Chelsea FC

Užitak je neprocjenjiv! Nek je vječna Crna Gora! Nek je vječan Čelzi!

Kapiteni.jpg
 
Sinoć sam bio zadivljen kako funkcioniše lijeva strana Engleza zaključno sa Terijem...Ešli Jang, Ešli Kol i Džon Teri!
Bio sam zadivljen i koliko Lampard u 33.-oj godini želi da igra za Englesku...kako se samo zagrijavao na poluvremenu, odvojen od ostalih...
Shvatio sam i zašto je Teri kapiten i svog tima i reprezentacije... On se nikad ne izdvaja iz grupe svojih saigrača(uvijek je u centru zbivanja), bio je apsolutno posvećen u svakom trenutku utakmice... Kako je samo izgrlio svoje na kraju utakmice i tješio ih da su odradili svoj posao...
Kakav je samo osećaj bio viđeti Lamparda na samo 10 metara od mene kako izvodi korner... Morao sam da ustanem... Sećam se da je Jeka ovđe komentarisala da izvodi sjajno kornere - istina je! Čovjek nije ni trepnuo kada je izvodio korner iako je atmosfera bila uzavrela, iako je bio pred najžešćim navijačima Crne Gore... Kakav igrač! Prolazilo mi je kroz glavu koliko sam njegovih kornera pogledao na televizoru...koliko su mi ti korneri sreće donijeli... Fudbal je magija!

Za cijeli život će mi biti drago što sam prisustvovao toj sjajnoj utakmici, što sam utrčao na teren, što sam proslavljao sa našim fudbalerima u dresu Terija(tata mi ga je uzeo na Stemford Bridžu) sa šalom Crne Gore!
Teri je ipak došao u Podgoricu prije nego ja na Stemford Bridž! Ali obećavam da ću mu uzvratiti na isti način dok mu još bude trajala karijera fudbalera!

Duel za pamćenje! Borba do zadnjeg trenutka! Dvije moje ljubavi na istom mjestu - Crna Gora i Plavci(posebno Teri kao moj omiljeni igrač)...razočaranje, dizanje iz pepela, euforija...sve to u samo 4 sata boravka na stadionu! :heart:

Elsad i Ešli.jpg


 
Poslednja izmena od moderatora:
http://www.vijesti.me/sport/ceh-vucinic-mi-je-dao-dva-gola-clanak-42416 :)
nek se ceh posveti svome klubu :mrgreen:
viljas boas je izjavio da anelka,drogba i kalu ne napustaju klub u januaru...
ali zato hoce na ljeto...skoro sam sigurna da je Kalu pripremio ispisnicu...a neki glupi neambicizni klub (khm...arsenal) pristojni dzakcic zlatnika...

Chelsea: Cech; Bosingwa, Ivanovic, Terry, Cole; Mikel, Lampard, Ramires; Sturridge, Drogba, Mata.
Subs: Turnbull, Romeu, Malouda, Meireles, Lukaku, Alex, Anelka.

Tores je suspendovan tri utakmice... standardna postava ove sezone...Aleks se vratio na klupu posle suspenzije ...Nema Kalua...svevisnji nas je pogledao...

Everton: Howard; Hibbert, Jagielka, Distin, Baines; Coleman, Fellaini, Rodwell, Osman; Cahill; Saha.
Subs: Mucha, Heitinga, Bilyaletdinov, Drenthe, Stracqualursi, Neville, Vellios.

Everton mi je drag klub i imaju sjajnog trenera i dobru ekipu.Igraju chvrsto,odlicnu odbranu...Kejhil je njihova najveca uzdanica protiv nas, pamtim ga kad je 2008 u poslednjoj minuti dao gol makazicama za 1-1...felaini bi 'ladno mogao da igra u prvom timu bilo kog kluba velike cetvorke (u liverpulu i arsenalu komotno :lol:).Bejns takodje. U pet utakmica, niti jednom nisu izgubili od nas (sad mogu da kazem...od mene :lol: ), ali su poslednji put pobijedili davne 1994

Sudija Majk Dzouns...nije mi poznat...

dosadnjikava utakmica...kapiten postigao gol na jubilarnom mechu...ramiresh odigrao slabo, uprkos tome sto je dao gol i trchao...s razlogom je drogba uperio prstom na matu! mozak ekipe. imamo filozofiju cika-caka-fol za AVB i igranje na malom prostoru...esli kol igra najbolju sezonu od ne-pamtim-kad...a svake je odlican.
 
Poslednja izmena:
Stvarno se neću śekirati oko toga što ne mogu da budem član ovog foruma... Redovno mi brišu i ispravljaju poruke samo zato što sam Crnogorac i zato što pišem na crnogorskom jeziku... Iz toga zaključujem da Crnogorci nijesu dobrodošli...

Bilo mi je zadovoljstvo pisati na ovom forumu(jedan veoma dug vremenski period, preko 5 godina)... Za svo to vrijeme sam stigao da budem i moderator na ovom forumu(na više podforuma)... Forum mi ostaje u dragom śećanju jer sam mnoge svoje radosti podijelio pišući na njemu...
Smatram da su sa njega išćerani(kulturno ili kaznama) mnogi članovi koji su vrijeđeli(svi iz nekih posebnih razloga)... Rezultat toga je da je forum drastično osiromašio što se tiče različitih mišljenja i uopšte različitosti... To nije samo problem ovog foruma... To je i problem države iz koje je ovaj forum... Ja nemam namjeru da te probleme rješavam...

Ovo je moj potonji post na ovom forumu, usput i na meni omiljenoj temi...

Još samo jednom ću se javiti...a to je kada ispunim obećanje(kada se budem fotografisao sa Terijem na stadionu Čelzija)... Tada ću postaviti samo fotografiju bez teksta...

Veliki pozdrav za sve moje drugare sa foruma(koji su tu, a i oni koji više nijesu)...:heart:

CHELSEA FOREVER AND EVER ! ! ! ! ! ! ! !
 
Ajde Grizli i onako nam je forum prso skroz, jos ti ako odes stvarno covek nece imati sta da vidi. Ne ulazim u to da li su tvoji stavovi ispravni ili ne, ali jednostavno si autentican lik i umes da dignes prasinu za sobom a to je ono sto se trazi. Nemoj da ides, ispadas slabic :(
 
Sudjenje opet kriminalno... bar dva-tri cista faula nad Toresom nisu svirana, i to u zoni suta, Scesni trebao dobiti crveni za ono... bezobrazluk. Ni Celsi mozda nije zasluzio pobedu, po meni prolazna ocena samo za Kola, Lamparda, Ramiresa i Matu, ostali u bledom izdanju manje ili vise... mozda jos vredi pomenuti Staridza i Toresa i to je to...

Osloboditi se starog gvozdja sto pre, dovesti mladje igrace zeljne igre. Kad Maluda ulazi da spasi utakmicu a ustvari je usere onda je sve jasno...
 
Sudjenje opet kriminalno... bar dva-tri cista faula nad Toresom nisu svirana, i to u zoni suta, Scesni trebao dobiti crveni za ono... bezobrazluk. Ni Celsi mozda nije zasluzio pobedu, po meni prolazna ocena samo za Kola, Lamparda, Ramiresa i Matu, ostali u bledom izdanju manje ili vise... mozda jos vredi pomenuti Staridza i Toresa i to je to...

Osloboditi se starog gvozdja sto pre, dovesti mladje igrace zeljne igre. Kad Maluda ulazi da spasi utakmicu a ustvari je usere onda je sve jasno...

:sad2::sad2::sad2: :mrgreen:
 

:rtfm: http://www.goal.com/en-gb/news/2896...per-wojciech-szczesny-admits-he-was-lucky-not

Arsenal goalkeeper Wojciech Szczesny admits he was lucky not to get sent off against Chelsea

The young shot-stopper confessed he thought he was heading for the tunnel after bringing down Ashley Cole, as fellow team-mates take to Twitter to express their derby day delight

Arsenal goalkeeper Wojciech Szczesny has conceded he was lucky not to be sent off in Arsenal’s dramatic 5-3 victory over north London rivals Chelsea.

The 21-year-old rushed out of his goal and lunged at the feet of Ashley Cole, bringing the England man to the ground. Szczesny’s blushes were spared by retreating defenders, as referee Andre Mariner showed leniency and deemed him not to be the last man, brandishing just a yellow card.

However Szczesny has since confessed he thought he was lucky not to receive his marching orders.

He wrote on his Twitter account: “I don't know why I stayed on the pitch but WHAT A GAME!! Great spirit, great atmosphere and a great win!”

He also mocked in-form team-mate Robin Van Persie, whose hat-trick took his tally to 28 goals in his last 27 Premier League games, with Szczesny writing: “RVP needs to start scoring though!!”

Derby day debutant Andre Santos marked the occasion with his first goal for the club, followed by an interesting celebration.

The Brazilian has since revealed his obscure dance was directed at fellow countryman Ramires.

“I'd read that Ramires promised to score today and dance. So I decided to celebrate by dancing to the music of Michel Teló [a Brazilian singer]” he wrote on Twitter.

Midfield maestro Aaron Ramsey played a pivotal role in Arsenal’s win, playing an exquisite ball through to Gervinho, who laid it on a plate for Van Persie to grab his first of the afternoon.

The Welsh captain has also had had his say on the win, whilst also urging his Twitter followers to encourage Emmanuel Frimpong to uphold his promise of dying his hair pink if Arsenal won.

“What an unbelievable game. Changing room is buzzing! Great character from the boys. Get onto Emmanuel Frimpong to die his hair pink like he said!”

Injured midfielder Jack Wilshere also showed his support for the team, claiming ‘Arsenal are back’.

“Great day to be a gunner, was at the game fans were amazing and so was the team! Pipe down haters we just showed we're back,” he wrote on Twitter.
 
Nekako mi se dopadaju reakcije igrača arsenala, odmereni su u izjavama i razumeju fudbal kao igru, kod nas kad se završi partizan zvezda sportske atmosfere nigde samo pljuvanje.
S druge strane na theshedend.com kritikuju se 99% igrači čelzija zbog igre, kod nas posle derbija svi zvone o sudijama i lošim odlukama.
Dobra utakmica. 3 boda ko 3 boda, ne žalim mnogo.
U svakom slučaju bolje od arsenala nego od ManU.
 
:rtfm: http://www.goal.com/en-gb/news/2896...per-wojciech-szczesny-admits-he-was-lucky-not

Arsenal goalkeeper Wojciech Szczesny admits he was lucky not to get sent off against Chelsea

The young shot-stopper confessed he thought he was heading for the tunnel after bringing down Ashley Cole, as fellow team-mates take to Twitter to express their derby day delight

Arsenal goalkeeper Wojciech Szczesny has conceded he was lucky not to be sent off in Arsenal’s dramatic 5-3 victory over north London rivals Chelsea.

The 21-year-old rushed out of his goal and lunged at the feet of Ashley Cole, bringing the England man to the ground. Szczesny’s blushes were spared by retreating defenders, as referee Andre Mariner showed leniency and deemed him not to be the last man, brandishing just a yellow card.

However Szczesny has since confessed he thought he was lucky not to receive his marching orders.

He wrote on his Twitter account: “I don't know why I stayed on the pitch but WHAT A GAME!! Great spirit, great atmosphere and a great win!”

He also mocked in-form team-mate Robin Van Persie, whose hat-trick took his tally to 28 goals in his last 27 Premier League games, with Szczesny writing: “RVP needs to start scoring though!!”

Derby day debutant Andre Santos marked the occasion with his first goal for the club, followed by an interesting celebration.

The Brazilian has since revealed his obscure dance was directed at fellow countryman Ramires.

“I'd read that Ramires promised to score today and dance. So I decided to celebrate by dancing to the music of Michel Teló [a Brazilian singer]” he wrote on Twitter.

Midfield maestro Aaron Ramsey played a pivotal role in Arsenal’s win, playing an exquisite ball through to Gervinho, who laid it on a plate for Van Persie to grab his first of the afternoon.

The Welsh captain has also had had his say on the win, whilst also urging his Twitter followers to encourage Emmanuel Frimpong to uphold his promise of dying his hair pink if Arsenal won.

“What an unbelievable game. Changing room is buzzing! Great character from the boys. Get onto Emmanuel Frimpong to die his hair pink like he said!”

Injured midfielder Jack Wilshere also showed his support for the team, claiming ‘Arsenal are back’.

“Great day to be a gunner, was at the game fans were amazing and so was the team! Pipe down haters we just showed we're back,” he wrote on Twitter.

:sad2::sad2::sad2::mrgreen:
 

Back
Top