Crna Gora: Porast nasilja u porodici

:eek: Od ovoga treba napraviti reklamu za ljetovanje u CG.

"Crna Gora - dom extra yebozovnih, finih i postenih djevojaka" :rumenko:

Tako je.
Vjeruj da to i cinim vec godinama.
U glavnom sam bio u kontaktu sa ljudima sirom svijeta i govorio o "prirodnim" ljepotama Crne Gore, Srbije, Hrvatske, Bosne... mnogi su zaista zahvaljujuci mojoj sugestiji dolazili u te drzxave.
 
Prvo, kakve veze ovo ima sa politikom? Ovo je za pdf Dom i porodica.

Drugo, kakve veze ima sa tkv. Kosovskom kletvom? Kletve su inace ciganska posla. Pojavom Vjerice Radete su izgleda postale neki ritual.

Trece, svaka drzava ima problema sa nasiljem u porodici. No ima likova koji koriste svaku priliku da pljuju po Crnoj Gori.

Juce tuca studenata u Budvi, a danas nasilje u porodici. I to zbog prizanja Kosova :hahaha:

Sta sve ovdje necu procitati :lol:
 
Ako suprugu pustis da ona komanduje u kuci, tu nema ni kuce ni domacina.
Zenu treba drzxati pod kontrolom od prvog dana braka.
Po mogucnosti prve bracne noci - NE SPAVATI sa njom vec joj dati porciju po guzi i to bez razloga. Neka POCNE DA RAZMISLJA gdje je i zasto pogrijesila.

Vjeruj mi da treba ovako.

Ne nemoj pomisliti da sam ja nekakav sovinista, vec jednostavno tako treba sa zenama (suprugama)

:roll:

Ko sto je jedan kako su mi pricali,uzeo i zenu isprebijao ko vola u kupusu iz cista mira.....kada ga je ona onako sva u suzama pitala-sta sam pogresno uradila,on joj odgovori-nista,a ovo ti je samo da vidis sta ce ti se tek desiti ako nesto uradis :roll:

:hahaha::hahaha:

Kad mogu ja da ne pušim, može i ona.

A jesi li ti pushach?

Pazi...
interesantno je to da IZGLEDAJU MAESTRALNO i da su crnogorke veoma pozxeljne, skockane, namontirane... a pokusas li nesto rekla bi:
"ajde jadan nebio, ja sam fina i postena djevojka" :rumenko:

Gde bre izgledaju maestralno........aj ne prdi.
 
Poslednja izmena:
Nismo prosli.
Nismo prosli radi toga sto su zene postale "ravnopravne" pa po malo pocinju da se u porodici ponasaju kao glava kuce.
Pogledaj MAJKE SA KOLICIMA po kaficima sa cigarima usta na stiklama od 13 Cm u helankama koje vise pokazuju no sto skrivaju. Pogledaj da li one imaju vremena da JADNIM MUZEVIMA skuvaju rucak? Da li imaju vremena da svojoj djeci promijene pelene. NE NEMAJU.
Sve to rade jadne njihove majke koje su NAUCILE DA POSTUJU SVOJE MUZXEVE pa postaju zxrtve svojih kceri ili snaha.
'Bem ti ja i zena nijesmo mogao otic do Budve. Nije niko od roditelja zelio da pricuva djecu... a danas pogledaj. Cudo jedno. Cudo nevidjeno.
Pogledaj koliko je rastava braka.
Katastrofa.

:ok:
Pa nisu sve tak'e :roll:

A evo budi posten...
ako sjedis cesto u kaficima ujutru, vidjeces uvijek iste djevojke/zene koje bi u vrijeme rucka trebale biti u kuci, a one tracaju u kafani zar ne?
E pa ne moze, iz dana u dan, uvijek sa nekom od drugarica. Mislim.... po nekad ze zapitam da nisu lezbejke slucajno.
Na Primorju je mozda jos drasticnije. Muzxevi po brodova a one fino trose novac na krpice i kafane a bogomi i na ljubavnike.

Ostani nedje tokom noci napolju pa vidi malo komsinice sto ti cine... kad izlaze i dje idu i kad se vracaju

Pa sto sam ja rekao da ne valja ?!?!

Da zenu ili bilo koga treba tuci bez razloga.........a za ovo boldovano iznad ne treba tuci nego joj naruchiti kovceg ;)
 
Ako priznate Kosovo, zene vas vase maltretirale dabogda! :evil:


Besa!
Od toga bi se mogla napraviti anketa :lol:
:ok:
Pa nisu sve tak'e :roll:

Da zenu ili bilo koga treba tuci bez razloga.........a za ovo boldovano iznad ne treba tuci nego joj naruchiti kovceg ;)
Eto. Vidis da sam u pravu.
Pored rodjenog muzxa ona trazi nekog da je zadovoljava. E bruke i sramote. Pi ! Pi ! Pi !
 
Od toga bi se mogla napraviti anketa :lol:

Eto. Vidis da sam u pravu.
Pored rodjenog muzxa ona trazi nekog da je zadovoljava. E bruke i sramote. Pi ! Pi ! Pi !

Ne,to nije bruka i sramota,to je nesto veoma gore.
Po meni,delo(chin) tezine kao ubistvo,cak i teze,tu sam krajnje nepopustiv i oko toga nema price,a i kada to muskarac uradi,oko svega ostalog se mozemo dogovoriti.

Ali ne mislim da ikoga treba tuci za primer,ili cisto da se zna ko je glavni.
 
Zene su u CG prije znale svoje mjesto... a sad vise ne, i mislim da je u tome glavni problem... znate on pomame se misle da su boga za mooda ufatile... :mrgreen:
Mislim... ne kazem da ih treba tuc, ali one jednostavno ne znaju kako treba da se ponasaju.... za to su krive (dobar dio njih) isto kolko i ti nesrecni muskarci koji ih tuku...
 
:hahaha:
Ovo je neverovatno, ovi crnogorci javno podrzavaju tucu zena z:D
Neverovatno prosto.
Nadam se da cete svi pocrkati od kuge. ***** jedne odvratne kukavicke. A da ne pricamo da idete protiv Boga :mrgreen:
A jos je najgore sto moderatori ne rade nista da sprece ovakve govore, ovih varvara.
 
Poslednja izmena od moderatora:
A evo budi posten...
ako sjedis cesto u kaficima ujutru, vidjeces uvijek iste djevojke/zene koje bi u vrijeme rucka trebale biti u kuci, a one tracaju u kafani zar ne?
E pa ne moze, iz dana u dan, uvijek sa nekom od drugarica. Mislim.... po nekad ze zapitam da nisu lezbejke slucajno.
Na Primorju je mozda jos drasticnije. Muzxevi po brodova a one fino trose novac na krpice i kafane a bogomi i na ljubavnike.

Ostani nedje tokom noci napolju pa vidi malo komsinice sto ti cine... kad izlaze i dje idu i kad se vracaju

Ali zato i muževi treba malo da se bave ženama. Muž koji je po 6 mjeseci na brodu ne može da očekuje da ga žena ne vara. Mora da je zadovolji i da joj da ono što ona traži.

A za ovo zadnje, ne znam, nikad nijesam gledao đe komšinice idu i kad se vraću, zaista me nije zanimao njihov privatni život :mrgreen:
 
Ali zato i muževi treba malo da se bave ženama. Muž koji je po 6 mjeseci na brodu ne može da očekuje da ga žena ne vara. Mora da je zadovolji i da joj da ono što ona traži.

A za ovo zadnje, ne znam, nikad nijesam gledao đe komšinice idu i kad se vraću, zaista me nije zanimao njihov privatni život :mrgreen:

Zamisli sebe da fino odes na brod, pa joj fino sve pare koje zaradis (ne male) posaljes doma a ona finansira svoj jebca. Mislim.... razamaka bi je.

E od sad malo obrati pazxnju na svoje komsinice dje idi ko ih zadovoljava i kad dolaze doma ;) :lol:
 
Ali zato i muževi treba malo da se bave ženama. Muž koji je po 6 mjeseci na brodu ne može da očekuje da ga žena ne vara. Mora da je zadovolji i da joj da ono što ona traži.

A za ovo zadnje, ne znam, nikad nijesam gledao đe komšinice idu i kad se vraću, zaista me nije zanimao njihov privatni život :mrgreen:

Sto ne bi mogao da ocekuje..........svasta.
 

Back
Top