Cije to grehe kajem i kakve dugove vracam?

Doduse, da ce biti unisteni, hoce.I zlo a samim tim i greh.

Nikada. Ako se uništi zlo onda se neće znati gde je dobro. Mrak postoji da bi se videlo koliko je jako svetlo. Princip Yin-Yang. Osnovno nepoznavanje najosnovnijih prirodnih zakona. Oni zlikovci koji vladaju svetom, što su izmislili sve to u šta veruješ, u vezi tebe i takvih kao što si ti, su odlično odradili posao. Svaka im čast.
 
Imate ljude koji vas teraju u zlo i negativnost, i one koji vas teraju u ljubav i dobrotu... Ali nigde nemate one koji vas uče balansu, koji je potpuno prirodan za celokupnu kreaciju, pa i za nas, već vam odvlače pažnju na to da je balans beskrajna ljubav i samo ljubav, što nikako nije tačno. Kraće rečeno, mnogo ste polarizovani. Mrzeti zlo u sebi znači mrzeti polovinu sebe samoga... totalno pogrešno.

- - - - - - - - - -

Jednog lepog dana u mesecu julu......

Limburga meseca, kad se majmuni šišaju.
 
Nikada. Ako se uništi zlo onda se neće znati gde je dobro. Mrak postoji da bi se videlo koliko je jako svetlo. Princip Yin-Yang. Osnovno nepoznavanje najosnovnijih prirodnih zakona. Oni zlikovci koji vladaju svetom, što su izmislili sve to u šta veruješ, u vezi tebe i takvih kao što si ti, su odlično odradili posao. Svaka im čast.

Zapamtice se zlo i postovace se dobro.
Desilo se, ne ponovilo se.

To je za one koji su hteli da znaju, pa padose. Koji poverovase Bogu,nije im bilo potrebno da znaju za zlo, da bi im bilo dobro.
 
Zapamtice se zlo i postovace se dobro.
Desilo se, ne ponovilo se.

To je za one koji su hteli da znaju, pa padose. Koji poverovase Bogu,nije im bilo potrebno da znaju za zlo, da bi im bilo dobro.

Totalno nepoznavanje božanske prirode i prirodnih zakona. Tuga.

To je za one koji su se upecali na izmišljotine kriminalaca koji vladaju svetom, a koji su izmislili sve religije. Odličan posao su uradili. Svaka im čast.
 
Argumenti nisu na strani onih koji veruju u izmišljotine kriminalaca koji vladaju svetom. Princip Yin-Yang je jedini argument. Nema dobra bez zla i zla bez dobra, kao što nema dana bez noći i noći bez dana. Nikad neće prestati da postoji ni jedno ni drugo. Sve se vrti u krug. Nigde u univerzumu ne postoji pravolinijsko kretanje. Namaste.
 
Argumenti nisu na strani onih koji veruju u izmišljotine kriminalaca koji vladaju svetom. Princip Yin-Yang je jedini argument. Nema dobra bez zla i zla bez dobra, kao što nema dana bez noći i noći bez dana. Nikad neće prestati da postoji ni jedno ni drugo. Sve se vrti u krug. Nigde u univerzumu ne postoji pravolinijsko kretanje. Namaste.

Dualisticki pogled.
Ne znas da u njega spadaju vecnost i prolaznost kao suprotnosti?
 
Dualisticki pogled.
Ne znas da u njega spadaju vecnost i prolaznost kao suprotnosti?

Ispravan pogled.

Ne znaš? Zašto ne znaš? Govori u svoje ime. Ja znam i ne govorim ništa u tvoje ili bilo čije ime. Sve znam, ali ne prihvatam nebuloze koje su izmislili tajni vladari sveta. Njihove izmišljotine ne važe za mene. Može mi se tako. Uzgred, mislio sam da se ovde diskutuje o temi, a ne da neko izmišlja gluposti u moje ime i da mi se obraća na ličnoj osnovi.
 
Ispravan pogled.

Ne znaš? Zašto ne znaš? Govori u svoje ime. Ja znam i ne govorim ništa u tvoje ili bilo čije ime. Sve znam, ali ne prihvatam nebuloze koje su izmislili tajni vladari sveta. Njihove izmišljotine ne važe za mene. Može mi se tako. Uzgred, mislio sam da se ovde diskutuje o temi, a ne da neko izmišlja gluposti u moje ime i da mi se obraća na ličnoj osnovi.

Izvuci dakle ,ispravan zakljucak.

Vecnost - prolaznost.

Nije sve vecno. Nesto je i prolazno.

Sad razluci ,sta pripada vecnosti a sta prolaznosti izmedju dobra i zla.
 
Poslednja izmena:
Izvuci dakle ,ispravan zakljucak.

Vecnost - prolaznost.

Nije sve vecno. Nesto je i prolazno.

Izvukao mnogo pre nego što si ti čuo za to.

Napisao sam i objavio nekoliko knjiga na ovu temu.

Sve je večno, samo što menja oblik. Sve se vrti u krug. Nigde nema pravolinijskog kretanja.

Dobro ne može bez zla, i obrnuto. Imate ljude koji vas teraju u zlo i negativnost, i one koji vas teraju u ljubav i dobrotu... Ali nigde nemate one koji vas uče balansu, koji je potpuno prirodan za celokupnu kreaciju, pa i za nas, već vam odvlače pažnju na to da je balans beskrajna ljubav i samo ljubav, što nikako nije tačno. Kraće rečeno, mnogo ste polarizovani. Mrzeti zlo u sebi znači mrzeti polovinu sebe samoga... totalno pogrešno.
 
Poslednja izmena:
Nije tvoj problem sto ne znas, nego sto neces da naucis.

Nemam ja nikakav problem, jer nemam obavezu da izmišljam i pišem gluposti u nečije ime. Ja kažem da znam. Ti kažeš da ne znam. Kako ko pravo govorio u moje ime (a šta ti imaš da govoriš bilo šta u moje ili bilo čije ime) - tako imao pameti i zdravlja. Nemam ja šta da naučim od nekoga ko zna manje od mene. Je li te u crkvi uče da izmišljaš nebuloze i pišeš u tuđe ime? Baš mi je drago što nisam jedan od takvih. Nisam ja tema. Okani me se komentara na ličnoj osnovi. Ende.
 
Poslednja izmena:
Ja ZLO ne mogu biti uništeno moje najomiljenije reči pa ti vidi ko je pravi gospodar zla. Samo ovi najivni kršćani bistri ko boze veruju da Sotona radi protivu Boga i kada na kraju on "umre" njima će da procveta i da je on izvor svega zla iako Biblija jasno pokazuje ko je izvor pravog ultrakosmičkog zla od koga sve ide.
Isajija 45
7 Koji pravim svetlost i stvaram mrak, gradim mir i stvaram zlo; ja Gospod činim sve to.
Ne znam koje će se knjige otvorite da bi meni sudile kada sam JA pravednik kome pokajanje nije potrebno i jošte imam imunitet po kome mogu da učinim greh koji oćeš i da mi se automatski oprašta jer pismo veli: :rtfm:"Da grnčar ima vlast nad grnčarskim kalom da nekog napravi za čast a nekog na sramotu i ko si ti čoveče da kažeš grnčaru zašto si me takvim načinio??????" A kada si stvoren kao kalež za pi***nje možeš svkoga i da up***šaš ko se sa tobom kaležom kači. Ne kaže se džabe sve što kažeš može i hoće biti upotrebljeno protivu tebe a ja obožavam te reči.
Ljudi ne shvataju MOĆ koje daju ove reči ako verujete u njih a moja vera u njih je neograničena. :per::zper:
Ti zloupotrebljavaš te reči veli neko. :rtfm: Naravno kada mi se može. Kako može car David da ubije bližnjeg svojega zbog žene njegove i prođe nekažnjeno ili Avram 5 puta da ne poverova Bogu i neuračuna mu se u pravednost JA mogu ovo. :ok: To je moj blagoslov i prokletstvo. :mrgreen:
 
Uzimaju te u ruke, oblače u šta hoće, hrane čime hoće, teraju te da spavaš kad
oni hoće, da govoriš šta oni hoće.. oduzmu ti volju i pretvore te u roba...

A jesi ti umro, pa to nešto iz ličnog iskustva il se samo nako nadaš? :kafa:
bio na ivici jednom pa imao onaj cuveni film ispred ociju... otad sam malo caknut i vidim aure drugih ljudi
sto bi reko brando u nekom filmu, nije ti zemlja ona u kojoj se rodis vec ona u kojoj ostavis kosti
 

Back
Top