Novi dating app

Ovo nije kod nas
Zato i pitam, ima li kod nas nešto slično, i zašto ne
Ima i kod nas. Recimo imas na fb grupu

Šetnje okolinom Beograda

Imaju svake nedelje ponesto (ponekad i vise od 1 aktivnosti sedmicno). I oko 10 000 clanova (vecina je, nazalost kao i ja, pasivna... ali ima sasvim dovoljno i ucesnika)


A ima i jos slicnih *tematskih grupa* (za spajanje solo putnika za putovanja i sl.)
 
Ima i kod nas. Recimo imas na fb grupu

Šetnje okolinom Beograda

Imaju svake nedelje ponesto (ponekad i vise od 1 aktivnosti sedmicno). I oko 10 000 clanova (vecina je, nazalost kao i ja, pasivna ali ima sasvim dovoljno i ucesnika)


A ima i jos slicnih *tematskih grupa* (za spajanje solo putnika za putovanja i sl.)

Pa meni kao planinaru te šetnje okolinom bgda su nekako .. nedostojne planinara koji je popeo najviši vrh Balkana 🤣

Ali ako ljudi dolaze da se upoznaju, možda i nije loša ideja. Samo koji alfa primerak će ići da se šeta oko grada? 🤣
 
Pa meni kao planinaru te šetnje okolinom bgda su nekako .. nedostojne planinara koji je popeo najviši vrh Balkana 🤣

Ali ako ljudi dolaze da se upoznaju, možda i nije loša ideja. Samo koji alfa primerak će ići da se šeta oko grada? 🤣
Pokrenula si temu sa akcentom na ovom boldovanom vajkajuci se ZASTO NEMA KOD NAS (takvih stvari) pa sam zato naveo par primera gde ima grupnih aktivnosti sa vise hiljada clanova (statisticki je ocekivano da u vise hiljada clanova bude i poneki alfa muzjak). Ovi prvi npr. imaju preko 50 000 clanova a drugi 10-ak hiljada (ali prave neke sedeljke po restoranima gde se upoznaju *radi zajednickih putovanja* - tu scepas nekog zgodnog)

Pronadji drustvo za putovanje

DRUŠTVO ZA PUTOVANJA (​

Drago društvo tradicionalno, pozivamo vas na na novo druženje u nedelju 28.4. ovaj put u Zemunu u Restoranu Miris Dunava, Kej oslobođenja 11 e/f, 11080 Zemun, Beograd. Uživo, non-stop muzika Avenue Band od 19-23h. Ulaz 600 din. i uz kartu imate jedno piće gratis.
Svi su pozvani.
Molio bih da rezervisete.)
 
Poslednja izmena:

Back
Top