Quantcast

cime se bavite...

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
568
Corey:
JaH_G|rL:
Da odgovorim svima gde treniram plivanje ;)) Na Tashu ;P,a sto se tiche fudbala...duga pricha,ali nije loshe!! ;)
Na tashu!koliko dugo treniras.Ako dugo treniras mozda te znam.

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...

http://www.cs-centar.net
Godinu ipo dana...;)

silvereye

Zainteresovan član
Poruka
155
Heh...sta radim....
Ucim da sviram gitaru (i nesto mi ne ide), crtam , pravim ogrlice i koje-kakva cuda za sobu , setam po prirodi, meditiram , zezam se na netu , pevam u horu , citam ...... svashta..... :)

E trenirala sam i plivanje...i isla na neko takmichenje pre 2-3 godine na tasu.... bila sam najmanja tamo :) al zato bila 4-ta. Bas mi je zao sto sam prestala to je super sport...svaka cast!

P

Pokahontas

Gost
Hm,pa medju vama nema ni jednog izvidjacha?
Da je sam clan izvidjacha,clan Crvenog Krsta,takodje obozavam da cetam,ali samo da crtam(nista slikanje i to)i da se bakcem sa glinom,drvetom...
Mogu da predlozim nekim od vas (koje zanima i crtanje,a i priroda iboravak u noj)da se uclanite u izvidjace(ovo dodje i kao reklama,ali mi to nije namera,verujte mi ne rac!),jer postoje likovne kolonije za slikare izvidjache,tamo bude strava druzenje!!!!

kliford

Obećava
Poruka
58
Anonymous:
JA SAM GLUMICA!Idem u dramsku skolu i glumim svakog meseca u raznim predstavama... :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P
Fino, fino, ali sto se nisi potpisala ?
Nije fora...

Inace i ja se bavim glumom. Pozoriste obozavam, skroz.
Uopste, obozavam umetnost. Sviram gitaru, slusam muziku mnogo, pisem, citam, crtam, volim da razmisljam (filozofija), do skora sam radio i na radiju (pravio sam kviz)....

I treba da pocnem da spremam prijemni za faks :lol:

goca

Početnik
Poruka
5
e,moram da vas pohvalim!Tema vam je stvarno super i dosta mi je raznoraznih gluposti kojih ovde ima na tone...cime se ja bavim osim skole?setam,pisem poeziju i kratke price(cisto za sebe),malo crtam,volim muziku.razmisljam,chatujem,gledam tv (ali ne serije,vec putopise,reportaze isl.),pomazem mladjoj braci oko skole ...spisak je podugacak ali vazno je samo ne sedeti u dokolici,zar ne?pozdrav,goca

Y

yellow girl

Gost
E, ovako...idem u dramsku sekciju (u skoli)
:? idem u teretanu
:? bavim se aerobikom
:? radim u nedeljnoj skoli
:? CRTAM!!!!!!!!!!!!!

...........................................
..................................................... ...........................