Cigani lete u nebo!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Strela:
Није тип, већ жена. Драматизацију је радила Ивана Димић.
А тебе нико не тера да гледаш овај мјузикл, јер карте се и овако тешко налазе. :wink:
Ти уживај у глуми Андрије Милошевића и Маринка Маџгаља, кад су они за тебе "краљеви".
:roll:

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3438830&postcount=78

Btw има ли наде да ЦГ добије мјузик-хол, макар и гусларски? :-D
Nije valjda da su ti pomenuta dvojica losi glumci?Gusle su i Srpske,gusle su muzicki instrument,mnogo su starije nego tvoje prezime,prema tome ne treba ih omalovazavati!Ne treba se tako lako upustiti u svadju,jedan je zivot!
 
MegaTroN:
Tip je ne talentovan a ti si ne pismen.
Hoćeš da kažeš da je npr. Ljilja Stjepanović neubedljiva kao Izergil? Koju si onda ti predstao gledao/la?
U predstavi jedino škripi Rada (i to bukvalno, kad progovori imam utisak kao da neko prelazi stirpoporom preko ogledala). Ostalo je naravno moglo da bude bolje - jer uvek može bolje, a sad je samo stvar koliko voliš mjuzikl a koliko ne.
Nisam ti rekao nista lose pa da me vredjas,zar ne?
 
Nisha:
Nije valjda da su ti pomenuta dvojica losi glumci?Gusle su i Srpske,gusle su muzicki instrument,mnogo su starije nego tvoje prezime,prema tome ne treba ih omalovazavati!Ne treba se tako lako upustiti u svadju,jedan je zivot!

Да ли је Андрија Милошевић пре пар година, док смо имали заједнички избор за песму евровизије, такозвану малу сеоску приредбу у Подгорици (без присуства публике, што је само по себи скандал!), водио дотичну приредбу?
Е, ако је то он, онда ми је остао у сећању, као дрски, безобразни и крајње необјективни водитељ, који је према гостима из Србије показао крајње неваспитање!
И за мене је прича око њега завршена. А што се тиче овог Маџгаља, он је ван моје интересне сфере, једноставно тотално ми је незанимљив...
 
To nije bilo tako,ako si gledala videla si da je decko krajnje kulturan i vaspitan,a i sam je u par emisija rekao da su mu svi ti pevaci,a posebno Jelena Tomasevic koja je tada bila aktuelna,prijatelji i da nikada ne bi izgovorio bilo sta ruzno protiv njih niti bilo koga!Dakle, to sto pricas nije istina,a sopstveni animozitet koji imas prema CG ostavi za svoju kucu......
 
Nisha:
To nije bilo tako,ako si gledala videla si da je decko krajnje kulturan i vaspitan,a i sam je u par emisija rekao da su mu svi ti pevaci,a posebno Jelena Tomasevic koja je tada bila aktuelna,prijatelji i da nikada ne bi izgovorio bilo sta ruzno protiv njih niti bilo koga!Dakle, to sto pricas nije istina,a sopstveni animozitet koji imas prema CG ostavi za svoju kucu......

Гледала сам и запамтила сам га као дрског и безобразног водитеља, а након тога су уследиле јавне притужбе српских певача на очајне (дилетантске) услове и на шиканирање које су доживели у ЦГ. Сви медији су брујали о томе! Прошле године, цео скандал је кулминирао неслањем представника на Песму Евровизије, иако је Србија имала одличног представника "Фламингосе" (са твојим драгим Маџгаљем)!!!
Што се анимозитета тиче, немам никакав анимозитет, већ само благо гађење. Иначе, нисам у Цг, већ у својој кући у Србији!

П.С. Да те подсетим тема је "Цигани лете у небо"!
 
.................................................
zasto tražiš karizmu punjena ptico
mogućnost prosvijećenosti
razdvaja te u beskraj od žudnje za misijom
miris zemlje
koncentrični krugovi gluposti i neznanja
........................................................
 
CIGANI su FANTASTICNI!!! Bosiljcic, Ljilja Stjepanovic (cudo od zene), sve mlade devojke iz podele (Ivana Knezevic, Vesna Pastrovic, Snezana Jeremic), Miroljub Turajlija (fenomenalan!), zaista ne znam koga izdvojiti!!! Moram da gledam bar pet puta da bi mi se slegli utisci! Jednom da gledam samo zbog muzike, sledeci put cu obratiti paznju na glumu, pa koreografije... Kakav dozivljaj! OBAVEZNO POGLEDATI!!!
 
Jel to beše Semjonova ili Plat? Ona što se ubila stavivši glavu u mikrovalnu? Ili naš sveopšti svetionik Jesenjin možda? :D
Ta patetična skelpanja se zovu poezija, ako nisi znao. NI ja je ne volim, ali takav je život ...
A ako ti se gledaju neamaterski mjuzikli, Ist Sajd i Brodvej nisu tako daleko, pa ti izvoli.
 
Не вреди. Морам у десетерцу за овога... :-D

Булдожер

Смрт Морисона Џима



Мили Боже, чуда великога
Ја ли грми, јал' се земља тресе
Нити грми, нит' се земља тресе
Већ то трешти музика док свира.

Пита мајка Морисона Џима
О мој сине, од гуштера краљу
Јеси ли се икад препануо
Јал' од вина, јал' од дроге љуте.

Говори јој Морисоне Џими
Ја се нисам никад препануо
Ни од дроге, ни од рујна вина
Већ сам све по реду таманио.

Поранила Морисона мајка
Погледала небу у облаке
Угледала два врана гаврана
Један гракће, други проговара.

Изгинуо Морисоне Џими
Бранећ душу од душманске руке
Није себи наносио главе
Красан јунак на овоме свету.

Приповеда Морисоне Џими
Ја се нисам никад препануо
Ни од дева, ни од рујна вина
Ни од песме, ни живота љута.

То прозбори, а с душом се бори
То изусти, у ватру душу пусти
Бог му дао у рају насеље
Нама брацо песму и весеље.

Куме Џими, Бог ти помогао
Над тобом се не нашло јунака
Име ти се свуда помињало
Док је песме и док је весеља.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top