- Poruka
- 793
Seselj 90 - ih godina nije imao veliku podrsku pa je skupio preko 30 000 dobrovoljaca.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
...nemam za struju,pa prebacih zicu na Krstaricu...
Како бре не ради!
Код мене ради!
Десни клик, па САВЕ АСсними негде и гледај!
![]()
Ti spremaj kuće tamo po Jadranskom moru,biće iz Srbije posle njegovog dolaska mnogo politički vama pogodnih izbeglica,drugosrbijaša u kolonama.
Nemoj samo da se iznenadis
Ti spremaj kuće tamo po Jadranskom moru,biće iz Srbije posle njegovog dolaska mnogo politički vama pogodnih izbeglica,drugosrbijaša u kolonama.
..ako imaju lovu za godisnji odmor neka dodju...isti drum ce da ih vrati kuci...
....., a šta ako imaju lovu da ostanu da duuugom godišnjem odmoru?
Seselj 90 - ih godina nije imao veliku podrsku pa je skupio preko 30 000 dobrovoljaca.
Mislim da su se šešelj i ekipa naučili pameti tokom 90tih godina a šešelj na robiji?![]()
Čovek se u Hagu brani upravo od optužbi da je on skupljao i finansirao dobrovoljce a vi ovde tvrdite da jeste. Nemojte ga više tako podržavati k'o Boga vas molim
Koliko ja znam - a znam dobro - dobrovoljce ispred SRS nije ni skupljao ni regrutovao Vojislav Šešelj već Branislav Gavrilović i funkcionisali su nezavisno od stranke. To što su oni bili bliski Šešelju, što su se učlanili u SRS i prihvatili njegovu ideologiju nema veze sa njihovim ratnim delovanjem i formiranjem jedinica.
Нетачно,Шешељ се у Хагу бори против оптужбе да је нужна одбрана свог народа када су у питању Срби кривично дело.
Па видиш,то што је он сада на робији га разликује од тебе,разликује човека од пацова.
Када неко има толико снаге и храбрости,да положи свој живот за нешто у шта верује,за неку идеју веома блиску свом народу,његово име ће бити записано у неким будућим уџбеницима,док ћеш ти као и сваки мали човек оставити једино траг у књизи рођених и умрлих.
Са те стране гледишта те и разумем,једноставно,није свако рођен,нити обдарен са карактером и снагом,то је оно што се годинама формира и што одваја људе од гмизаваца,бубашваба и остале гамади.
Ја нисам присталица СРС,неке идеје попут Монархизма,Мулти-Култи Велике Србије,анти-клерикализма ми једноставно не пашу.Али Војислав Шешељ је заиста човек од кога се уче оне ствари које ти Обрадовићеви професори не преносе,то је част,поштење,вера,храброст и осећање припадности једном народу,једној идеји.
Нетачно,Шешељ се у Хагу бори против оптужбе да је нужна одбрана свог народа када су у питању Срби кривично дело.
Gdegod su radikali i socijalisti branili Srbe, tamo Srba više nema.
Istina boli? Da ponovim još jednom?
Istina boli? Da ponovim još jednom?
Gdegod su radikali i socijalisti branili Srbe, tamo Srba više nema.
Upamtite to dobro.
Mozes da ponavljas kolko hoces,i sami vidimo kako branite Srbe na Kosovu.
Jedini koje ste vi zastitili bili su ******,ko ce koga ako ne svoj svoga.
Šta da ti kažem, milošević i radikali su prodali kosovo albancima i amerikancima, ne znam šta sad tu mogu demokrate da urade? Da ga na kredit kupe nazad?![]()
mislim da i tu nisi u pravu ..ko je dao glas u skupstini srbije da se prihvati kumanovska kapitulacija....mislim da su radikali jedini bili protiv kapitulacije
sta treba da radi vlast u srbiji povodom kosova........treba da radi ono sto bi u takavom slucaju uradila svaka ozbiljna i normalna drzava..da spremi i naoruza vojsku i da vojno intervenise
Što bi oni popravljali ono što su radikali i socijalisti prodali za dobre pare 1999 godine? Zašto bi oni preuzimali odgovornost tih izdajica Srpskog naroda?![]()
Kad se strči sva dijaspora iz minkena, videcemo mi kad zavitlaju wc četkama![]()
Ma radice i govnjive cetke i govnjive motke![]()