Čeda-LDP: UKIDANJE VOJNE OBAVEZE !!!

Ви се, драга господо, спремајте за рат, апелујте на своје одбегле рођаке да се врате у Србију, али мене у нове ратне походе гурнути нећете!

Ја морам да докторирам за 3 године и то је највећи допринос који могу да дам Србији. Да кољем, не умем!
 
Buduca_Srbija:
Ви се, драга господо, спремајте за рат, апелујте на своје одбегле рођаке да се врате у Србију, али мене у нове ратне походе гурнути нећете!

Ја морам да докторирам за 3 године и то је највећи допринос који могу да дам Србији. Да кољем, не умем!

Ne mogu da verujem,ali stvarno postoje osobe kao sto si ti...Veruj mi burazeru da su tvoji iz Krajine ili iz Bosne i ti bi ostrio sekiru...
 
Buduca_Srbija:
Ви се, драга господо, спремајте за рат, апелујте на своје одбегле рођаке да се врате у Србију, али мене у нове ратне походе гурнути нећете!

Ја морам да докторирам за 3 године и то је највећи допринос који могу да дам Србији. Да кољем, не умем!

Niko te nece pitati jel hoces ili neces ako bude potrebno. Poznato je sta se radi sa dezerterima u ratu.

A uostalom sta ces ako ti "ratni pohod", dodje pred vrata za npr. 10-20 godina, (ne daj Boze, al nikad se ne zna) ti ces da se branis diplomom a?
 
Buduca_Srbija:
Ви се, драга господо, спремајте за рат, апелујте на своје одбегле рођаке да се врате у Србију, али мене у нове ратне походе гурнути нећете!

Ја морам да докторирам за 3 године и то је највећи допринос који могу да дам Србији. Да кољем, не умем!
Blago Srbiji na tvom doprinosu... A ja licno te ne bih gurnuo ni u saht, pa ne nameravam da te guram ni u rat.

NEGO DOKLE CES SVE DA PISES BOLDOM, "DOKTORE"???
 
Зашто Амери губе ратове тамо где им се копнена војска задржава?
Могу они нанети невиђену штету, далеко мање их гине ...
Кад се пробуди бес против окупатора, свест о слободи и право на своје на своме - оде техника у П.М. Може само да контролише несразмеру у броју погинулих, али не и коначан исход.
 
urospo:
Niko te nece pitati jel hoces ili neces ako bude potrebno. Poznato je sta se radi sa dezerterima u ratu.

A uostalom sta ces ako ti "ratni pohod", dodje pred vrata za npr. 10-20 godina, (ne daj Boze, al nikad se ne zna) ti ces da se branis diplomom a?

Смешни сте са својим јадним претњама дезертерима и сл. Па шта се десило са 300.000 младих људи који су напустили ову несрећну земљу у доба Милошевића? Сад лепо живе на западу, само то!

Моја је срећа да образовањем, културом и манирима могу да се бавим послом којим се бавим у свакој земљи у којој се цени знање, а ви овде измишљајте непријатеље и закувавајте до миле воље... Само напред!!! :wink:
 
Salvantis:
Blago Srbiji na tvom doprinosu... A ja licno te ne bih gurnuo ni u saht, pa ne nameravam da te guram ni u rat.

NEGO DOKLE CES SVE DA PISES BOLDOM, "DOKTORE"???


Претпостављам да ниси ишао на размене студената са Британијом, или Мађарском, али утисак који смо моји колеге и ја оставили на наставни кадар у тим земљама и данас се препричава на тим катедрама. :razz:
 
Buduca_Srbija:
Смешни сте са својим јадним претњама дезертерима и сл. Па шта се десило са 300.000 младих људи који су напустили ову несрећну земљу у доба Милошевића? Сад лепо живе на западу, само то!

Моја је срећа да образовањем, културом и манирима могу да се бавим послом којим се бавим у свакој земљи у којој се цени знање, а ви овде измишљајте непријатеље и закувавајте до миле воље... Само напред!!! :wink:

Pa idi onda i zatvori vrata za sobom...

Evo ti je jedna fina lokacija,mislim da ces se super uklopiti medju njih...

www.forum.hr
 
Buduca_Srbija:
Смешни сте са својим јадним претњама дезертерима и сл. Па шта се десило са 300.000 младих људи који су напустили ову несрећну земљу у доба Милошевића? Сад лепо живе на западу, само то!

Milosevica vise nema i nece ga biti, tako i sve ono sto je islo sa njim. A i nisam mislio na te tj. takve ratove. Jasno sam napisao, procitaj ponovo.


Buduca_Srbija:
]Моја је срећа да образовањем, културом и манирима могу да се бавим послом којим се бавим у свакој земљи у којој се цени знање, а ви овде измишљајте непријатеље и закувавајте до миле воље... Само напред!!! :wink:

Svaka cast, ali pricam o mogucnosti da neko drugi pocnu da kuva.
Diploma ce ti biti oruzje, a slova municija :roll:
 
Buduca_Srbija:
Моја је срећа да образовањем, културом и манирима могу да се бавим послом којим се бавим у свакој земљи у којој се цени знање, а ви овде измишљајте непријатеље и закувавајте до миле воље... Само напред!!! :wink:

:D :D... grupa dokonih srpskih patriyota te sad vec posmatra kao vanzemaljca
 
Buduca_Srbija:
Смешни сте са својим јадним претњама дезертерима и сл. Па шта се десило са 300.000 младих људи који су напустили ову несрећну земљу у доба Милошевића? Сад лепо живе на западу, само то!

Моја је срећа да образовањем, културом и манирима могу да се бавим послом којим се бавим у свакој земљи у којој се цени знање, а ви овде измишљајте непријатеље и закувавајте до миле воље... Само напред!!! :wink:
Ma cudo si ti, sa sve manirima i kulturom :D . Ja ti iskreno zelim sve najbolje u zivotu u bilo kojoj zemlji u koju te prime (a svi te sigurno jedva cekaju :twisted: ). I zelim ti da te sto pre prime, jer ces se sigurno jako usreciti gde god da odes, a i nama ces ovde jako nedostajati :?

Vidis ja druge drzave do Srbije niti imam, niti mi treba. Svi moji planovi, zelje i ambicije, vezane su za ovu i ovakvu Srbijicu. Kakva god da je, moja je. I ja bih je takvu branio i ne daj boze za nju poginuo. A ti slobodno putuj europom i uzivaj, ali kad te vec nista za ovu zemlju i narod ne veze, NEMOJ MI TI DRZATI PREDAVNJA O TOME STA JE DOBRO A STA NE. Jednostavno ruzno je koliko i glupo :mad:
 

Back
Top