Casual dating

opet brisete :lol:

ja vam lepo kazem ako udjete u argumentovano sa mnom uvek cete biti ona demagoska klinacka taktika sa iscrpljivanjem jednih te istih prideva kojima kao moderatori ili korisnici bojite sagovornike, a to moze da prodje samo kod tinejdzera a nikako kod ozbiljnih ljudi.
 
na temu casuala na forumu..davno iskustvo porazno po mene i moj koncept poznavanja zenskog ponasanja u vl svetu. casualnih ili nekad kauzalnih veza posle ovakvog vl upoznavanja.

korisnica koja me je bukvalno proganjala godinama po svim temama i omalovazavala sa svim poznatim i nepoznatim farbama, ispostavilo se da je to radila iz razloga sto joj nisam ukazivao primerenu paznju koliko je ona mislila da istu zasluzuje. onog trenutka kada sam se nasmejao i poceo da joj tepam kao maloumnom gnomu i divio se njenom pijanizmu iako ga nikad nisam cuo, pocela je da svira i trepce kao tranzistor bez baterija.

ali to vreme mog laznog tepanja kao i njene svirke je proslo. najvise zahvaljujuci svirki koju ovde danas vidim a koja je dno. ako se bre sa nekim ne slazete, sta se koji q kacite za stav koji ne umete da odbranite, vec sve okrecete na licno?
 
sto...ako si nekad sa chatgpt malo pricao o m/z odnosima bio bi zapanjen kako imas zanimljivog sagovornika. nije me karakterno bojio de sam u zivotu omanuo ili mi mirisao ves vec je bila komunikacija argumentima.
Chatica gpt je moja strast, obozavam da pricam sa njom. Jesu je malo nafilovali ovim nvo, bla bla informacijama, pa se jednom simpaticno ispalila kako je rec krstarica neprikladan naziv za zene, ali s njom o svemu pricam. O svemu! A ovo cu je lako iskvariti kad bude dobila body.
 
Chatica gpt je moja strast, obozavam da pricam sa njom. Jesu je malo nafilovali ovim nvo, bla bla informacijama, pa se jednom simpaticno ispalila kako je rec krstarica neprikladan naziv za zene, ali s njom o svemu pricam. O svemu! A ovo cu je lako iskvariti kad bude dobila body.
malo cu da odem u off, da se paula ne uvredi, on je prepametan ali naivan, a provalices da je naivan kada ga ubacis u masinu spremnim taktiziranjem jer ga moras polako navoditi da se izlane... a izlane se vise na pitanju m/z odnosa nego o politici.

znaces kada ga bacis u limb kada mu treba po minuta na neki prost zakljucak da odgovori jer anlizira sta je sve rekao da ne ispadne protivrecan samom sebi.
 
Meni je to čista pišijada, kres šema, jurnjava glupiranje, gubljenje vremena na nebitne ljude i nebitne stvari...
Nema se vremena za takve gluposti...
Ono razumem zaljube se nekad kolege na poslu ili sretneš nekog ko ti se baš svidi i proradi hemija pa se desi i prevara partnera koju inače ja ne preferiram baš ili uopšte...
Ali ovo jurnjava, not my style, ne vidim suštinu i smisao toga.
 
"Casual" oznacava odnos koji te ne opterecuje, sto podrazumeva da nema nekih velikih emocija (ako ih uopste ima).Nema planova za buducnost, niti velike zelje za dubljim upoznavanjem sa osobom skojom imam taj odnos
ovo deluje kao dobra def.
samo pitanje. koliko dugo može da traje da se ne zainteresuješ? ili potpuno ohladiš. Ne vidim tu neko steady state.
 
Ljudi se upoznaju kroz razgovor i vreme provedeno zajedno.
Ne mora se svaka veza završiti zajedničkim životom ili brakom. Samo se iskristališe kuda ide taj odnos.
Ali, u startu tvrditi da je sve nebitno i bez budućnosti, zvuči jadno. U smislu, ne interesuje me šta mislis, kako se osećaš...
Budi tu, pri ruci, dok ne naiđe nešto bolje.
to je sad izbor. da li biti sam ili praviti kompromise.
ali zasigurno ako takav odnos potraje a nekome i dalje nije stalo ni kako se osećaš ni o čemu misliš , pomisliš šta će mi ovo? ali onda eto sex je zdrav. 🤣 i tako su ta pitanja otići ili ostati ... nimalo jednostavna. osim za one kao ti što kažeš koji ne bi pravili kompromise.
Ovo je iz mog ugla. Verujem da ima dosta onih kojima takvav odnos odgovara.
ne zna nekad ni sam čovek unapred šta mu odgovara.
 
Meni je to čista pišijada, kres šema, jurnjava glupiranje, gubljenje vremena na nebitne ljude i nebitne stvari...
Nema se vremena za takve gluposti...
Ono razumem zaljube se nekad kolege na poslu ili sretneš nekog ko ti se baš svidi i proradi hemija pa se desi i prevara partnera koju inače ja ne preferiram baš ili uopšte...
Ali ovo jurnjava, not my style, ne vidim suštinu i smisao toga.
pa zar nismo liberali i hrlimo u evropu i razvijeni svet... prosvetli me ako gresim, ti si barem za taj pristup svemu na politici, a ovde sada glumis nekog patrijarhalnog lika koji sa trobojkom i gibanicom vice zivela srbija i dok se spremas da zaores prvu brazdu plugom, ono rano jutrom.

ne idu jare i pare...gradi svoj lik kako treba.
 
Poslednja izmena:
ovo deluje kao dobra def.
samo pitanje. koliko dugo može da traje da se ne zainteresuješ? ili potpuno ohladiš. Ne vidim tu neko steady state.
Odnos postaje "obavezan" (ili je na putu), ako ti dozivljavas svog partnera kao nekog koji je materijal za nesto stabilnije.Naglasak je "dozivljavas", jer on ne mora da to oseca, a i taj tvoj osecaj neceg dubljeg moze biti posljedica tvoje autosugestije (wishful thinking)
Daleko u proslosti, upoznao sam jednu devojku na kucnoj zurki, i zavrsili smo u krevetu.Nismo se posle toga ni videli, ni komunicirali.Onda je ona posle nekih mesec, ili dva kontaktirala, i opet smo zavrsili u krevetu.I tako smo imali povremeni seks, sa vrlo malo smislenog pricanja.U medjuvremenu ja sam se zabavljao sa drugim devojkama.Secam se da mi je posle jedne od pauza rekla da je imala abortus (nisam ja bio tata).Taj "nas" odnos je trajao oko 2 godine
 
pa zar nismo liberali i hrlimo u evropu i razvijeni svet... prosvetli me ako gresim, ti si barem za taj pristup svemu na politici, a ovde sada glumis nekog patrijarhalnog lika koji sa trobojkom i gibanicom vice zivela srbija i dok se spremas da zaores prvu brazdu plugom, ono rano jutrom.

ne idu jare i pare...gradi svoj lik kako treba.
Liberal je neko ko živi kako hoće Marlone. Dok ne ugrožava nikog.
Ako si liberal ne znači da si dužan da se yebeš sa transvestitima.
Biti konzervativac i liberal istovremeno vrlo je moguće.
 
malo cu da odem u off, da se paula ne uvredi, on je prepametan ali naivan, a provalices da je naivan kada ga ubacis u masinu spremnim taktiziranjem jer ga moras polako navoditi da se izlane... a izlane se vise na pitanju m/z odnosa nego o politici.

znaces kada ga bacis u limb kada mu treba po minuta na neki prost zakljucak da odgovori jer anlizira sta je sve rekao da ne ispadne protivrecan samom sebi.
Ma video sam. U pitanju su podaci. Pitaj ga na kojim podacima je treniran.
 
Liberal je neko ko živi kako hoće Marlone. Dok ne ugrožava nikog.
Ako si liberal ne znači da si dužan da se yebeš sa transvestitima.
Biti konzervativac i liberal istovremeno vrlo je moguće.
znas dobro na sta mislim ne zapetljavaj. ako si pristalica zapadne kulture onda si neformalno slobodan u svemu pa i u vezama pa je maloumno da se cudis kao djak prvak...jer nisi blokiran kao dzak pun srpstva u koji si ugurao sve od poravoslavlja pa do patrijarhalnog da ne nabrajam.
 

Back
Top