Casual dating

Paula

black cat
Moderator
Poruka
28.394
Jedna od opcija na aplikacijama za upoznavanje je da izaberete da želite casual relationship. 😊

I tako neki kod nas ljudi i kažu casual, ne prevodeći reč. Kako biste opisali taj odnos, šta to znači u moru drugih termina 🙄🤣🤣

Sama reč casual kao adj pridev znači opušten, bez briga, ili nestalan (oxfordski rečnik). A kao imenica 1.označava osobu koja radi nešto u nepravilnim razmacima ili 2. (British ) može da označava odeću pogodnu za svakodnevne prilike a ne formalne.

Da li vam je neko ponudio takav odnos ili ste ga sami predložili? 😊
 
Jedna od opcija na aplikacijama za upoznavanje je da izaberete da želite casual relationship. 😊

I tako neki kod nas ljudi i kažu casual, ne prevodeći reč. Kako biste opisali taj odnos, šta to znači u moru drugih termina 🙄🤣🤣

Sama reč casual kao adj pridev znači opušten, bez briga, ili nestalan (oxfordski rečnik). A kao imenica 1.označava osobu koja radi nešto u nepravilnim razmacima ili 2. (British ) može da označava odeću pogodnu za svakodnevne prilike a ne formalne.

Da li vam je neko ponudio takav odnos ili ste ga sami predložili? 😊

Meni i dalje nije jasno sta je to a da mi neko predlozi nemam pojma sta bih radio... mozda tražio pojašnjenje sta je to u stvari.
 
pa hajde pojasni na šta se misli. 😁
malo ce biti off i nemoj se smejati jer bas nije na temu ali dosta govori o strukturi mog pojavnog oblika. :lol:

znaci, ja sam donekle fenomen jer mi se ne zna ni tacan datum rodjenja. po falsifikovanoj krstenici, a kazem falsifikovanoj jer su i protokoli sionskih mudraca falsifikat, sam aprilac, po verziji od pokojne babe koja se klele u oci carne da sam rodjen na suncani junac, a po jednom od poslednjih saznajnih infoa negde krajem proslog veka koji mi je video beli mag, sam novembarac jer sam tada cuo od njega da sam jedan od razdvojene dvojice od kojih je jedan u finskoj, tacnije hemenlini, a ja ovde u bg, ali nes mi ne stima nacrtno geometrijski da sam zaceto rodjen osam meseci posle zvanicnog rodjenja iz lk.... a mag nikako nije mogo da zna da sam jako davno bio 6 meseci u hemenlini..znaci misterija na qub :sad2:

ali na temu, mislim da neko ko je kao ja, fleksibilan i savitljiv kao plastelin, kada dodje u kreativne i nezne zenske ruke, nijedna zena nece hteti da ga oblikuje dugo i temeljno, jer ce joj stalno ispoadati ili iz ruku, ili ce da vaja nesto sto nije htela...a to moze da smori :lol:

tako da...nesretan za dugo, ali sretan za kratko. lepo njoj, lepo i meni.
 
Прво што ме асоцира на то је да риба фура Пис Фул Хулиганс гардеробу, или евентуално Лео Грегори или Викенд офендер. Ал' јбг, где ћеш то срести у Србији.
 
Jedna od opcija na aplikacijama za upoznavanje je da izaberete da želite casual relationship. 😊

I tako neki kod nas ljudi i kažu casual, ne prevodeći reč. Kako biste opisali taj odnos, šta to znači u moru drugih termina 🙄🤣🤣

Sama reč casual kao adj pridev znači opušten, bez briga, ili nestalan (oxfordski rečnik). A kao imenica 1.označava osobu koja radi nešto u nepravilnim razmacima ili 2. (British ) može da označava odeću pogodnu za svakodnevne prilike a ne formalne.

Da li vam je neko ponudio takav odnos ili ste ga sami predložili? 😊
To je veza u kojoj si dok ti je lepo, na prvu trzavicu razlaz...
 
Drugim rečima odnos ali bez nekog emotivnog i socijalnog angažovanja?

Ali u nekim definicijama na netu kaže da ima 2 tipa ovih odnosa, tu stavljaju i one-night-stand ali I odnose koji podrazumevaju da osobe imaju i druge aspekte osim sexualnog.
znas koliko zena znam koje su se posle kres seme zaljubile i emotivno zavolele do iscrpljenog ludila :lol:
 

Back
Top