Quantcast

Chelsea FC

HYPE

Domaćin
Poruka
4.498
Ma dobar je Tores, samo nije navikao da igra u malim klubovima ...

Cemu sad ovo? Jel ja sad treba da odem na Juventusovu temu i da napisem kako oni mogu osvojiti Kalco samo ako nameste prvenstvo? Ja mislim da nema potrebe za vredjanjem.

Iskreno, dosad sam mislio da si korektna osoba, a ne kao ovi klinci sto idu od teme do teme protivnickih klubova i pljuju...

peti ligament

Buduća legenda
Poruka
28.475
Prvo je De Gea odbranio, pa onda iz odbitka je sutnuo preko... ako mislimo na isti napad.
To, nego mi muka bilo da pojašnjavam cio tok akcije...suština je ista :D

Tores po meni igrac utakmice. Prvo sansa koju je stvorio za Ramiresa (ista situacija kao protiv Leverkuzena, cim on dobije loptu svi se fokusiraju na njega i onda samo pas u sredinu), onda majstorski gol, pa to kad je promesao odbranu i De Gea odbranio, pa onda kako je De Geu poslao po burek, ali onda promasio, steta...
*******, ne možeš da promašiš prazan gol koji bi tvoj tim vratio u igru i da istovremeno budeš igrač utakmice...iako je definitivno dobro odigrao, još to nije Tores kakvog svi pamtimo.

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
toresu se bas ne da :(
nije sramota izgubiti protiv mancester junajteda u zaletu, ono sto me nervira jeste koliko smo losi u odbrani.i fil daud, standardno.
mi.
Nismo vise cvrsti kao prije, kod Runijevog gola smo se bas izblamirali,potpuna dezorijentacija i nekomunikacija, a koje bre cuvao Smolinga?!
utakmica kao utakmica je bila dobra...
i da, igrali smo bolje kad je izasao lampard i usao anelka...po nekim aspektima...brzi smo i anelka je asistirao toresu, ali po tdrugim, nemamo stabilnost u sredini, joj majko !!!
Ovo su novi poceci,meni je drago sto nam nije start super-duper kakav je bio sa Ancelotijem i Skolarijem pa je posle bilo budibogsnama.AVB zna sta radi,vjerujem i mislim da ce na kraju sve biti OK.
A o tituli je rano govoriti,samo znam da Arsenal nije taj koji ce je osvojiti

Poslednja izmena:

GRIZZLY

Iskusan
Poruka
6.916
Cemu sad ovo? Jel ja sad treba da odem na Juventusovu temu i da napisem kako oni mogu osvojiti Kalco samo ako nameste prvenstvo? Ja mislim da nema potrebe za vredjanjem.

Iskreno, dosad sam mislio da si korektna osoba, a ne kao ovi klinci sto idu od teme do teme protivnickih klubova i pljuju...

Ti ako bi to napisao na Juventusovoj temi, ne bi ništa slagao...jer je to u današnjem vremenu apsolutna istina(a što se tiče apsolutne istine o veličini klubova, istina stoji ovako...ne postoje veliki i mali klubovi, već samo klubovi koji su osvojili više i manje trofeja...ta razlika ne utiče na njihovu veličinu jer veličinu nečega karakterišu mnogobrojni drugi faktori)...

Post koji je napisao Walken je u stvari provokacija upućena meni...na koju ja naravno ništa neću odgovoriti jer u njoj nema grama istine(sam Tores tako zbori)...

P.S. Čestitam na položenim ispitima:D :super:

HYPE

Domaćin
Poruka
4.498
Smolinga niko nije morao da čuva jer je bio u ofsajdu...

Da, to je tacno. Cini mi se da ga je Lampard cuvao, ali ga je pustio jer se citava zadnja linija pomerila napred da napravi ofsajd, pa onda i Lampard s njima. Jedini se on i okrenuo prema pomocniku i digao ruku... ali sta je tu je. Ruku na srce, i Junajted je trebao dobiti penal kad je Ivanovic igrao rukom, ali 1 penal prema dva gola iz ofsajda... opet smo osteceni

P.S. Čestitam na položenim ispitima:D :super:

Hvala :)

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
ijao.
gledam produzetke...izjeda me krivica sto tek sad dodjoh kuci...i gledam...i komentarisem...i nerviram se...i chudim se rezultatu sa lajvskora...i kako to da aleks i dalje igra...
i kapiram...posle dobrih 45 minuta...
da ja gledam snimak...da je ovo prvo poluvrijeme...
treba zdravije da zivim.
:lol:
ma najbitnije da smo mi prosli u sledecu rundu :D

Poslednja izmena:

Franco Zarezi

Iskusan
Poruka
5.508
ijao.
gledam produzetke...izjeda me krivica sto tek sad dodjoh kuci...i gledam...i komentarisem...i nerviram se...i chudim se rezultatu sa lajvskora...
i kapiram...posle 45 minuta...
da ja gledam snimak...da je ovo prvo poluvrijeme...
treba zdravije da zivim.
:lol:
ma najbitnije da smo mi prosli u sledecu rundu :D
Loš je Čelsi bio danas, Lukaku nikako da se sastavi, Lampard dosta sporiji nego ranije jedino golman je bio vrhunski - igrač utakmice po meni :worth:, mogao bi Čeh na klupu malo ... Još ovi nesretnici iz Fulama promašili penal u drugom poluvremenu ...

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Loš je Čelsi bio danas, Lukaku nikako da se sastavi, Lampard dosta sporiji nego ranije jedino golman je bio vrhunski - igrač utakmice po meni :worth:, mogao bi Čeh na klupu malo ... Još ovi nesretnici iz Fulama promašili penal u drugom poluvremenu ...
lukaku se i tetura k'o drogba :lol:

Generalno ekipa nije znala da se sastavi. Svidja mi se sto su mladjani igrachi igrali, to je valjda sad nova filozofija, Karling Kap za klince...Rajan Bertrand je bio dobar,Luiz, MekEhran solidan al moze to bolje i Romeu...Ovo ostalo, sve po principu toplo-hladno, prvih 45 minuta nisu znali shutnut kao da je lopta zarazna...treba vise sigurnosti generalno u ekipi, izgubili smo onog naseg prepoznatljivog samopouzdanja...Lampard jeste bio spor,al chim je ushao vidjela se nekakva ideja...Aleks dobar prvo poluvrijeme, odlican, a drugo los+crveni karton, zajeb'o penal...On jednostavno nije inteligentan igrac,koliko mi god gotiva bio...fizicki ima sve karakteristike,ali inteligencija mu je 0...
Nisu ovi jos zreli.
Fereira prezivljava svaki rezim, a na nivou je rezervnog odbrambenog igraca Arsenala...i tako vec godinama, nas Taljeran,samo sto je ovaj bio pametan,lukav i domisljat...kod Fereire ne vidim nista, otkad je dosao, samo neko trcanje i pomjeranje njegove kosice na vjetru...
Bolji su igraci od njega napustali klub za male pare.
On je i dalje tu.Kako,ne znam.

turnbull je cakan i jeste bio dobar u penal seriji, al Ceh je Ceh...sve zavisi ako je teze p ovrijedjen,ako jeste,onda neka brani Turbull... mozda je Ros dobio malo sigurnosti sad...doimao je prilicno lezerno i pouzdano danas...a sjecam se njegove utakmice protiv nekog grckog tima ili kiparskog u LS,valjda je bio Apoel...ijao...

Splatt91

Domaćin
Poruka
4.845
Tores gol danas,pa posle crveni..Mora on nesto da zasere...:D

10211051.jpg

Nisam mogao da odolim :mrgreen:

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Jao,Tores...sjajan gol u njegovom stilu,asistencija i crveni karton...jao...jao...bas mu se ne da,pa to je strasno...
al ajde,crveni k' o crveni, nema ko ga nije dobio u ovom kolu...al start je krajnje idiotski...i to pred majk dinom koji jedva ceka nesto da zgrijesimo...
Odlicna asistencija Mate, odlicna igra Meirelesha...Mikel je isto dobro igrao, pozrtvovano...sredina dobro funkcionise...
Esli Kol stvarno nije morao da napravi onaj start...moramo da se bolje cuvamo tokom prekida, posebno sto to nije Cehova jaca strana...Al Esli je bio dobar danas, probijao se po lijevoj strani, stvarao shanse, cuvao loptu , iznudio nekoliko auta...sta drugo ocekivati od najboljeg lijevog beka na svijetu,a izgledao je prosle sezone malo van forme...
RAMIRES je bio sjajan...promasio je onu shansu na kraju,al dva gola,odlicno kretanje,vuce citav tim...Ancelotijeva,moze se reci,najbolja kupovina.
Maluda je isto bio OK,pozrtvovana asistencija,solidni driblinzi,al sizim od onih njegovih glupiranja na aut liniji...on i Drogba dobro funkcionisu...Drogba se vukao i usporili smo sa igrom otkad je on usao,ali gol je gol...drago mi je sto je dao gol nakon teske povrede...Anelka je isto bio dobar,provukao se 1 na 4, izbacio igraca Svonsija i pogodio precku ....ono sto razlikuje dobre igrace od sjajnih, jeste sto oni takve sanse pretvaraju u golove...Anelka je dobar,ali ne i sjajan igrac...kako god,lijep pokusaj...
Imali smo pad u igri i ritmu kada je izasao Meireles...Mekekran je isto imao par finih poteza,lijepo sto dobija sansu...cini mi se da je on proigrao Ramiresa kad je ovaj sutirao neprecizno, u nadi da ce postici hettrik :D
Sve u svemu, dobra ,napadacki orijentisana utakmica :D...ucenici Murinja koji forsiraju napadacki fudbal...ko bi rekao...igramo na otvaranje, forsiramo loptu po zemlji...aj lajk it.
I nas nekadasnji igrac Skot SInkler je imao par dobrih poteza,al nedovoljno...
jos da junajted ispusti bodove danas,stouk je nezgodan nisu izgubili kuci citave godine...
KEEP THE BLUE FLAG FLY HIGH.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.