Crna Gora: Porast nasilja u porodici

Pa dobro i muskarci gledaju samo da se ofrebu za pare.......ali na druge nacine :mrgreen:



To ti je lavina koja se nikako nece zaustaviti,osim ako ne dodje do neke pozitivne diktature.

Ja povodom tih i slicnih medjuljudskih odnosa od odredjene granice imam izrazito ekstremne stavove.

Jer je covek takvo bice,da ce raditi sve ukoliko mu dopustis......a brak je takva institucija.....kao znas,u njemu ne smes da radis ovo i ono,kada se vencas sprocitaju ti hrpu strana sta mozes a sta ne......a nista od toga nije zakonom regulisano.

Znaci u vezi najvaznije intitucije drustva ima gomila pravila,ali svako ukoliko prekrsis nema sankcija........i ljudi sto im je i u krvi idu do krajnje granice.......i gledajuci stvari iz tog ugla bice sve gore i gore........jer se i koliko vidis standardi pomeraju(na losije naravno).......i dok ne dodje do tog stadijuma da dodje NN na vlast,lupi shakom o sto i kaze0 e pa nema vise..........bice sve gore i gore.

Kao i kod svih drugih odnosa koji nisu zakonski regulisani,u tome je problem.

Ti ces komsiju da opsujes i otici ces na sud.......a ovamo ces prevatiti zenu i tim postupkom usput verovatno syebati njen i zivot svoje dece,psihicki je syebati ko da je neko silovao i ko zna sta jos,ali za to naravno neces krivicno odgovarati.......e po meni,ovakav nesklad zakona je srz problema.
Mislim da Zakon nije u opste potreban. Da se ja pitam nebi bio potreban ni matiocar niti Crkva.
Sve je stvar razumijevanja medju ljudima. U braku se bar po meni nema pravo pozivati na Zakon o bracnom odnosu, Zasto?! Ako su dvoje ljudi procijenili da bi mogli da podijele svoje zivote jedno sa drugim i onda neka trpe bez obzira na sve. Najgore je sto nakon nekoliko godina ili jos gore nakon nekoliko mjeseci nesto ne funkcionise oni se rastavljaju. Pa bem mu misa kokota.... neko je nekog debelo lagao i folirao.
Ako ja volim zensku ja cu da je volim sa svim njenim manama i vrlinama . Isto to ocekujem od nje.
Znaci medjusobno postovanje je put ka uspjehu.
 
Zena ne treba puno da razmislja. Ona treba da bude samo aktivan ucesnik vaseg zajednickog zivota a TI treba da donosis vazne odluke.
Zeni mozemo dozvoliti da odluci sto ce danas skuvati pod uslovom da se nama muskarcima to jelo dopada.:lol:

I da je vezujes za radijator kad krenes na spavanje :hahaha:

E ja ne mogu da vjerujem da si ti oženjen, da ima žene koja živi s' tobom. Ima li tvoja žena kojim slučajem roditelje ili braću?

E sad,ko da bi to nesto promenilo.
 
Ne kažem da tebi nešto fali, ali mi se uopšte ne sviđa taj tvoj odnos prema ženama. Ne mogu da vjerujem da ona to trpi, i to još zgodna i poželjna.

Sto jes - jes.
Eto i zgodna i pozeljna i sto treba da me zaje*ava akonto ljepote. Mislim bez veze.
U principu, zene vole prave MUZXJAKE koji ce biti tvrdi u odnosu, koji ce znati da u pravom momentu lupnu sakom o sto i kazxu i pokazxu ko u kuci nosi pantalone a ko suknju.
No, vidim da danas u glavnom, zene nose pantalone koje im uzgred budi receno mnogo dobro stoje.
 
Sto jes - jes.
Eto i zgodna i pozeljna i sto treba da me zaje*ava akonto ljepote. Mislim bez veze.
U principu, zene vole prave MUZXJAKE koji ce biti tvrdi u odnosu, koji ce znati da u pravom momentu lupnu sakom o sto i kazxu i pokazxu ko u kuci nosi pantalone a ko suknju.
No, vidim da danas u glavnom, zene nose pantalone koje im uzgred budi receno mnogo dobro stoje.

E pa upravo sam to htio da ti kažem, danas uglavnom muškarci nose suknje, a žene pantalone, i bolje im stoje
 
Sto jes - jes.
Eto i zgodna i pozeljna i sto treba da me zaje*ava akonto ljepote. Mislim bez veze.
U principu, zene vole prave MUZXJAKE koji ce biti tvrdi u odnosu, koji ce znati da u pravom momentu lupnu sakom o sto i kazxu i pokazxu ko u kuci nosi pantalone a ko suknju.
No, vidim da danas u glavnom, zene nose pantalone koje im uzgred budi receno mnogo dobro stoje.

:hahaha::hahaha::hahaha:
Tebe ce ta ako je imalo normalna da te napusti brze bolje. A kamoli da ima decu sa tobom. Samo veliki idiot bi mogao tako nesto da uradi :mrgreen:
Zelim vam srecan raskid braka sto pre
Mada je pitanje dal uopste imas, obicno se zna da ovde ko prica previse, uglavnom nema to o cemu prica :mrgreen:
 
E pa upravo sam to htio da ti kažem, danas uglavnom muškarci nose suknje i bolje im stoje

:mrgreen::hahaha:

Eee djeticu booljsone :hahaha:

:hahaha::hahaha::hahaha:
Tebe ce ta ako je imalo normalna da te napusti brze bolje. A kamoli da ima decu sa tobom. Samo veliki idiot bi mogao tako nesto da uradi :mrgreen:
Zelim vam srecan raskid braka sto pre
Mada je pitanje dal uopste imas, obicno se zna da ovde ko prica previse, uglavnom nema to o cemu prica :mrgreen:

Opet,ni ti nisi nista bolja.........da se ne ponavljam.
 
E pa upravo sam to htio da ti kažem, danas uglavnom muškarci nose suknje, a žene pantalone, i bolje im stoje

Jeste zato im se to i desava.
Ne razumijem zasto onda imaju nesto protiv onih Gej parada ili sto ti ja znam cega.
Posto je sve poslo naopako i sve se izvitoperilo nije cudo da muskarci nose suknje. Sto se mene tice - neka nose sto god hoce ali red u porodici treba da se zna. Bez reda nema napredka.
 
Jeste zato im se to i desava.
Ne razumijem zasto onda imaju nesto protiv onih Gej parada ili sto ti ja znam cega.
Posto je sve poslo naopako i sve se izvitoperilo nije cudo da muskarci nose suknje. Sto se mene tice - neka nose sto god hoce ali red u porodici treba da se zna. Bez reda nema napredka.

I ja se slažem da treba da se zna red, ali ti i ja ne gledamo isto na taj red. Ti taj red zamišljaš kao u vojsci :hahaha:
 
:hahaha::hahaha::hahaha:
Tebe ce ta ako je imalo normalna da te napusti brze bolje. A kamoli da ima decu sa tobom. Samo veliki idiot bi mogao tako nesto da uradi :mrgreen:
Zelim vam srecan raskid braka sto pre
Mada je pitanje dal uopste imas, obicno se zna da ovde ko prica previse, uglavnom nema to o cemu prica :mrgreen:

E kakva si ti...
Jedva bi cekala da me ova napusti pa da zauzmes njeno mjesto. E cudo jedno kakva si ti sponzorusa :dash:
 
I ja se slažem da treba da se zna red, ali ti i ja ne gledamo isto na taj red. Ti taj red zamišljaš kao u vojsci :hahaha:

Kao u vojsci, nego kako.
Ja sam General Armije u mojoj kuci. Zena i djeca su obicni vojnici.
Kad ja nesto kazem to je tako. Inace ako nemas sve pod kontrolom u svakom trenutku , sve ode u 3 lijepe nase. Hijerarhija se poznaje.

Ne nego mi reci da zena treba da sjedi na celo trpeze ! :rotf:
 

Back
Top