Čemu danas služe muškarci?

Pa..uznemiren si.Zašto?

Uznemiren? Pa bas i ne. To se vama tacko cini. Eto mozemo i u vezi toga da se kladimo, da sam mirniji od vas dve zajedno. Ko sto rece kolega kojeg si dirala pruticem necu da kazem gde, ne treba tek tako donositi zakljucke o ljudima. Ako tebe neko uznemirava svojim postupcima, ne zato sto mu je to namera, nego prosto zato sto si se nasla u prostoriji gde je on malo agresivniji, ne znaci da je i doticni uznemiren. Ne valja se projektovati. Ali ima jos jedna stvar tu. Ja mogu da se kladim da ja mnogo manje mrzim od vas dve. Ja izuzetno lako prastam. Ali dosta vise o meni.
 
Uznemiren? Pa bas i ne. To se vama tacko cini. Eto mozemo i u vezi toga da se kladimo, da sam mirniji od vas dve zajedno. Ko sto rece kolega kojeg si dirala pruticem necu da kazem gde, ne treba tek tako donositi zakljucke o ljudima. Ako tebe neko uznemirava svojim postupcima, ne zato sto mu je to namera, nego prosto zato sto si se nasla u prostoriji gde je on malo agresivniji, ne znaci da je i doticni uznemiren. Ne valja se projektovati. Ali ima jos jedna stvar tu. Ja mogu da se kladim da ja mnogo manje mrzim od vas dve. Ja izuzetno lako prastam. Ali dosta vise o meni.
Agresivnost jeste uznemirenost.
Neko ko je pravedan i dobrodušan, nije uznemiren.
Lepo što lako praštaš. Pod uslovom da je to istina.
 
Agresivnost jeste uznemirenost.
Neko ko je pravedan i dobrodušan, nije uznemiren.
Lepo što lako praštaš. Pod uslovom da je to istina.

Ne bih se slozio da se radi o istim stvarima. Uznemirenost podrazumeva unutrasnji nemir. Agresivnost ne nuzno. Agresivna osoba moze ali ne mora da bude uznemirena. Na drugu stranu, ne mogu da kazem da sam uvek smiren. Ja nisam savrsen. Ali svejedno smatram da gresis u proceni. Ne znam kako bih mogao da te razuverim. Ne znam ni da li ima potrebe. Svakako imas pravo da mislis o meni sta hoces. Ja ti na tome svakako necu zameriti. Ja o tebi nemam negativno misljenje, sta god da sam ti rekao u proslosti i sta god da ti mislis o meni. Nisam znao ni da postojis dok se nisi pridruzila onoj nasoj brojalici. Posle sam video da znas da budes fina. I to je sve sto znam o tebi. Da nabrojim stvari koje si pogresno uradila, bas i ne mogu. Mozda ih je bilo samo sto ih se ne secam. Uglavnom, ja nemam nikakav problem s tobom. Pa ni s Neprilagodjenom ( njoj mogu da nabrojim mane, ali reci mi, da l mrzis bebu kad se ukaki? )
 
Ne bih se slozio da se radi o istim stvarima. Uznemirenost podrazumeva unutrasnji nemir. Agresivnost ne nuzno. Agresivna osoba moze ali ne mora da bude uznemirena. Na drugu stranu, ne mogu da kazem da sam uvek smiren. Ja nisam savrsen. Ali svejedno smatram da gresis u proceni. Ne znam kako bih mogao da te razuverim. Ne znam ni da li ima potrebe. Svakako imas pravo da mislis o meni sta hoces. Ja ti na tome svakako necu zameriti. Ja o tebi nemam negativno misljenje, sta god da sam ti rekao u proslosti i sta god da ti mislis o meni. Nisam znao ni da postojis dok se nisi pridruzila onoj nasoj brojalici. Posle sam video da znas da budes fina. I to je sve sto znam o tebi. Da nabrojim stvari koje si pogresno uradila, bas i ne mogu. Mozda ih je bilo samo sto ih se ne secam. Uglavnom, ja nemam nikakav problem s tobom. Pa ni s Neprilagodjenom ( njoj mogu da nabrojim mane, ali reci mi, da l mrzis bebu kad se ukaki? )
Prvo, nisam se ukakila i nema razloga da me mrzi :mrgreen: a drugo, vratite se na temu. Hvala.
 
Ne bih se slozio da se radi o istim stvarima. Uznemirenost podrazumeva unutrasnji nemir. Agresivnost ne nuzno. Agresivna osoba moze ali ne mora da bude uznemirena. Na drugu stranu, ne mogu da kazem da sam uvek smiren. Ja nisam savrsen. Ali svejedno smatram da gresis u proceni. Ne znam kako bih mogao da te razuverim. Ne znam ni da li ima potrebe. Svakako imas pravo da mislis o meni sta hoces. Ja ti na tome svakako necu zameriti. Ja o tebi nemam negativno misljenje, sta god da sam ti rekao u proslosti i sta god da ti mislis o meni. Nisam znao ni da postojis dok se nisi pridruzila onoj nasoj brojalici. Posle sam video da znas da budes fina. I to je sve sto znam o tebi. Da nabrojim stvari koje si pogresno uradila, bas i ne mogu. Mozda ih je bilo samo sto ih se ne secam. Uglavnom, ja nemam nikakav problem s tobom. Pa ni s Neprilagodjenom ( njoj mogu da nabrojim mane, ali reci mi, da l mrzis bebu kad se ukaki? )
Mislim da dosta dobro procenjujem ljude, bez obzira na sve.
Dovoljno je i ovo do sada da se vidi ko o kome šta misli.
 
Mislim da dosta dobro procenjujem ljude, bez obzira na sve.
Dovoljno je i ovo do sada da se vidi ko o kome šta misli.

Dobro, ako ti tako kazes. Moje misljenje na tu temu poznajes. Nema potrebe da ga ponavljam.

Mogu samo da dodam da je bio tu jedan profesionalni psiholog koji je isto tako bio ubedjen da me je dobro procenio. On je psiholog. To mu je posao, da procenjuje ljude. Nema gde nije pogresio i on to vrlo dobro zna. Ja ga ovom prilikom pozdravljam ( u slucaju da cita. )
 
Mogu samo da dodam da je bio tu jedan profesionalni psiholog koji je isto tako bio ubedjen da me je dobro procenio. On je psiholog. To mu je posao, da procenjuje ljude. Nema gde nije pogresio i on to vrlo dobro zna.

Нема већих дудука за психологију од дипломираних психолога.
 
Obično imaju nekog ludaka u bliskom okruženju...ali otkud psihijatri na temi o muskarcima?
Pravi muškarci imaju uvek istu ulogu, jer je sami odredjuju izborima, a čemu služe "civilizovani robovi" ne bih znao, verovatno kao slika, za ukras i uspeh neke žene....
 
Нема већих дудука за психологију од дипломираних психолога.

Osim sto je psiholog, levicar je, komunista u dusi, verovatno i feminista. A ono sto sam cuo o njemu, a cuo sam svasta, i to iz pouzdanih izvora, kada bi se obelodanilo, mnoge bi iznenadilo. A tice se nacina na koji se ponasa kod kuce. Da sam ja sad neki osvetoljubivi tip, ja bih to odavno uradio. Nije fizicki nasilan, da se razumemo, ali ni ne mora da bude. I to je fino prikriveno, spolja se uopste ne vidi. Spolja deluje sve savrseno.
 
Osim sto je psiholog, levicar je, komunista u dusi, verovatno i feminista.

Па требало би, јер та два иду руку под руку.

Веровање на Западу је да су за феминизам заслужни женски активизам и одмењивање мушкараца у фабрикама за време Другог светског рата, после ког су жене одлучиле да остану у тим фабрикама. Ја, са друге стране, тврдим да је за феминизам најзаслужнији комунизам[1] као противтежа капитализму.

На који начин је комунизам заслужан?

По доласку комуниста на власт у Русији и Кини, те земље су индустријски заостајале између тридесет и педесет година за својим љутим ривалом — капиталистичким Западом. Тај заостатак је могао да се надокнади једино усредсређивањем на учење и увећањем броја радилица. Ова друга ставка је у пракси значила дозволити женама да раде у фабрикама и државним институцијама.

Када су руководиоци на Западу схватили да ће их комунисти, услед бројчане надмоћи, временом надмашити у производњи, дозволили су и они женама да раде. Наравно, то се није одиграло под паролом победе над комунизмом, већ под паролама једнакости, људских права итд. како би звучало племенито просечном кмету.

Дакле, да није било баука комунизма, феминизам на Западу или не би заживео уопште или би заживео тек када би се створили услови за Земљу Дембелију. Капиталисти се ту ништа не би питали, као што нису вековима пре тога. Али пошто су и капиталистички Запад и комунистички Исток на Питање свих питања дали исти одговор (наиме, да је моћ у индустрији тј. новцу), све остало се одиграло по принципу нужности.

[1] Заправо је најзаслужнији Рат као отац свих ствари, али то је већ филозофско становиште које ће заувек остати неприхваћено због термина који за већину има негативну конотацију сам по себи.
 
Nije fizicki nasilan, da se razumemo, ali ni ne mora da bude. I to je fino prikriveno, spolja se uopste ne vidi. Spolja deluje sve savrseno.

Споља гладац, изнутра јадац.

Иначе, ја знам једну психолошкињу која отворено саветује трудне младе жене да абортирају, како им каријера не би испаштала.

Култ смрти...
 
Onda sam se ja ozenio sa vanzemaljcem a ne sa zenom posto kad smo se upoznali , ona je radila a ja ne. Moja firma je godinu dana pre toga riknula. I uopste joj to nije bilo presudno vec joj bilo mnogo vaznije kakav sam ja covek. Sad radimo oboje i imamo sina. To sto ti pises nije nikakvo pravilo.
Можда је стварно, нпр. са Венере :D Ја док се не уверим на личном примеру не могу у то да верујем, позитивни примери су за мене невероватна реткост.
 
IMG_6068.jpeg



IMG_6067.jpeg
 

Back
Top