Ceca koncert

Obersturmfuehrer:
ne lupaj....
ako je nesto odvratno gadno i bljutavo, a ja to pljunem, to ne znaci da ja lecim svoje komplekse nego da izrazavam svoje misljenje o nekom gnoju iliti gljivama....
NE! Nego to znaci da vredjas i nju i ljude koji nju slusaju, vole itd....
Da li si nekad cuo za razlicitost ukusa?? Ocigledno ne.... Vrlo plitko gledas na stvari ... :roll:
 
hm razliciti ukusi,da...
samo sto su neki ukusi manje dobri od drugih... :mrgreen:

al to bi vec preslo u diskusiju o sundu i kicu...

pesme ne bih da komentarisem jer za mene nemaju umetnicku vrednost ( prodji sa mnom kroz crveno :shock: sad se setih pesme iz mog detinjstva :roll: )...a na stranu sto je krajnje neukusno izgledala u onoj haljini na koncertu :neutral:

ali da....naravno,to sve ipak jeste stvar ukusa....
 
sexy lady2005:
NE! Nego to znaci da vredjas i nju i ljude koji nju slusaju, vole itd....
Da li si nekad cuo za razlicitost ukusa?? Ocigledno ne.... Vrlo plitko gledas na stvari ... :roll:
99% tih istih, gore navedenih, ima jos gore predrasude i komentare.....npr. kada cuju muziku koju ja slusam kazu> vidi narkomane ili sl.
to je kao bolje?:shock:
+ narodnjaci&tirbofolk su stwarno shund/pogotovo ovi noviji
 
Upravo to sam ja rekla, da su ukusi razliciti i da ih ne treba tumaciti na taj nacin na koji vi radite!!!
I sta cete uopste na ovoj temi, sta trazite ovde?? Ja nikad ne idem na temu koju ne smatram sebi bliskom!!!
A to onda znaci...hmmm... 8-)
I upravo tako, niko je ne voli, ne slusa... a svi vidim znate njene pesme i znate vrlo dobro kako je izgledala na koncertu. Kako to objasnjavate, ako vec kazete da nju slusaju i gledaju, citiram "seljaci iliti seljoberi, retardi, debili...itd"???
 
Pa zato sto je bila u svim novinama ili na tv-u se vrtela kao debil! Kako uopste mozes da se lozis na nekoga i da govoris da je mega zvezda...pa covece, jedan je sminka,jedan depilira,jedan masira,jedan pise pesme,jedan oblaci,jedan komponuje,pa sta onda tu koj moj radi?Izadje i "peva" i mlatara sisama?!
 
Banshee:
hm razliciti ukusi,da...
samo sto su neki ukusi manje dobri od drugih... :mrgreen:

al to bi vec preslo u diskusiju o sundu i kicu...

pesme ne bih da komentarisem jer za mene nemaju umetnicku vrednost ( prodji sa mnom kroz crveno :shock: sad se setih pesme iz mog detinjstva :roll: )...a na stranu sto je krajnje neukusno izgledala u onoj haljini na koncertu :neutral:

ali da....naravno,to sve ipak jeste stvar ukusa....
I........jel si dobila autogram od cece?:mrgreen:
 
Kako pa ne bismo znali njene pesme kada nas stalno bombarduju njima! Ceca, Ceca, srpska majka i ostale budalastine, ma muka mi je toga. Nismo morali da budemo na koncertu da bismo znali kako je tada bila obucena - pa sutradan je bila na skoro svim naslovnim stranama novina!
A najvise sam se iznervirala kad sam jedno jutro ugledala dnevne novine i na njima, na naslovnoj strani?!? CECA SE OFARBALA! Ma boli me cosak sto se ofarbala! Zar je to za naslovne strane dnevnih novina? Sramota, bre! I to vise nije pitanje dobrog ukusa, nego NEUKUSA!
 
zoranpetrovic84:
Pa zato sto je bila u svim novinama ili na tv-u se vrtela kao debil! Kako uopste mozes da se lozis na nekoga i da govoris da je mega zvezda...pa covece, jedan je sminka,jedan depilira,jedan masira,jedan pise pesme,jedan oblaci,jedan komponuje,pa sta onda tu koj moj radi?Izadje i "peva" i mlatara sisama?!
И колико је она допринела музичкој КУЛТУРИ? Шунд нас је још јаче звизнуо! Где год да се окренем, дречи Цеца! Доста ми је више те Цеце и њој сличних.
 
zoranpetrovic84:
Pa zato sto je bila u svim novinama ili na tv-u se vrtela kao debil! Kako uopste mozes da se lozis na nekoga i da govoris da je mega zvezda...pa covece, jedan je sminka,jedan depilira,jedan masira,jedan pise pesme,jedan oblaci,jedan komponuje,pa sta onda tu koj moj radi?Izadje i "peva" i mlatara sisama?!
Bravo genije! Citas mi misli, i tako nesto slicno sam mislila da napisem.
 
sexy lady2005:
I upravo tako, niko je ne voli, ne slusa... a svi vidim znate njene pesme i znate vrlo dobro kako je izgledala na koncertu. Kako to objasnjavate, ako vec kazete da nju slusaju i gledaju, citiram "seljaci iliti seljoberi, retardi, debili...itd"???

lady,gde god se okrenes cuces njenu pesmu sto staru sto nevu...svojevremeno su bombardovali cecom na rts1...nisi mogo film ili seriju da pogledas a da ne bude reklama za novi cecin album.

isto vazi i za to sto znamo sta je obukla...jbt ljudi su prenosili njen koncert :roll:

sto nisu prenosili metallicu,ili depp purple....ili sta god :roll: nego bas cecu :neutral:

a onda je sutradan na svim novinama osvanula slika cecinog celulita...ma bili me uvo za njen celulit...zasto moraju da me bombarduju tim suvisnim informacijama...to vise nije ni stvar ukusa nego nekulturnog nametanja i insistiranja.
 
Tema je glupa, uopšte je glupo o ovome i raspravljati. Postoji 100.000 ljudi koji su bili na koncertu i koji ma se to sve svidja, a isto tako postoji 100.000 ljudi koji je ne vole.
Ja glasam za ravnopravnost svih. Ceca je održala koncert za svoje fanove, a za ljude koji je ne vole sada će biti Exit i svima lepo.
 
samo dosla da pogledam neke fotke, tipa one sto su izasle u svetu i slicnim zutacima.
niste se mnogo potrudili, ali da, niste bas zainteresovani za narodnjacke mega zvezde.

btw, evo ja je bas slusam
 
sexy lady2005:
Upravo to sam ja rekla, da su ukusi razliciti i da ih ne treba tumaciti na taj nacin na koji vi radite!!!
I sta cete uopste na ovoj temi, sta trazite ovde?? Ja nikad ne idem na temu koju ne smatram sebi bliskom!!!
A to onda znaci...hmmm... 8-)
I upravo tako, niko je ne voli, ne slusa... a svi vidim znate njene pesme i znate vrlo dobro kako je izgledala na koncertu. Kako to objasnjavate, ako vec kazete da nju slusaju i gledaju, citiram "seljaci iliti seljoberi, retardi, debili...itd"???

Ja kad mi je dosadno idem na sve teme koje mi padnu na pamet.
:grin:
Pa cak i o nekoj mafijaskoj d-r-o-lj-e-t-i-n-i koja sad glumi nekog andjela a oni zemunci /Siptar,Kum itd/ je rasturali od k-u-r-c-a.I ona treba da je uzor mladim devojkama.Tuga!
 
na koncertu je bilo odlicno...mada je meni bilo bolje na Marakani...mozda zato sto je to bio prvi veliki koncert,a i sto sam bila dosta mladja,pa mi je sve bilo zanimljivije nego sada...u sv.slucaju i sada sam se lepo provela
 
Br.1:
Seljanchica Ceca i 100000 ovaca.Ovaj grad je potpuno unisten.Kuda mi to idemo...
Beogradjani,ako nas jos ima,dignimo glavu i borimo se protiv shunda.

www.sportnadlanu.com

Bravo čoveče, dobro si rekao ovo za 100 000 ovčica. I ne samo da treba da se borimo protiv šunda i seljačenja nego i protiv kriminogenih struktura čiji je ona deo, ekipe koja je uništila ovu zemlju i zbog kojih nećemo moći da živimo normalno narednih nekoliko pokolenja.
 
Mara M:
I ne samo da treba da se borimo protiv šunda i seljačenja nego i protiv kriminogenih struktura
ovo "kriminogene strukture" si pokupila sa onih pandurskih izvestaja ili cega vec.. na tv-u u vestima
verovatno si htela da ispadnes pametna,ali bolje da si kupila one naocare sa staklima bez dioptrije
jachi bi rad bio :neutral:
 
"kriminogene strukture" :lol: :lol: :lol: :lol:
Jel i toga bilo na Cecinom koncertu, nisam pratila? :lol: :lol: :lol:
Ne kapiram sto se toliko cimate, ko je hteo isao je ko nije nije i aj cao.
Meni licno ne smeta da skupi i 500.000 ljudi, niti bi mi smetalo da Semsa Suljakovic ili ona druga (Stoja, setih se kako se zove) skupi isto toliko. :)
Ja cu za to vreme da slusam ono sto mi se slusha. :razz:
 

Back
Top