Crna Gora - potpuno drugačiji pristup

Ma ljudi sta vam je!!! Kakva Crna Gora, bezite odatle u mnogo lepse krajeve Grcke, Turske, pa cak i Bugarske. Zar vam nije dosta bilo da se ponasaju kao da su bogovi, a u sustini su obicni ljigavci. Sad neka cvile malo vise za nama pa onda moze neko i da se prevari da ode tamo i udeli im koji evric. Salu na stranu za pare koje ce te tamo potrositi mirne glave mozete da letujete u 100% lepsim predelima Grcke ili Turske, a ne tamo dole. Mislite o tome :!: :!: :!:
 
Auuuu Mickeyy,
Sta? Maznuo ti ribu neki Crnogorac?
Nemoj da si tako na kraj srca..
1092.gif
 
DjuraMornar:
Auuuu Mickeyy,
Sta? Maznuo ti ribu neki Crnogorac?
Nemoj da si tako na kraj srca..
1092.gif


Sto se riba tice, svaka cast crnogorkama, sa jednom budvankom bio dugo vremena u kontaktu posle divnog druzenja na moru. Takodj bio sam i sa jednom niksicankom. Obe su prelepe i super devojke. Ali sto me crnogorci nerviraju to ne mogu da opisem. Nikad nisam imao neku konfliktnu situaciju, a i da jesam ne bi bilo frke za takve stvari me uvek ima. Ali jednostavno njihov stav prema Srbima je uzasan. Naravno nisu svi takvi, ali bar 70% jesu. Inace ako citaju moje drugarice iz Budve i Niksica pozdrav za njih, a mozda se i vidimo posle Grcke na par dana u Budvi. Ajde pozdrav i za sve ostale. :)
 
ajd da to sagledamo ovako
gospoda iz Egipta: ako je tamo toliko dobro i sve uz to zasto i gledate ovu temu
mislim da je u temi jasno naglaseno Crna Gora
ukoliko se hvalite pa kazte da znamo
i mi cemo nekad tamo kada nam dece porastu i neposecujemo destinacije iz zdravstveno turistickih razloga
molio bih da nam pisete i o tome u egiptu , bez ljutnje molim ja sam iz Banata i mi se nikad neljutimo
 
HEBEHA:
Kao turisticki radnik moram da iznesem svoj stav i prisutnom turistickom servisu i svima ostalima.

CG ima jako malo obale. Da bi zivjela od turizma ona ne moze da posveti paznju srednjoj klasi turista jer oni ne donose dovoljno novca. Cijene se dizu u nedogled i pravu uslugu ovdje dobijas tek u vrlo skupom hotelu. Na taj nacin se kroz vrijeme selektuju gosti, smanjuje se guzva i sa manje ljudi i manje smjestajnih kapaciteta dolazi vise novca. Prosto - Ako turista srednje kalse odsjedne u privatnom smjestaju u dvokrevetnoj sobi za 7 eura i ostane tu npr 10 dana sa jos jednom osobom, to je 140 eura + moraju da jedu, pa ce na hranu potrositi oko 20 eur dnevno jer ne idu u restoran ili oko 60 ako ipak odu. Tu su troskovi oko sitnica, sladoleda, flasica vode, izlet... NJih dvoje potrose 500 eura.

Ruski turista ode u hotel sa 4 zvijezdice, plati nocenje po osobi oko 150 eura u toku sezone. Neka i on ostane 10 dana sa jos jednom osobom i vec je platio 6 puta vise nego nesto siromasniji. Da ne pominjemo ruckove u restoranima, garderobu, suvenire, rent-a-car, izlete po CG i do Dubrovnika. Od ta dva covjeka dodje novca koliko od dvadeset onih koji odaberu skromniji odmor.

CG nema povrsinske kapacitete za jeftinije. Zato sasvim podrzavam da ljudi putuju u Bugarsku, Tursku, Tunis. To su divne destinacije kojece za 7 eura omoguciti da se osjecas kao covjek.


;) na kraju da procitam jedan pravi odgovor. hvala ti i srecno crnoj gori
 
Da se i ja pridruzim onima koji letuju u cg kad se odkucis za u pet do dvanaest za letovanje onda uzimam sta mi se nudi... valjda ce to sto mi se nudi biti ok. Inace odabrala sa Becice i od 19.07 sam tamo pa kad se vrnem kuckam vam kako je bilo (nocni zivot, danjski zivot, klosarski zivot na plazi - salim se, cene, frajeri ili ribe ;-), )

A volela bih kada bi mi neko nesto ispiricao ako zna kakvi su Becici prvi put idem tamo znam samo da plaza ok...i nista vise
 
arat2:
;) na kraju da procitam jedan pravi odgovor. hvala ti i srecno crnoj gori

da se nadovežem na prethodno...logično zvuči to...mala obala,"bogatiji"turisti...ali
montenegro bi onda trebalo dosta da uradi da postane novi monte karlo...nije samo stvar u skupim hotelima,bogati turisti traže više...da ne pričam sad ono što je svima poznato...putevi,čistoća,usluga itd...mada,sa ovolikim bogatim rusima,ne sumnjam da će se i to desiti...:) uzgred,na ruskom kapitalu počiva i monte karlo...
slažeš li se nevena?...:wink: ja se nadam da ću jednog dana moći da se hvalim kako nekad u mladosti ljetovah u jednom mondenskom ljetovalištu...:-D
 
i OVO SE DEŠAVA.

Posjetila sam sve moguće sajtove vezane za cg,pored toga što nigdje nema cijene pa se ladno oteliš dok dobiješ povratnu informaciju još ti se zanebesa.Otprilike 1/3 apartman pošto nemaju 1/2 app početkom septembra stoji 115 Eura i jo su mi napomenuli dnevno.
Krasno
Pa molim Vas ako je neko bio u Rafailovićima i zna pristojan smještaj (ispod magistrale) 1/2 soba sa upotrebom kupatila ili 1/2 APP od 03.09.2007. 10 noćenja .
nemojte me samo savjetovati da idem u okolne zemlje jer putujem sa malim detetom i nemogu da ganjam vize(iz Bosne sam meni i za Bugarsku treba viza).
Mislila sam da u Septembru da može da se nađe najam apartmana u Rafailovićima za oko 20 eura ali izgleda ne može.
Znači ako je neko bio u rafailovićima neka mi pošalje iskustva ili slike može na adresu dimitrijester@gmail.com
 
Iskratara...
sa takvim stavom i vaspitanjem tesko ces naci bilo sta po meri.
Izvini , ovde zivim i znam kako se cene krecu ,samo sam htela da ti to predocim. Septembar ili ne.
I molim te bez vredjanja sa to " VI "...jer ja takodje ziviom u iznajmljenom stanu....a kada otputujem negde, pa jos hocu apartman...ni na pamet mi ne pada da ocekujem da ce mi ga neko dati za 20 e...pa toliko je samo krevet na pojedinim mestima.
Ali ok...nadam se da ces ti ipak naci neki " mali " apartman od 40m2....i kao i mnogi doci da letujes na more tj. kod ljudi koje pljujes.
Pozdrav.
 
ja nikog ne pjuljem i prvo zvala sam neke ljude dole i rekli su mi da se tako kreće cijena APP a ti se malo bolje raspitaj ili ćeš mi reći da nema ni sobe za 20eura ja nisam postavljala topic za to ako ti misliš da nema neko će se javiti ko ima ili ko ima informaciju .Znači ljudi ako imate neke konkretne informacije javite mi se ne bih se svađala i prepirala.
Za tvoju informaciju pogledaj malo cijene.Ja nikog niti vrijeđam niti pljujem i da nevolim cg ne bih išla dole ali molim te prestani me maltretirati ako nemaš odgovora za topic nađi nekog na forumu pa se dopisuj s njim i svađaj .
Sretno
 
djukank:
ajd da to sagledamo ovako
gospoda iz Egipta: ako je tamo toliko dobro i sve uz to zasto i gledate ovu temu
mislim da je u temi jasno naglaseno Crna Gora
ukoliko se hvalite pa kazte da znamo
i mi cemo nekad tamo kada nam dece porastu i neposecujemo destinacije iz zdravstveno turistickih razloga
molio bih da nam pisete i o tome u egiptu , bez ljutnje molim ja sam iz Banata i mi se nikad neljutimo

takođe bez ljutnje, ali Egipat je u mom postu dat samo kao poređenje na kraju utiska o Crnoj Gori. Nema potrebe za ironijom, sarkazmom ili ne znam čime. Volela bih da odete nekad tamo, kao što ste i sami rekli, ne morate čekati da deca porastu, ja već tri godine idem sa malim detetom, a zdravstveno turistički razlozi su individualna stvar. Ja baš zbog istih ne idem u Crnu Goru.
I to je utisak leta. Rekli ste "utisak" u uvodnom postu, nije stavljen imperativ na "pozitivan" utisak-ili ne prihvatate neistomišljenike na ovoj temi.
 
E ljudi dajte bre maknite ovog đuru mornara ona vjerovatno je vidjela more na slici svakom loncu poklopac .Lutko našla sam app za 20 eura u rafailovićima početkom septembra,na obali.Toliko otvom poznavanju situcaije.Cije app u septembru su od 15-30 eura lux opremljeni u Budvi i Petrovcu zato prije nego što nekog kreneš da napadaš i savjetuješ provjeri jer ljudi planiraju odmor i dezinformacije im nisu dobro došle.
 
Iskratara...
povedi računa o ponašanju, ne dozvoljavam vređanje članova!
oladi malo i ponašaj se po pravilniku!

pitala si -dobila si odgovor.
to što ti taj odgovor ne odgovara...to je drugi padež.
i btw...pitaj tamo odakle si, možda dobiješ bolje odgovore, kad nama ne veruješ;)
 

Back
Top