Kafana Caffe "Na psihoterapiji kod čika Frojda"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima vec tema pa sam i tamo tako odgovorio a i u zadnje vreme trpim ovaj pritisak sa svih strana, svi se nesto zene, imaju cvrste veze , deca na putu, stvaraju svi porodice u familiji , deca se radjaju itd a ja stojim u mestu...
Mislim ne zuri mi se i slicno a svi okolo mi nabijaju na nos i obezvredjuju krisom izdaleka kao ja sam crna ovca u familiji itd...
I da keva me pitala tako to na tu temu i ja pod pritiskom sve to odgovorim ovako.Bio sam totalno brutalan kad me je to pitala...

Prvo sam reko sto me ti rodi da rmbam za 25 000 din mesecno i za te pare gubim zivce i plus jedva imam odmor neki i slobodne dane...
Zasto niste razmisljali na vreme bar neku finansijsku sigurnost da ste obezbedili meni i mom bratu da koliko toliko te 25 imamo za sebe od nekog porodicnog biznisa sta ja znam umesto da radim za nekog pokvarenjaka lopova i idiota...
E pa posle svega toga nisam ja lud da pravim dete i unuce a plata 25 000 din a i uostalom koja to luda moze da se uda za tako nekog, mozda samo neka hipi devojka ali njih nema...Da pravim dete koje ne mogu da podrzim, plus zenu da izdravam sa tom platom i dete, dete ajde nekako bih i moga a zenu i to po danasnjim srpskim standardima teze nego dete...Da stvaram neko dete koje ce da se muci kroz zivot pogotovo u ovoj smrdiji gde je narod prso u glavu od politicara itd i sve to posle da bi na kraju radilo za nekog idiota i da nakraju umre, pa nece moci...Ne znam koja to devojka i kolko razumna i dobrodusna treba da bude da bi promenila ovaj moj stav...

Srecom moj brat ima dobru zenu i evo dete na putu pa nek se njemu raduju od mene unuce nema...To dete ima moju podrsku koliko mogu, valjda ce 2 porodice biti dovoljne da mu obezbede svetlu buducnost olaksaju zivot...
 
Super sto odmah udarate tako nisko bez ikakvog dobronamernog saveta sa punom osudom i zelje punjenja sopstvenog ega...
Znaci ono ako kazes da ne zelis da pravis decu odmah si gej iako nimalo od toga nisi...
Isto kao i ono ako pokazes emocije negde odmah si emo, ****** gde ide ovaj svet...

Prvo lepo procitajte tekst i udite razumni, cak nisam ni u potpunosti rekao da ne zelim porodicu, tamo pise lepo da bi trebalo da se pojavi neka po meni normalna osoba devojka kja ce to u meni da probudi tu zelju....

Ja rekoh ovo je mozda mesto da napisem nesto a da me neko ne osudjuje a ono isti djavo kao i svuda, bar nije tako bilo ovde a vidim i ovaj pdf je prso, bilo je ovde nekih koji napisu savet na problem, podele slicnaiskustva resenje i malo utehe i podrsku a sad i to nestalo...
 
Kako je gadno kad dodjes na posao a druga osoba jedva ceka da ti vidi ledja i samo pogledava na sat kad ces vec jednom da odes.
Ne pravi mi probleme ali je dovoljno to sto kad me vidi jasno pokazuje da mu smeta sto sam tu.
Sta li ce tek biti kad mi produze radno vreme i na objektu budem morala da budem duze vreme.
Jedina uteha mi je sto znam da nije samo takav prema meni vec prema svima sa kojima dodje u kontakt.
 
Kako je gadno kad dodjes na posao a druga osoba jedva ceka da ti vidi ledja i samo pogledava na sat kad ces vec jednom da odes.
Ne pravi mi probleme ali je dovoljno to sto kad me vidi jasno pokazuje da mu smeta sto sam tu.
Sta li ce tek biti kad mi produze radno vreme i na objektu budem morala da budem duze vreme.
Jedina uteha mi je sto znam da nije samo takav prema meni vec prema svima sa kojima dodje u kontakt.

pa ne znam jel treba da čitaš misli, al bolje možda i to nego da nemaš radne uslove :think:

- - - - - - - - - -


što nisi mogao da budeš s kolegama u kancelariji, šta su radili, i kako su te izdvojili? razumela sam da je takva neka priča bila
citiraj me ako odgovaraš da sigurnije pogledam
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top