Čovečanstvu još nisu javili da se nešto desilo a zlato otišlo na 70 e gram, dakle papini novac ne vredi

Ja ne znam da li si ti uopšte sa ove planete kada pišeš ovakve laži.
Ko kaže da je hrana jeftina ne bi ga puštao sa spoljne strane rešetaka ludnice.
A gle, kod mene u Zg možeš dobiti besplatna 3 topla obroka svaki dan, i petkom i svetkom, ako si baš sirotinja.
U prošlosti je ljudima bila najveća briga šta će danas jesti. Zato je i ostalo to po svadbama da se napucaš kao krme, jer tko zna kada ćeš idući put jesti. I notorna činjenica, danas u svijetu je više pretilih nego gladnih. Ali eto, ja baš naletio na tebe siromaha iz Etiopije.
Hrana je jeftina. Full stop.
 
Autorska
Kada se nešto veliko sprema ili se već dogodilo ali nije javljeno običnom čoveku onda cena zlata podivlja a trenutno je otišlo u nebesa kao nikada do sada.
Papirni novac je izgubio vrednost a nepokretna imovina zbog toga i dalje skače i ide u nebesa.
Ovo se događalo uvek pred Svetske ratove prvi i drugi.
Нешко ја верујем да има у свему истине али јако мало. Драмиш као да ће то да се деси сутра. Али, добро је размишљати
 
A gle, kod mene u Zg možeš dobiti besplatna 3 topla obroka svaki dan, i petkom i svetkom, ako si baš sirotinja.
U prošlosti je ljudima bila najveća briga šta će danas jesti. Zato je i ostalo to po svadbama da se napucaš kao krme, jer tko zna kada ćeš idući put jesti. I notorna činjenica, danas u svijetu je više pretilih nego gladnih. Ali eto, ja baš naletio na tebe siromaha iz Etiopije.
Hrana je jeftina. Full stop.
Eto sad znate gde je hrana jeftina....U Zagrebu...
Kod nas u BG nije jeftina, a po manjim mestima jos manje je jeftina...
U BG bar nabasas na cajnu od 1100din, dok u unutrasnjosti moras da je platis 2000...
Cvarke necu da pominjem to je sad vec za elitu , 3400 je bilo pre neki dan...
 
Eto sad znate gde je hrana jeftina....U Zagrebu...
Kod nas u BG nije jeftina, a po manjim mestima jos manje je jeftina...
U BG bar nabasas na cajnu od 1100din, dok u unutrasnjosti moras da je platis 2000...
Cvarke necu da pominjem to je sad vec za elitu , 3400 je bilo pre neki dan...
Ma pusti ustaše lažu kao šiptari ovde evo deceniju najmanje.
Imaju svi hrvatski proizvodi na Kosovu bukvalno.Kraš pogotovo,podravka itd.Skuplji su od Srpskih skoro 50%.
 
Imam i ja pun kofer novca iz vremena Nedićeve vlade u okupiranoj JUGOSLAVIJI.
I sada vrede mogu da uzmem dobar novac.

Jel čuvaš pun kofer novca iz vremena Slobine Jugoslavije?

Šta će ti kofer, 500 milijardi dinara moglo da stane u zadnji džep... kofer mnogo vredniji od toga.

800px-500000000000_dinars.jpg


Isto tada bio svjetski rat.. 1993. godine. Čuveni svetski rat na Balkanu. Nego ljudi to zaboravili.
 
Папирни новац је пасе. То је тако 1975.

Сада се плаћа само картицом, дакле новац је Дигиталан.

Наиме и плаћање картицом је пасе, него је сад фора плаћати преко апликација.

Новац је дигиталан.

Хвала нашим Господарима Ротшилдима што штите шуме гасећи папирнати новац.

https%3A%2F%2Fsubstack-post-media.s3.amazonaws.com%2Fpublic%2Fimages%2F0d445000-6ba1-4d46-a8f2-efd42879935d_1000x800.png
 

Back
Top