Cigani lete u nebo!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gledala sam je 3 puta, ne volim mjuzikl ali bilo je zabavno i opustajuce svaki put...ljudi trebaju umeti da razdvoj tzv"lako" pozoriste koje sluzi za razonodu i one komade koji nam nude i nesto vise.Komad cgani lete u nebo je u potpunosti ispunio svoju svrhu....ako neko zeli nesto "dublje" neka odgleda hamleta(samo ne u jdp-u!)..ili nesto slicno.Sto se tice glume ona je na sasvim prihvatljivom nivou...3 put kada sam ih gledala bili su mnogo bolji i vise uskladjeni sto je normalno...mislim da bi zenama trebalo da bude zabranjeno da komentarisu glumce u ovome komadu zato sto rada definitivno pada u senku pred zavodljivim ciganinom:)...po meni...istakla se svojim dubokm i kvalitetnim glasom i bila sasvim dobra cak mozda i bolja od dragog nam lojka.
p.s ja sam zena takodje:)
 
За све оне који воле ову представу, као и за оне који је још нису гледали (ако има таквих!), сцене из филма "Цигани лете у небо"...

999yf6.jpg


000bz4.jpg


888mg5.jpg



The Queen of the Gypsies: Love that burns (Finale)

Baš sam se pre neki dan setio muzike i pevao pesme u sebi, a jedna od pesama (ili njena tema) koja se provlači kroz celu predstavu je na početku ove pesme sa Youtube (gornji link) tj. nije ista pesma kao Love that Burns. Strelo jel možeš možda da nađeš tu pesmu na Youtube?
 
Baš sam se pre neki dan setio muzike i pevao pesme u sebi, a jedna od pesama (ili njena tema) koja se provlači kroz celu predstavu je na početku ove pesme sa Youtube (gornji link) tj. nije ista pesma kao Love that Burns. Strelo jel možeš možda da nađeš tu pesmu na Youtube?

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4986195&postcount=53

То је углавном све што може да се нађе на Јутјубу, осим уколико неко не стави нешто накнадно, а и то што
има је сасвим солидан избор из филма.

ПНТ је најављивао још прошле године да ће снимити музику из Цигана, међутим не знам где је с тим запело
и зашто то до сада није урађено:confused:
 
Једно обавештење за све оне који имају карте за сутрашње "Цигане"!
Због болести Милене Ражнатовић, сутра се отказује ова представа.
Публици ће уместо "Цигана" бити понуђена сјајна музичка комедија "Два мириса руже",
са Љиљом Стјепановић и Бетом Ђоревском у главним улогама, по тексту мексичког писца
Емилија Карбалиде, у режији Славенка Салетовића.
 
Једно обавештење за све оне који имају карте за сутрашње "Цигане"!
Због болести Милене Ражнатовић, сутра се отказује ова представа.
Публици ће уместо "Цигана" бити понуђена сјајна музичка комедија "Два мириса руже",
са Љиљом Стјепановић и Бетом Ђоревском у главним улогама, по тексту мексичког писца
Емилија Карбалиде, у режији Славенка Салетовића.

Ruže su 100put bolje od Cigana! :wink:
 
Различите су представе, мени су обе одличне, само сам ипак Цигане гледала једно 10-ак пута, а Руже једно 5-6 пута...:wink:

Da su različite - različite su.
Ja sma Cigane samo jedared, a Ruže toliko puta (mada nijednom u novoj zgradi) da mi se na kraju na glavu popele. :D Ali, sad bih već možda mogla da ih gledam opet.
 
Sinoć su na TV Panonija prikazani neki isečci iz predstave i kratak intervju sa Ivanom Knežević. Ivana je toliko smirena da sam se iznenadio kako može tako dobro da se transformiše i bude temperamentna na sceni. Spomenula je da joj je majka Ukrajinka (iz Galicije) i da je temperamentna na nju.
Ali ne znam u kom kontekstu je ona pričala o ovoj predstavi. Ja sam Cigane gledao 2 puta i nijednom je nisam primetio?!
 
Sinoć su na TV Panonija prikazani neki isečci iz predstave i kratak intervju sa Ivanom Knežević. Ivana je toliko smirena da sam se iznenadio kako može tako dobro da se transformiše i bude temperamentna na sceni. Spomenula je da joj je majka Ukrajinka (iz Galicije) i da je temperamentna na nju.
Ali ne znam u kom kontekstu je ona pričala o ovoj predstavi. Ja sam Cigane gledao 2 puta i nijednom je nisam primetio?!

Добро је камуфлирана... Шалим се, у Циганима је збиља тешко издвојити једну из мноштва веома лепих
што глумица, што балерина...
 
Шалим се, у Циганима је збиља тешко издвојити једну из мноштва веома лепих што глумица, што балерина...

Živa istina. Ne znam u koju ću pre da pogledam, ma pola predstave blenem u njih umesto u glumce :whistling:
Kad smo već kod balerina iz PNT-a, primetio sam ih na Fox-u kod Laneta Gutovića. To su one "glavne" što igraju u svim predstavama. Tu malo đuskaju uz muziku ili statiraju kad treba.
 
Недавно сам по 100-ти пут гледала Цигане, па сам мало обратила пажњу на реакције публике и баш
сам приметила то што ти причаш, мушкарци пиље у стварно прелепе глумице и балерине, а кад дође
она сцена кад Вујке открива груди Весни Паштровић, е ту настаје потпуни тајац...:whistling:
 
sve pohvale, na skali od 1 do 10, ocenjujem sa 11... ;) gledecu je sigurno opet. treba sa toliko velikom postavom napraviti tako dobru predstavu, gluma, glumci igraci scena, svesve... ali posto je ovo mjuzikl, takodje visoko kotirana je i predstava cikako, jos bolja nego cigani...
 
Отказана је вечерашња представа Цигана, због болести глумца...

Сутра би требало да се игра јубиларна 100-та представа, али и то је крајње неизвесно... :(
 
Poslednja izmena:
Predstava je odlicna... sve pohvale glumcima :)
u pocetku mi je bilo malo dosadno dok nisam shvatila i povezala likove, ali zato kasnije mislim da nisam ni jednom trepnula :) :klap:
samo steta sto ne zivim u BG-u... mislim da ne bih izlazila iz pozorista :whistling:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top