Cice s naslovnice...

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Citat:
Original postavio Aleksej_BASO
A da znas kako yebavam i kako izgledam bilo bi ti zao sto nemas prodju kod mene!
Klikni mu na sliku u javnom profilu i bice ti bas "zao" raindog!
Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha!
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Stalno kad neko ogovara neku devojku ja kazem,zasto ona sad ne ogovara tebe nego ti nju? Zato sto ona verovatno ima nesto bolje da radi.Ili ako hoces,ogovara nekog boljeg od tebe.Ogovaranje je jedna od dve najbeskorisnije stvari na svetu.Druga je kajanje.Ja nikad nikog ne ogovaram.
 
produkt....pro dukt....pr o du kt.....o slatka sretjo.....produuuktttttt........a prozivodjachi smo miiiiiii.....zlooooo......chudimo se svojim fekalijama......pipni....mozhda nije loshe kao shto mirishe.....kasnije tjemo o detaljima......lepo je na oko.....eci peci pec.....eci peci pec.....ECI PECI PEC
 
raindog:
i dalje ne :shock::lol:
jer nisi odgovorio shta u stvari ochekujesh od svoje devojke
najbitnije kako si naglasio je fizichki izgled
to shto su je svi ****** nije bitno
a bitno je i da je glupa

pa sam ja i dalje zbunjena shta si u stvari hteo da radish sa njom , ako vec nisi hteo da je jebesh i nisi mogao da vodish sa njom visoko intelektualne razgovore kojima i inache sklon

da je shtatash okolo i pokazujesh ? :lol:





:lol::lol::lol:






ahahahhahahhahah :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ahahahhahahhahaha

pregorecu sad od silne nesrece shto ne spadam u grupu mentalno retardiranih osoba koje tebe extremno privlache :lol:

Jest ti stvarno toliko plicak ili se previs?

Evo pokusacu jos jednom da ti objasnim:

Ako devojka dobro izgleda to mi se svidja!

Ako se ****** sa svim to ce me odbiti od nje bez razmisljanja.

Inteligencija nije presudna.

Mene Xtremno privlace dobre *****, a to ocigledno to nici, mada kako si plicak ne bi me cudilo da dobro izgledas.

I da, volim da je pored mene lepa zenska da je setam okolo i pokazujem!
 
bejbica:
Citat:
Original postavio Aleksej_BASO
A da znas kako yebavam i kako izgledam bilo bi ti zao sto nemas prodju kod mene!
Klikni mu na sliku u javnom profilu i bice ti bas "zao" raindog!
Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha!
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


Zato si ti ekstra doba *****, jel?

Steta sto dama cije se nogice vide na slici u javnom profilu nece da kaze kako joj je lapo!

@luckasta, nisam ovo shvatio kao ogovaranje, nego pricu o ribi koja ce jednog dana mozda i da bide eka poznata faca, da vidite kako se pocinje...

P.S. Citaopsam dansa CKM kaze da studira tehnicki faks u zrenjaninu, hahahahah!
 
kako kenjash..rekla kazala..chisto proseravanje..ok cica se slika, glupa je, ***** je, nisi je kresnuo..jao kakav bedak..saosecam..odakle toliki primitivizam..povrshnost..kretenizam..ogranichenost..ako ne bude na trecem nije normalna, ako bude na prvom drolja je..ok znamo, samo tvoja mama nije..kakvo poshtovanje zenskog roda..
 
Kako to obichno biva, kada pokusavate podmetnuti drugom, vrati vam se istom mjerom. Upravo to se desilo slovenackoj drzhavnoj televiziji emitujuci emisiju u kojoj je pokusala dokazati da su top modeli osobe bez mozga. No, cijela se emisija okrenula u svoju suprotnost kada je bivsa Miss Universe (za 2002.godinu), Iris Mulej, pokazala da moze da se nosi i sa serijom logickih testova, matematickih jednacina i drugim problemima, koje su za potrebe emisije proveli strucnjaci iz Mense. Iris je djevojka ciji je IQ visi nego kod prosjecnog nuklearnog fizicara i iznosi lijepih 156. Ona je svojedobno, sa 16 godina, napustila skolu da bi napravila karijeru modela...
post-7283-1108547106_thumb.jpg
 
Gazdarica:
Kako to obichno biva, kada pokusavate podmetnuti drugom, vrati vam se istom mjerom. Upravo to se desilo slovenackoj drzhavnoj televiziji emitujuci emisiju u kojoj je pokusala dokazati da su top modeli osobe bez mozga. No, cijela se emisija okrenula u svoju suprotnost kada je bivsa Miss Universe (za 2002.godinu), Iris Mulej, pokazala da moze da se nosi i sa serijom logickih testova, matematickih jednacina i drugim problemima, koje su za potrebe emisije proveli strucnjaci iz Mense. Iris je djevojka ciji je IQ visi nego kod prosjecnog nuklearnog fizicara i iznosi lijepih 156. Ona je svojedobno, sa 16 godina, napustila skolu da bi napravila karijeru modela...


I ti si poverovala u to?

Tako lako nasedas na propagandu kad je u pitanju dokazivanje zenske superiornosti.

Ej bre i ti ocekujes da progutamo to da riba ima 156 iq???


Drugo nisam nikome smestao nista nego sam ispricao podlogu price riba koje dospeju na naslovne strane!


Ej bre nije isla u skolu a nosi se sa matematickim jednacinama... i ostalo.

Mis'm stvarno, za koga me ti drzis....
 
Devilishgirl:
kako kenjash..rekla kazala..chisto proseravanje..ok cica se slika, glupa je, ***** je, nisi je kresnuo..jao kakav bedak..saosecam..odakle toliki primitivizam..povrshnost..kretenizam..ogranichenost..ako ne bude na trecem nije normalna, ako bude na prvom drolja je..ok znamo, samo tvoja mama nije..kakvo poshtovanje zenskog roda..

Nije rekal kazala, znam je, i znam sta je bilo.

A i po PP ljudi iz NS sam jos sto sta cuo, ali necu iznositi ovde.

Uopste mi nije zao sto je nisam kresnuo, zao mi je sto nije bila normalna devojka, ocigledno nisi shvatila sta sam hteo reci.
 
Aleksej, ti si jedna obicna budala, koja negira sve sto joj ne odgovara...
Ono sto sam navela, mozes lako da provjeris, mada ne znam ima li uopste svrhe, buduci da si bio u stanju da izvalis glupost da se radi o propagandi... Da, drzavna televizija ce sebe da izvrgne ruglu, zbog neke misice... Stvarno bi trebalo da razmislis, prije nego pocnes da lupas kojesta...
I, da ista znas o Mensinim testovima, znao bi da nosu zasnovani na znanju koje se stice u skoli...
No, naravno, otkud bi ti bilo sta znao o testovima za visokointeligentne osobe...
 
I to je sve sto si bio u stanju da smislis?

Ironiju na stranu, navedeni primjer je upravo zorno ilustrovao kako stereotipi koje se i u ovom topicu promovisu, ne moraju da imaju veze sa istinom...
I, slovenacka televizija je krenula sa istog stanovista, pa ispusila...
Ako se neko bavi manekenstvom, to ne znaci ni da je glup, ni da je pametan, nego da je maneken...
 
Gazdarica:
Aleksej, ti si jedna obicna budala, koja negira sve sto joj ne odgovara...
Ono sto sam navela, mozes lako da provjeris, mada ne znam ima li uopste svrhe, buduci da si bio u stanju da izvalis glupost da se radi o propagandi... Da, drzavna televizija ce sebe da izvrgne ruglu, zbog neke misice... Stvarno bi trebalo da razmislis, prije nego pocnes da lupas kojesta...
I, da ista znas o Mensinim testovima, znao bi da nosu zasnovani na znanju koje se stice u skoli...
No, naravno, otkud bi ti bilo sta znao o testovima za visokointeligentne osobe...

Ma daj ne mogu da verujem u takve gluposti, a o tetsovima znam dosta, ne brini.

Pricam ti pricu...
 
Gazdarica:
Ako se neko bavi manekenstvom, to ne znaci ni da je glup, ni da je pametan, nego da je maneken...


Aha, kad neko ne zavrsi ni prvu godinu skole, i ne moze da upise neku bolju skolu, jer iako dolazi iz selendre nema dobar uspeh u osnovnoj, i ako ga svi izyebu koji hoce, cela rumenka, veternik, futog novi sad, .....

Ne znaci da je glup!

OK, da znam.
 
Aleksej, ja sam odgovarala na tvoje pitanje, da li mislimo da je 90 % modela, kao ta tvoja riba...
Nju konkretno nisam komentarisala...
A, ako si zelio horsko pljuvanje po modelima, ili samo po njoj, mogao si tako topic da koncipiras...
Doduse, u tom slucaju bi bio zakljucan... :mrgreen:
 

Back
Top