Čemu danas služe muškarci?

Mislim da bi, bez obzira na sve.
Nisi ti baš tako bezosećajan.Eto, to mislim.
Ja nikad nisam sebe promovisao kao zenomrsca jer nisam....niti ces naci u realu ijednu zenu koja ce to reci ili pomisliti za mene...Ali sta ces, reality i tako ispadne..
A jesam pomalo antifeminista, smeta mi sto se dohvate kao da pomazu zenama a ne pomazu , izgledaju mi kao jajarke politicarke, samo lafe kao jedna moja komsinica a od nje samo zlo....ne nista nego bas zlo, jer kad ide nista nista nista, dosadi pa onda okrene na zlo...

Ja sam zenomrzac kad stavim ruku da zene ne ulaze preko reda, kad u busu ocekujem da mladja devojka ustane nekome umesto da ja ustajem, pa opet ustanem, ili da se ne guraju skolarci a narocito nadrndane lajave skolarke pa posle u busu samo skolarci sede a matorci gledaju kroz prozor....i sitno ocajnicki dobacuju...
Ja sam zenomrzac kad na mene ne deluju zvake ajd ti cekaj do sutra a mi da imamo prvenstvo ili pogodnosti....nekad pustim i to da vidim gde je dno....i vidim ga, kroz smeh nekad i ruganje...
Kad nekulturi uvodis red, nekultura ne proziva kulturu nego zenomrsca...

Poslednja izmena:
Служе да финансирају жене и да буду објекат за њихово емоционално истресање.
Onda sam se ja ozenio sa vanzemaljcem a ne sa zenom posto kad smo se upoznali , ona je radila a ja ne. Moja firma je godinu dana pre toga riknula. I uopste joj to nije bilo presudno vec joj bilo mnogo vaznije kakav sam ja covek. Sad radimo oboje i imamo sina. To sto ti pises nije nikakvo pravilo.

Back