напрезања, превеликог напрезања, долази до кидања и ви то добро знате. Очај је у народу, безнађе. Још мало па ће на Бранковом мосту семафоре да ставе, кад могу возила а кад могу скакачи с моста који хоће да се убију. Људи су у безнађу. Полиција 24 сата дневно дежура испод моста. Нека размишљају о томе.
(Jimmy Shea Nikolic,SRS)

KLEPETE3Упозорења су озбиљна, верујем да нико од вас не би желео да се то деси ни комшијском ни његовом детету (Toma 002)

KLEPETE4Јер то признаје Влада Србије да не може да заштити децу па да их држимо код куће? Нека укину школе.Ајде нека преко интернета нека завршавају и основну и средњу и факултет. Да подигнемо зидове око кућа. Извол'те решетке. Да уведемо струју у ограду, да криминалци не би улазили у куће да убијају децу. Јер то решење? (Toma 003)

KLEPETE5 Ајде да уведемо полицијски час за децу, а онда ћемо и за пензионере. И њих може неко да премлати ноћу (Toma 004)


KLEPETE6 "Ово је Косово и Метохија. После тога Војводина, после тога Рашка. Сценарио знате. Ако се сад не покажемо како треба, ко зна шта ћемо све у будућности морати да заборавимо."

(Toma,Ovo rece neko ko je izgubio Kosovo, kada je bio na vlasti...)

KLEPETE7"А ко ће онда да плати порез? Ако затворе све радње у року од годину дана, ко ће да плати порез? Од чега ће да се издржава све ово што у Србији хода, дише, школство, здравство, судство, војска полиција? Од чега да живимо, ако се окоме на оне који раде?"

(dakle priznaje Toma,posredno- da on ustvari ne radi, vec zivi na grbaci gradjana)

KLEPETE8"Можда нисте знали, ви који, посебно ви који сте се обрушавали на Народну скупштину, на посланике, запослени у Народној скупштини и народни посланици још увек нису примили плату."

(Toma Nikolic, o jadnim malim poslanicima i platama od 100.000+ dinara. Zaista Crna Vrana, da crnja ne moze biti...)

KLEPETE9"У Србији роди довољно хране, али превише је то за децу која одрастају већ 15 година на хлебу и на ономе што им мајка умеси. Превише, не могу да издрже више. Или ће родитељи да им раде, или од ове Србије нема ништа. Ми смо најстарији народ на свету. Најстарији, дошли смо до тога."
"Онај ко је напунио 18 година, кад ће тај да има деце данас у Србији? Кад ће да има брак? Кад ће да има стан? Кад ће да има троје деце? Девојке од 30 година не помишљају на удају, немају за кога. А кад ће оне да роде? А то је проблем који је пред свима нама. У овој сали бар пет девојака или пет младића имају тај проблем. Родитељи немају од чега да их издржавају, родитељи немају посао, немају пензију, а пет-шест шпекуланата узима сав национални доходак."


(kakva je situacija bila sa Tomom u sedlu jahanja vlasti? Drugacija? ...da podsetim
Dakle Crna Vrana ponovo udara)


KLEPETE10"те године ћемо пасти потпуно, доживети Аргентину. И то је тачно, то је извесно. То више нико од вас не може да сакрије. Аргентина је до последњег часа... Имате један извештај Светске банке у коме се каже да Аргентина треба да служи као пример. Шест месеци после тога, Аргентина је била на нули и народ разлупао излоге да узме хлеб. Све више нас хвале. Ја се заиста бојим да ћемо морати да упадамо у радње да узимамо хлеб. Све више нас хвале." (Toma macor matori)
 

Back
Top